Įkraunama...
Įkraunama...

LUISA RINAU

Gal yra naujienų? LT spauda nieko nepraneša, išskyrus tai, kad teismas nesvarstys Luisos LR pilietybės atėmimo doh.gif klausimo.
Kaip sekasi mergaitei? Kada ji galės pamatyti mamą unsure.gif
Lauksim geriausio (mergaitei) sprendimo bigsmile.gif
Atsakyti
Kol kas nieko naujo schmoll.gif matyt kiekviena pusė ruošiasi sekančiam žingsniui g.gif Tik vat koks jis bus? Ir kam nuo to bus geriau g.gif ?
Atsakyti
man taip pat idomu,kaip mergaitei sekas,kaip ji ten,naujoj aplinkoj jaucias g.gif ar dar nesimate su mama g.gif
Atsakyti
QUOTE(edeina @ 2008 11 04, 21:11)
man taip pat idomu,kaip mergaitei sekas,kaip ji ten,naujoj aplinkoj jaucias g.gif ar dar nesimate su mama g.gif

kiek žinau, Luisa su mama nuo išvežimo į Vokietiją dar nesimatė, tik vieną kartą (berods, pirmą dieną po išvežimo) kalbėjo telefonu. Kitoj temoj buvo rašyta, kad jau yra du teisininkai Vokietijoje, pasirengę padėti Ingai kovojant dėl teisės bent matytis su dukrele.

Edeina, labai patiko tavo parašas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bahama mama: 04 lapkričio 2008 - 21:55
QUOTE(mamaEgle @ 2008 11 04, 12:41)
Kol kas nieko naujo  schmoll.gif matyt kiekviena pusė ruošiasi sekančiam žingsniui  g.gif Tik vat koks jis bus? Ir kam nuo to bus geriau  g.gif ?


Arba toliau bylinėsis, arba Inga pamačius kad nelabai ką iš to peš nebedarys iš viso to cirko.

Man rodos kad visas skandalas dabar apsiramins ir nelabai ką mes ir girdėsim, plius teismo procesus atnaujinti ne taip paprasta ir reikia laiko.

Pačiai mergaitei tai ko gero nuo to tik geriau - kuo vaikas mažiau tampomas ir naudojamas savo ambicijoms patenkinti, tuo geriau.
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 11 05, 01:25)
Arba toliau bylinėsis, arba Inga pamačius kad nelabai ką iš to peš nebedarys iš viso to cirko.

Man rodos kad visas skandalas dabar apsiramins ir nelabai ką mes ir girdėsim, plius teismo procesus atnaujinti ne taip paprasta ir reikia laiko.

Pačiai mergaitei tai ko gero nuo to tik geriau - kuo vaikas mažiau tampomas ir naudojamas savo ambicijoms patenkinti, tuo geriau.

oi kaip legva kalbėti ką daryti.Niekada nepalikčiau savo vaiko be kovos ir tikrai vaikas ačiū mamai nepasakys,jeigu jinai dingtų visam laikui.
Atsakyti
QUOTE(Bahama mama @ 2008 11 04, 23:54)
kiek žinau, Luisa su mama nuo išvežimo į Vokietiją dar nesimatė, tik vieną kartą (berods, pirmą dieną po išvežimo) kalbėjo telefonu. Kitoj temoj buvo rašyta, kad jau yra du teisininkai Vokietijoje, pasirengę padėti Ingai kovojant dėl teisės bent matytis su dukrele.

Edeina, labai patiko tavo parašas  mirksiukas.gif

aciuks.gif As pasistenksiu ryt pervesti kazkiek pinigeliu i ta saskaita.kad ir kaip ten bebutu,as lieku prie savo nuomones,kad mergytei geriausia su mama ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edeina: 05 lapkričio 2008 - 16:16
QUOTE(edeina @ 2008 11 05, 16:14)
as lieku prie savo nuomones,kad mergytei geriausia su mama ax.gif

drinks_cheers.gif bet kai kurie teisininkai šią iniciatyvą vadina muilo burbulu http://www.delfi.lt/...php?id=19137478

kažin ar pavyko kokių džiugesnių žinių gaut Ingai susitikus su teisininkais Vokietijoj g.gif tiesa nepamenu ar ji jau buvo susitikus su jais ar tik planuoja g.gif
Atsakyti
QUOTE(rutaa @ 2008 11 05, 17:55)
drinks_cheers.gif  bet kai kurie teisininkai šią iniciatyvą vadina muilo burbulu  http://www.delfi.lt/...php?id=19137478

kažin ar pavyko kokių džiugesnių žinių gaut Ingai susitikus su teisininkais Vokietijoj g.gif  tiesa nepamenu ar ji jau buvo susitikus su jais ar tik planuoja g.gif

Kiek supratau iš straispnio tai, kad Inga dar Lietuvoje, o artimiausiu metu planuoja važiuoti į Vokietiją.
O pinigų aš nesiųsiu schmoll.gif
Atsakyti
Nesiūsiu ir aš pinigų schmoll.gif , jau geriau išsipyldimo akcijai paaukosiu biggrin.gif
Atsakyti
jūsų valia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elemire @ 2008 11 04, 22:25)
Pačiai mergaitei tai ko gero nuo to tik geriau - kuo vaikas mažiau tampomas ir naudojamas savo ambicijoms patenkinti, tuo geriau.


Kur gi ne-mergaitei geriau neikad nebematyt mamos doh.gif
Ot samprotauja žmonės, lyg patys vaikų namuose būtų užaugę..

Kažkaip stengiausi ramiai čia diskutuot, bet užmuša tokia jūsų logika..
Na, kuriam vaikui gali būti GERIAU nebematyt savo tikros mamos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svetima: 06 lapkričio 2008 - 09:42