Įkraunama...
Įkraunama...

Renginiai (kursai, seminarai ir pan)

Manau mūsų skyrelyje reikia tokios temos, kur kiekvienas galėtų dėti informaciją apie vyksiančius įvairius renginius, kursus, seminarus ir pan. Taigi labai visų prašau nekurti atskirų temų o rašyti į šią bendrą.
Šią temą skirkime ezoterikos tematikai.

Moderatorė Getter
Atsakyti
Labai įdomu, to tikrai trūko clap_1.gif
Atsakyti
Jau yra 16 videodiskų "Šiaurės Tradicijos" tema rusų kalba,ateityje bus daugiau
http://www.droga.ru/about.html
http://www.gryazdo.ru/trenings.html
Beveik visi videodiskai-seminarų užrašai ,temos labai įvairios,įdomios,neturinčios analogų(pvz bazinis,sargai,psicho-seksualinės korekcijos ir tt).Jei kam įdomu -rašykite asmeniškai.
Atsakyti
sveiki gal kas turit kokiunors uzrasu izoterine tema, buciau labai dekinga jei kas atsiustu i @mail. galesius atsiusti ir as. labiausiai domina taro kortos, baltoji magija, biolokacija. aciu wub.gif
Atsakyti
Sveikos, smile.gif

arati (penkių elementų aukojimas), meditacijos ir dvasiniai gydymo seansai vyksta Vilniuje ir Klaipedoje, kurias veda Marija Nagri ir Klaipedoje Vasudeva.
Vilniuje taip pat vyksta rebefingo užsiėmimai.
Daugiau suzinoti galima adresu: www.asramas.lt
taip galite rasyti man i az.


Sėkmės smile.gif
Atsakyti
Kovo vidury, Rygoje Krajono konferencija. Daugiau info www. krayon.lt
Atsakyti
QUOTE(lapkrituke @ 2008 12 31, 17:14)
Kovo vidury, Rygoje Krajono konferencija. Daugiau info www. krayon.lt


Neduoda atidaryti sio tinklapio. unsure.gif

Maciau filma apie Krajona. Idomu. Pozityvu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Parvati @ 2009 01 08, 15:45)
Neduoda atidaryti sio tinklapio.  unsure.gif

Maciau filma apie Krajona. Idomu. Pozityvu. smile.gif

Labai atsiprasau 4u.gif Isivele klaida adrese www.kryon.lt mirksiukas.gif
Atsakyti

Sveikos, manau ši info yra "Į temą"


VIENOS DIENOS SEMINARAS

„2009 METŲ FENG ŠUI PASLAPTYS JŪSŲ NAMAMS

JUODOJO (ŽEMĖS) BULIAUS METAIS!“


2009 m. sausio 24 d. 13-16 val.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacija pasiteiravimui ir registracija tel.: +370 686 25585
----------------------------------------------------------------------------
SEMINARO PROGRAMA
• Bendra 2009 metų prognozė.
• Metų “Skraidančios žvaigždės”.
• Žvaigždės kiekvienam mėnesiui 2009 metams:
geri ir nelabai geri jūsų namų sektoriai.
• Rekomendacijos, kaip optimaliai išnaudoti savo patalpas
(namo, įstaigos, buto).
• Jūsų namų sektoriai, kur galima daryti remontą ir kur negalima daryti remonto.
• Lentelės metams ir kiekvienai dienai.
• Visų aštuonių sektorių prognozė visų aštuonių tipų namams 2009 metams.
• Rekomendacijos, kaip pritraukti finansinę gerovę ir paskatinti karjeros augimą.
• Rekomendacijos, kaip išsaugoti sveikatą.
• Rekomendacijos, kaip surasti savo antrąją pusę.
• Jūsų patalpų sektoriai, kurie gali 2009 metais kelti problemas,
ligas ir skandalus; jų neutralizacija.

BONUSAI
„AKADEMINĖ IR ROMANTINĖ SĖKMĖ“
Kaip pritraukti į jūsų gyvenimą romantinę sėkmę ne tiktai 2009 metais, bet ir visada.
Kaip padėti vaikui susidomėti mokslu.

nustatyti laiką ir vietą, tinkamiausią gerovei, turtui įgyti,

kaip harmonizuoti savo santykius ir pasirinkti verslo partnerius...Atsakyti
Krajonas (Kryon) Rygoje.Muzikinis, švietėjiškas, dvasinio ugdymo seminaras

