Įkraunama...
Įkraunama...

Ten kur ošia jūra ir kopos paslaptis slepia...

Rugpjūtis mano gyvenime netekčių ir atradimų mėnuo. Tą mėnesį gimiau aš, tą mėnesį, palaidojau sau artimus žmones...
Bet svarbiausia, rugpjūčio mėnesį aš sutikau JĮ, savo brangenybę, dviejų nuostabių dukrelių Tėtį... wub.gif
o po poros metų rūgpjūčio mėn. atšokome savo vestuves smile.gif
Vasara jau skaičiavo paskutines savo dieneles, o aš, panirusi savo apmąstymuose, žiūrėjau į bangas... Netikėtai, pajutusi kažkokią nenugalimą trauką atsisukau ir išvydau dvi nuostabias akis įsmeigtas į mane. Nusišypsojau (tik vėliau sužinojau, kad mano šypsena jį pakerėjo). Užkalbino, net nepamenu ką atsakiau, bet kalbėjome ilgai ilgai, net nepajutome kaip nusileido saulė, sužibo žvaigždės. Savo pokalbius ant jūros kranto pratęsdavome kas vakarą, deja, tų vakarų vis mažėjo ir mažėjo (rugsėjį jam reikėjo išvykti į kitą miestą). Tačiau vieną vakarą taip mums bekalbant, bežarstant smėlį, stebint besileidžiančią saulę, nutiko neįtikėtinas dalykas - iš debesų susiformavo dvi strėlės! Tai iki šiol sakome, kad tada Amūras pervėrė mūsų širdis savo strėlėmis. Tikiuosi, kad šios strėlės atlaikys visus likimo išbandymus smile.gif
Tad štai tokia romantiška mūsų Meilės istorija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SM*AI*VY*SA.E: 04 lapkričio 2008 - 13:38
QUOTE(SM*AI*VY*SA.E @ 2008 11 04, 13:31)
Rugpjūtis mano gyvenime netekčių ir atradimų mėnuo. ..


wub.gif Kaip netiketai kartais gali sutikti savo zmogu..
Atsakyti
:wub Ech kaip romantiška..
Atsakyti
Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Taip miela ir gražu.Šilta...Uch,rodos ir aš jaučiu bangų skalaujamus krantus,smėlį...Sėkmės ir MEILĖS JUM 4u.gif
Atsakyti
kaip grazu wub.gif goss.gif
Atsakyti
Gražu,man ir rugpjūtis netekčių ir atradimų mėnuo.....
Atsakyti
blush2.gif perskaičiau ir visas kūnas nuėjo pagaugais, kaip mistiška ........bet wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gražus mėnuo wub.gif
Atsakyti
ah! kaip miela smile.gif sekmes ir laimingo gyvenimo bigsmile.gif
Atsakyti
Grazu ir labai romantiska wub.gif
Tik labai jau sunku iskaityti maza srifta blush2.gif
Atsakyti
Visoms ačiū už įvertinimą ir linkėjimus 4u.gif
Atsakyti