Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves Klaipėdoje ir aplink

Sveiki

Šioje temoje rasite komentarų apie įvairias galimas šventimo vietas, vienos bus teigiamos kitos neigiamos. Tačiau gal jos padės Jums apsispręsti norint išsirinkti vietą savo vieninteliai ir nepakartojamai šventei...

Senąją temą , kurioje daug informacijos, rasite šioje nuorodoje

Sodybos kokios yra Žemaitijos rajone galite rasti šiame tinklapyjesodybos Žemaitijoje

Iš senos temos surinktos šventimo temos:

1. "Vėtra"
2. „Pajūrio“ viešbutis Giruliuose
3. Majorų sodyba, Šernuose
4. „Gaspada“, Plikiuose, www.gaspada.lt
5. „Rugpienių kaimas“
6. „Šilagėlė“, Šilutėje
7. „Šikšnosparnis“, Klaipėdoje
8. „Pakrantės sodyba“, Dituvoje http://www.kompasas.lt/pakrante/
9. "Aleksandravo pirtis", www.balius.lt
10. "Mažosios laumikes", Skuodo raj.
11. Virkštininkų dvaras, Vidmantuose
12. „Nendrinė pastogė“, Šventojoje
13. „Pakalnės vingyje“, Rusnė
14. "Laukdvaris"
15. "Trys mylimos"
16. Sodyba "Šaulys"
17. "Stončių sodai"
18. "Bajorų gūžta"
19. Čepų sodyba
20. "Vienkiemis"
21. "Mexicana" www.mexicana.lt
22. "Ablinga"
Atsakyti
Sveikos mergaites, ieskau gal kas svente vestuves viesbutyje "Atlantas" buvusioje NESE? Gal turite nuotraukyciu is tos vietos, nes internetiniame ju puslapyje tik 3 nuotraukos, is kuriu nesusidarysi vaizdo. Buciau labai dekinga jei kas atsilieptu
Atsakyti
Buvau viename renginyje Muzikiniame centre, Sauliu gatveje. Nustebau atradusi kavinuke BIS. Tokia elegantiska, sviesi. Galvoju su jais tartis vaziuoti. Tik neisivaizduoju ka jie darytu jei koks renginys? Vasara neturetu but ju daug. Gal kas ten sventete? g.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linusenka @ 2008 11 11, 17:26)
Sveikos mergaites, ieskau gal kas svente vestuves viesbutyje "Atlantas" buvusioje NESE? Gal turite nuotraukyciu is tos vietos, nes internetiniame ju puslapyje tik 3 nuotraukos, is kuriu nesusidarysi vaizdo. Buciau labai dekinga jei kas atsilieptu


Kazkur skaiciau nelabai kokius atsiliepimus! ax.gif
Bet geriau pati nuvaziuok ir savo akim pamatyk, kas vieniems netinka, gal tau tiks! mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites,
jungiuosi ir as prie diskusiju del sventimo vietos, nes mano vestuves sia vasara pajury. Jau skambinau i forume isgirtaji "Rugpieniu kaima" ir susitariau del rezervacijos. Planuojam ten ir dar keliose viecikese apsilankyti kita savaitgali - papasakosiu, kaip sekesi smile.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(timbuktu @ 2008 11 12, 15:57)
Sveikos, mergaites,
jungiuosi ir as prie diskusiju del sventimo vietos, nes mano vestuves sia vasara pajury. Jau skambinau i forume isgirtaji "Rugpieniu kaima" ir susitariau del rezervacijos. Planuojam ten ir dar keliose viecikese apsilankyti kita savaitgali - papasakosiu, kaip sekesi smile.gif  4u.gif


Na nežinau nežinau kaip su tuo rūgpienių kaimu, mes ten šventėm paskutinį skambuti, prieš 4 metus. Tai vietos neperdaugiausia viduje, sakė kad lyg ir prasiplėtė, bet nelabai daug. Šiaip aišku aplinka tai graži ten bet va viduj g.gif Na bet manau pačiai reik nuvažiuot ir pažiūrėt. Dar patariu išsiaiškinti kaip ten yra su vestuvių šventimu. Manau kad norėsit vieni be pašalinių savo šventę džiaugtis, tai paklauskit ar daugiau niekam tuo metu neišnuomos esančių šalia pirtelių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linusenka @ 2008 11 11, 19:26)
Sveikos mergaites, ieskau gal kas svente vestuves viesbutyje "Atlantas" buvusioje NESE? Gal turite nuotraukyciu is tos vietos, nes internetiniame ju puslapyje tik 3 nuotraukos, is kuriu nesusidarysi vaizdo. Buciau labai dekinga jei kas atsilieptu