Šiuo metu vis daugėja Dvasiniais kanalais gaunamų nurodymų iš Aukštesniųjų Dvasinių Plotmių, kokia kryptimi mes turėtume vystytis, plėtotis, kad galėtume harmoningai, darniai pereiti į Naująją Epochą, pirmiausia ženklią visos mūsų Šventos Motinos Žemelės energetikos pokyčiu.Dvasiniai Vedliai – štai kad ir tokie, kaip pirmiausia, be abejo, Edgaras Keisis („Akašos Kronikos“), Olga Asauliak („Ugnies Knygos“), Ramta („Baltoji knyga“), Trečiojo Spindulio Pasiuntiniai („Sielos pamokos ir Sielos tikslai“), Senolės („Kalba Senolės: Galios pažadinimas“), Drunvalo Melchisedek („Senoji Gyvybės Gėlelės Paslaptis“), Sanat Kumara („Gyvenk ir Mylėk“) bei daug kitų, savo pasirinktų tarpininkų Dvasiniais kanalais mums perteikia informaciją apie mūsų Visatos, mūsų gyvenamos Realybės Energetinę Sanklodą bei Dvasinius Dėsnius, egzistuojančius nuo pat Kūrinijos radimosi pradžios, kaip gi reikėtų patiems mums keistis, keisti savo energetiką tam, kad, pirmiausia, savo energetiniais pokyčiais prisidėtume prie mūsų Šventos Motinos Žemelės visuminio – Jos Sielos, visų Jos subtiliųjų kūnų – energetinio išgijimo bei susiharmonizavimo, perėjimo į daugiamatę tikrovę, kur matavimų bus jau nebe keturi...Tai sąlygotų ir mūsų pačių energetikos pokyčius, kad galėtume darniai, kartu su mūsų Motinos Žemelės energetikos virsmais pereiti į aukštesnį, subtilesnį, mūsų pačių visų kūnų, energetikos virpesių lygmenį.

Krajonas – viena aukščiausiųjų, šviesiausiųjų Dvasinių Esmių – Angelas, niekuomet nebuvęs įsikūnijęs žmogumi, - jau keliolika metų bylodamas kaip visuomet susirenkančiam visuose pasaulio kraštuose dideliam kiekiui žmonių, pabrėžia, jog mes patys esame Angelai, Anapusybėje, prieš gimdami šiame pasaulyje, esame įsipareigoję įgyvendinti tam tikrą gyvenimo programą ir jau ją įgyvendindami, būdami Žmonėmis, keičiame pačios mūsų Motinos Žemelės energetiką bei mūsų pačių Būties kokybę.Krajonas mums byloja per paprasto žmogaus – tarpininko - Li Kerolo - Lee Carroll – Aukštesnįjį Aš, - itin akcentuodamas būtinybę išmokti subalansuoti savo elektromagnetinį lauką ir tuo būdu suteikti sau galimybę susisieti su bendra Motinos Žemelės Kosmine Gardele, kad įgytume dvasinių žinių ir įgūdžių, kaip gi konkrečiai pereiti, kartu su Motina Žemele, į naują energetikos, sąmonės realybės lygmenį.
2009 m. kovo 14 – 15 dienomis – mums – Baltijos šalims – bus suteikta neįtikėtina galimybė Rygoje išklausyti Krajono bylojimą bei dalyvauti praktiniuose seminaruose, mokančiuose, kaip mums subalansuoti savo pačių energetinę Gardelę – Elektromagnetinį Žmogaus Lauką – ir tuo būdu ne tik pakilti į aukštesnį Dvasingumo, Vidinės Harmonijos lygmenį, bet ir, išmokus savigydos įgūdžių, padėti mūsų Šventajai Motinai Žemelei kartu su mumis pereiti į naują Visuotinės Būties Kokybę.

Registracija į šį renginį, kuris vyks Arena Riga, vyksta jau dabar elektroniniu paštu, įėjus į latvišką Krajono puslapį, parengtą anglų, rusų bei latvių kalbomis – http://8octave.lv/kryon/ru. Jei Jūs norėtumėte pasitikslinti sąlygas elektroniniu paštu – jis taip pat pateiktas ten (beje kaip ir kontaktiniai telefonai) – info@8octave.lv .Nurodytu adresu pateiktos visos registracijos sąlygos (galima registruotis ir paprastu paštu).
Jei nuspręstumėte dalyvauti šiame išties išskirtiniame renginyje, norėtume Jus perspėti, jog kaina nuo sausio mėn. 1-os d. kils – labai prašytume kaip galima skubiau apsvarstyti savo apsisprendimą!

Kontaktai Lietuvoje : Vladas Lovanovas – vladas777@gmail.com, +370 650 88781; Dalia Micevičiūtė, Giedrius Micevičius – liausia@gmail.com, +370 620 45274.

Taip pat labai norėtume pranešti, jog renginio koordinatoriai - t.y., šiuo atveju aš - Dalia Micevičiūtė - turime du DVD diskus, kurių, deja, dabar platinti negalime (mums tiesiog griežtai uždrausta net perrašyti kam nors juos, dėl ko aš labai gailiuosi).Jei kas nors susidomėtų ir norėtų pasižiūrėti bei akivaizdžiai įsitikinti apie šį reiškinį - Krajono mokymą, bei energetinę techniką, kurios moko Peggy Phoenix Dubro, - maloniai kviečiame pas mane namuose, pagal norą gurkšnojant arbatą, tik iš anksto susitarus, pasižiūrėti šiuos du DVD - apie Žmogaus Elektromagnetinio Lauko Subalansavimo Techniką - taip vadinasi Peggy mokomas darbas su Žmogaus, o po to ir su Motinos Žemelės Gardele.Mano - Dalios Micevičiūtės - koordinatės štai šios : Vilnius, Minties g. 44 - 18, miesto telefonas : 8 5 2731698, mob.: 8 620 45274.Vaizdas, kiek tai įmanoma, parodytas lyg holografiniu būdu (apie mūsų energetine sandarą ir labai primena Melchisedeko Drunvalo Merkabos Meditacijos Oktaedrą), o judesiai beveik tokie patys, jei tiksliau, tai identiški Taiči judesiams.

Norėtume pabrėžti, jog nuo šių metų vasario 1d. bilietus į šį Seminarą galima bus įsigyti tiesiogiai Lietuvoje, Vilniuje - nuoširdžiai - Dalia Micevičiūtė: +370 620 45274. Taip pat numatoma išnuomuoti autobusą, kad galima būtų ramiai ir be trikdžių atvykti į seminarą - jei atvažiuoja visas autobusas, kaina viešbutyje (nebrangiame, kiek tai įmanoma įvertinti, be abejo) automatiškai bus mažesnė.

Pagarbiai bei nuoširdžiai - Dalia Micevičiūtė

P.S.:jei tik kas būtų neaišku, o norėtųsi sužinoti daugiau, maloniai prašome skambinti renginio koordinatoriams - Vladui Lobanovui : 8 650 88781, e-mailas: vladas777@gmail.com ir man - Daliai Micevičiūtei (aš tiesiog galėčiau Jums skirti daugiau laiko, kadangi dirbu namie), e-mailas:liausia@gmail.com, tel.: 2731698, 8 620 45274.

P.S.Nr.2: yra iš anglų kalbos išversta seminaro dalyvių charakteristikos bei interviu su jais - dabar dirbu ties interviu su tiesioginio Krajono "kanalo" - tarpininko - Li Kerolo - Lee Carroll - duotu interviu (pagarbiai - Dalia).

P.S.Nr.3: dabar yra intensyviai kuriamas lietuviškas šio renginio saitas, jis dar neturi tos išvaizdos, kurią mes suformavome, vadovaudamiesi savo šio renginio Vizija, tačiau ten galima rasti dalyvių charakteristikas, interviu (ypatingai įdomus interviu su Dr.Toddu Ovokaičiu, kildinančiu save iš Lietuvos).Lietuviškas saitas : www.kryon.lt

Pagarbiai ir nuoširdžiai - renginio koordinatoriai
[/COLOR]
Atsakyti

LABAI ATSIPRAŠOME wub.gif , ŠIUO METU, JEI SUSIDOMĖJOTE, LIETUVIŠKAS KRAJONO SAITAS :

www.kryon.lt - geriau atsidaryti jį.

Pagarbiai - bei nuoširdžiai - Dalia Micevičiūtė 4u.gif
Atsakyti
Diskų Šiaurės tradicijos tema ,kuriuos galima įsigyti pavadinimai.
1.Bazinis seminaras-2 vnt;
2.Kelionė į tradiciją-2 diskai;
3.Psicho-seksualinės korekcijos-3 diskai;
4.Žmogaus sargai -3 diskai;
5.Senųjų slavų gydymo praktikos- 1 diskas;
6.Metafizika-1 diskas;
7.Pinigai-1 diskas;
8.Dienos ir nakties paslaptys- 1 diskas;
9.Slaptos tradicijos praktikos - 1 diskas;
10.Šiaurės tradicija-pirmoji pagalba sau ir kitam žmogui,pasikalbėjimas-1 diskas;
11.Genties ir likimo programos - 2 diskai.

http://www.gryazdo.ru/trenings.html

http://www.droga.ru/about.html
Atsakyti