Įkraunama...
Įkraunama...

Nuolat žiūri į kitas

Vakar stebėjau tokią sceną (o ji tokia dažna doh.gif ) sėdi visa šeima Akropolyje, pietauja, vaikai jau didoki, o vyras visą laiką atvirai nužiūrinėja kitas moteris. Jei praeina jaunos, ryškiai apsirengusios, tai ne tik kad nužiūrinėja, bet net persisuka, persikreipia į kitą pusę lotuliukas.gif

Ir tokių vyrų tikrai daug, kai prie žmonų ar draugių, atvirai ir be problemų, nužiūrinėja kitas moteris. Kaip koks patinas.

Ar jūsiškis turi tokių pomėgių? g.gif
Atsakyti
Na būna, pastebiu, kad pasižiūri kartais, bet taip įkiriai nea, bet manau, čia tik su manim jis taip biggrin.gif moku aš jį patraukt per dantį tokiais atvejais, tik jam nelabai juokinga, o man atvirkščiai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niurzgike @ 2008 11 03, 16:35)
Na būna, pastebiu, kad pasižiūri kartais, bet taip įkiriai nea, bet manau, čia tik su manim jis taip biggrin.gif  moku aš jį patraukt per dantį tokiais atvejais, tik jam nelabai juokinga, o man atvirkščiai biggrin.gif

drinks_cheers.gif Pas mane lygiai taip pat, as irgi partaukiu per danti karts nuo karto lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 03, 15:59)

Ar jūsiškis turi tokių pomėgių? g.gif



neturi turbut..nepastebejau.. biggrin.gif gal as nepastabi biggrin.gif nestebiu ir neseku vyro ir jo zvilgsnio..nu as tikiu kad paziuri,akis tai turi,grozi megsta ax.gif aisku taip akivaizdziai kaip aprasyta cia-tikrai ne... rolleyes.gif manau nejaukiai pasijausciau as...lyg kokia servetele ant stalo,prie kurio jis apziurineja meniu lotuliukas.gif

Atsakyti
Visi mes gražius žmones matom, akis turim. mirksiukas.gif
Ne, naglai neapžiūrinėja, bet ir neužsimerkia, dailią paną pamatęs. O turėtų? g.gif
Atsakyti
Aš kartais irgi atsisuku į kokią gražią merginą, kaip gėda blush2.gif tikiuosi, mano vyras dėl to nesijaučia nepatogiai lotuliukas.gif
O saviškio stebėjimų nesu užfiksavusi, išsižiojęs nevėpso kažkaip.
Atsakyti
Na, maniškis išsižiojęs irgi nevėpso biggrin.gif , bet tikrai atkreipia dėmesį ir nuo manęs to neslepia. Kita vertus į kai kurias tiesiog neįmanoma neatkreipti dėmesio tiek vyrams, tiek moterims.
Manęs tai neerzina. Svarbu, kad tik žiūri, o ne į jų lovą lenda.
Atsakyti
Yra, kur pasižiūri, o yra tokių nesveikų ar chamų, kurie vėpso kaip neiškastruoti katinai per morčių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 05, 13:20)
Yra, kur pasižiūri, o yra tokių nesveikų ar chamų, kurie vėpso kaip neiškastruoti katinai per morčių lotuliukas.gif


tai čia daugiausiai pusamžiai bernužėliai į 16-kines taip spokso lotuliukas.gif
Atsakyti
Manau, kad visi žiūri: vieni atvirai, kiti paslapčiom, vienų žmonos ir draugės mato, kitų ne (ar tai nenori matyti).
Atsakyti
Ir as taipogi pastebiu kad ziuri...
Aisku nepersisukes kaip cia rasoma,bet paziuri...
Erzina tai mane oj erzina bet bandau nebekreipt demesio nes kiek sakiau vistiek vienodai...
Atsakyti
QUOTE(Sommerregen @ 2008 11 05, 20:42)
tai čia daugiausiai pusamžiai bernužėliai į 16-kines taip spokso lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
taip taip, diedukai, ištikti vienokios ar kitokios krizės...
Atsakyti