na aš kai ieškojau vietos savo vestuvėms buvau ten užsukusi. Atvirai sakant man ten nelabai patiko aplinka o dar vadybininkė labai nemaloni. 4-5 kartus jai skambinausi ir prašiau atsiūsti preliminarų meniu su kainom, tai net nesivargino net to padaryti,nors po kiekvieno pokalbio pažadėdavo valandos bėgyje tai padaryti doh.gif
šiaip pirmam aukšte visai pakenčiama, ten tokia kavinukė pailga, na 30 žmonių tiktų. O viršuje kai parodė salę ( ten anksčiau buvo kazino) tai žiauriai nepatiko. Labai tamsu visur ir nemalonus kvapas nuo priplėkusių kilimų doh.gif

Bet kaip sakoma geriau pačiam viską pamatyti savo akim ir viską įvertinti pačiam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fuggi @ 2008 11 12, 17:06)
Na nežinau nežinau kaip su tuo rūgpienių kaimu, mes ten šventėm paskutinį skambuti, prieš 4 metus. Tai vietos neperdaugiausia viduje, sakė kad lyg ir prasiplėtė, bet nelabai daug. Šiaip aišku aplinka tai graži ten bet va viduj  g.gif  Na bet manau pačiai reik nuvažiuot ir pažiūrėt. Dar patariu išsiaiškinti kaip ten yra su vestuvių šventimu. Manau kad norėsit vieni be pašalinių savo šventę džiaugtis, tai paklauskit ar daugiau niekam tuo metu neišnuomos esančių šalia pirtelių  mirksiukas.gif


Man ta vieta irgi kaip vestuvems nepatiko... schmoll.gif
Gimtadieni, dar kazka ten pabaliavot - taip, bet ne vestuves! ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Natėja @ 2008 11 12, 16:19)
na aš kai ieškojau vietos savo vestuvėms buvau ten užsukusi. Atvirai sakant man ten nelabai patiko aplinka o dar vadybininkė labai nemaloni. 4-5 kartus jai skambinausi ir prašiau atsiūsti preliminarų meniu su kainom, tai net nesivargino net to padaryti,nors po kiekvieno pokalbio pažadėdavo valandos bėgyje tai padaryti  doh.gif
šiaip pirmam aukšte visai pakenčiama, ten tokia kavinukė pailga, na 30 žmonių tiktų. O viršuje kai parodė salę ( ten anksčiau buvo kazino) tai žiauriai nepatiko. Labai tamsu visur ir nemalonus kvapas nuo priplėkusių kilimų doh.gif

Bet kaip sakoma geriau pačiam viską pamatyti savo akim ir viską įvertinti pačiam 4u.gif


Aciu Jacinta ir Nateja 4u.gif . Matote mergaites, as esu pati Airijoje tai be galo sunku ka nors issirinkti doh.gif . Todel ir belieka pagalbos ieskoti supermamoje gathering.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linusenka: 13 lapkričio 2008 - 00:11
QUOTE(linusenka @ 2008 11 13, 02:11)
Aciu Jacinta ir Nateja  4u.gif . Matote mergaites, as esu pati Airijoje tai be galo sunku ka nors issirinkti  doh.gif . Todel ir belieka pagalbos ieskoti supermamoje  gathering.gif



as taip pat dabar airijoje, tai tokia pati problema su issirinkimu.....o ieskau klaipedos, silutes ar net silales rajone.... 40 zmoniu su nakvyne... gal kas ka patartu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinuke @ 2008 11 23, 12:53)
as taip pat dabar airijoje, tai tokia pati problema su issirinkimu.....o ieskau klaipedos, silutes ar net silales rajone.... 40 zmoniu su nakvyne... gal kas ka patartu? rolleyes.gif

Labai sunku kažką patart, kol pats nepamatai. Daug kas gali šnekėt įvairių atsiliepimų būt. ax.gif taip kad reik važiuot ir žiūrėt tas vietas 4u.gif Taip pat ir nuo pinigėlių priklauso kiek ruošiatės šiam dalykui skirti. Yra sodybų listas viršuj lapo, internete gali peržiūrėt jų kainytes, kiek žmonių gali priimti ir ar turi vietą nakvynei ax.gif
Papildyta:
Būtų gerai kad atsilieptų kas iš SM apie tas vietas, kokie komentarai, atsiliepimai. Daug kam pagelbėtų 4u.gif
Atsakyti
sveikos, nesenai buvo mano vestuves ir mes sventm Vydmantuose, kavineje "Delfai". galiu pasakyti tik gerus apsiliepimus apie sia kavine thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti