Įkraunama...
Įkraunama...

Krikščioniška šeima VI dalis

Iš tikrųjų, svarstydamas visa tai širdimi, supratau, kad net teisiųjų ir išmintingųjų darbai Dievo rankose. Ar tai meilė, ar neapykanta, žmogus nepajėgia suprasti!
Mok.kn 9-1
Atsakyti
Tesiam merginos musu pamastymus apie kriscioniska seima.
Andro-manau, kad reikia zengti ta zingsni tau.Pradzioje nueik ne i vyro bendruomene, o i kita, ten kur tavo drauge eina, pasiklausyk pamokslo, pasimelsk,manau, kad ateis sviesesne diena i jusu seima ir tu pati pradesi visai kitaip ziureti i viska.Ir manau, kad pasikalbek ramiai su vyru.Issakykit vienas kitam savo poziurius, savo ambicijas kokias turite, manau turetu issipresti, juk negali visa laika taip gyventi.
Atsakyti
Ku ku kur visos dingot? g.gif smile.gif
Atsakyti
...jeigu aš kada kur nors eisiu ir bendrausiu-tai tik į katalikų bažnyčią, bendrausiu tik su geru kunigu.Visi naujai atsivertę ,įtikėję,kažkokių mokslų pakrimtę,pagraibę --esu soti nuo tokių, neisiu nei aš nei savo dukrai leisiu iki tokl kol ji pati galės nuspręsti...
o šiaip tai kur Tu Bialetti vaikštai,užsukčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Andro: 05 lapkričio 2008 - 19:01
QUOTE(Natuke @ 2008 11 05, 00:39)

Dabar kalbant į temą - Andro, jeigu nori, kad tavo vyrukai būtų dvasiškai stiprus, turi pati surasti sau pagrindą po kojom. Nes jiems turi būti kažkokia atrama, pavyzdys... Aš manau, kad bandymas pakeist vyrą - bereikalingas jėgos ir laiko švaistymas, jis tavę sugriauna, nes tai - ne tavo pašaukimas mirksiukas.gif Tu daug daugiau padėsi ir sau ir šeimai, jeigu tą savo didžiulę energiją nukreipsi į tiesos, Dievo jieškojimą.  g.gif

Nu kaip as su tavim, Natuke, sutikti negaliu... schmoll.gif
vyrai stiprus fiziskai, bet ne dvasiskai...ir niekada tokie nebus, taip jau yra.
Vyras ir moteris - dvi puses, kurios papildo viena kita ir sudaro visuma...
Tu tiesiog negali prasauti ir rasti sau netinkama vyra, jei pradzioje buvo meile...
Tas tavo vyras tai tamsi, paslepta tavo puse, kuria tu gali realiai pamatyti ir ismokti myleti... moteriai tai svarbiausia gyvenime- ismokti myleti pirmiausia savo vyra, tada ir ji ir jos vaikai bus laimingi ... vyras turetu buti seimos galva, moteris turetu padaryti viska, kad taip ir butu. Ismokti myleti, atleisti- tai ne bereikalingas jegos ir laiko svaistymas, o pats tikriausias, trumpiausias, aiskiausias kelias i Dieva 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2008 11 05, 19:01)
...jeigu aš kada  kur nors eisiu ir bendrausiu-tai tik į katalikų bažnyčią, bendrausiu tik su geru kunigu.Visi naujai atsivertę ,įtikėję,kažkokių mokslų pakrimtę,pagraibę --esu soti nuo tokių, neisiu nei aš nei savo dukrai leisiu iki tokl kol ji pati galės nuspręsti...
o šiaip tai kur Tu Bialetti vaikštai,užsukčiau mirksiukas.gif

Tai gali uzssukti i kataliliska baznycia. Gal ten save atrasi.
Atsakyti
QUOTE(Andro @ 2008 11 05, 20:01)
...jeigu aš kada  kur nors eisiu ir bendrausiu-tai tik į katalikų bažnyčią, bendrausiu tik su geru kunigu.Visi naujai atsivertę ,įtikėję,kažkokių mokslų pakrimtę,pagraibę --esu soti nuo tokių, neisiu nei aš nei savo dukrai leisiu iki tokl kol ji pati galės nuspręsti...
o šiaip tai kur Tu Bialetti vaikštai,užsukčiau mirksiukas.gif



Tai būtinai nueik . Bet sakoma kuo arčiau bažnyčia tuo toliau Dievas . Dievas yra visur . Jis tavyje jai jam atveri širdies duris. Už vaikus nespręsk jie turi atrasti patys savo kelią į Dievą . Tuo tik labiau atsitolini nuo savo puselės o tai ne gerai vaikams matyti susiskaldymą šeimoje . Esmė ne dominancijose o tavo širdyje . Sekmės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Angelosparnas @ 2008 11 06, 01:12)
Už vaikus nespręsk jie turi atrasti patys savo kelią į Dievą .

Jei nemokysi vaiko abėcėlės ar jis išmoks skaityti?
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2008 11 05, 22:03)
Tai gali uzssukti i kataliliska baznycia. Gal ten save atrasi.


Pabandyk užsukti į kokį vienuolyną, bet jau mane dažnai bažnyčios nuvildavo, nerasdavau jose tikrumo, o vienuoliai yra kitokie, grynesni, tikresni katalikai..
Atsakyti
QUOTE(jrutukas @ 2008 11 06, 13:05)
Pabandyk užsukti į kokį vienuolyną, bet jau mane dažnai bažnyčios nuvildavo, nerasdavau jose tikrumo, o vienuoliai yra kitokie, grynesni, tikresni katalikai..

labai klysti apie vienuolius.
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2008 11 06, 14:09)
labai klysti apie vienuolius.


kodel?
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2008 11 06, 13:09)
labai klysti apie vienuolius.


Mano nuomone (kurią jau pradedu gailėtis, kad čia išsakau, nes vien tik pykčiai), Tavo pasakymas nėra teisus. Tiesiog, jei teko susidurti su kažkuo, nereiškia, kad visi aplinkui tokie. Kaip ir gydytojai. Galėčiau sakyt, kad jie vien tik blogi, bet taip iš tiesų nėra. Taip kad čia nėra kardinalios tiesos ar melo, tiesiog kiekvienas kalba iš savo patirties, ir Tu, jos nežinodama, nebūdama manim, negali pasakyti, aš klystu ar ne.
Atsakyti