Įkraunama...
Įkraunama...

Smėlis inkstuose

Kad turiu inkstuose smėliuko, žinojau senokai, bet gyventi jis man netrukdė, labai retai sumausdavo vieną šoniuką (ypač po alučio ax.gif ) ir viskas. O štai ėmė vieną dieną ir pradėjo tas smėliukas išeidinėti. Skausmas nerealus, iš pat pradžių pagalvojau, kad atsinaujimo mano kiaušintakio uždegimas, nes iš pradžių net negalėjau suprasti, kurioj būtent vietoj skauda, maudė visą kairę pilvo pusę. Po dienos tas skausmas susikoncentravo ir tada jau man tapo aišku, kad tai ne ginekologinė problema. Tą patį patvirtino ir gydytoja, pas kurią "dėl viso pikto" nuėjau. Nusiuntė mane echoskopijos, tyrusi gydytoja pasakė, kad išeidinėja smėlis ir dėl to, kad tas išėjimo kanalas eina šalia mot. organų, atrodo, kad ir skauda ten. Kad tas smėlis išeina, tai gerai, bet ką galima daryti be gyd. rekomenduotų priemonių - arbatų (kažkokio "sporyš" (čia rusiškai), ramunėlių ir jonažolių), bei arbūzų dietos? Gal kuri turit tokių problemų? verysad.gif
Atsakyti
Turėjo tokią problemytę ir mano draugė, ir pusseserė. Sėkmingai išsivalė inkstai nuo smėliuko geriant daug skysčių ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
Turiu ir aš smėliuko pasitaupius... Kolkas dar vietoj ir nejuda. Lygtais... O skauda kai spanguolių sultimis mėgaujuos ar labai daug skysčių vartojant. Mano gydytoja man buvo rekomendavus arbatą su takažolėm ir dar ten kažkuo. Vaistinėse yra specialūs tų arbatžolių mišiniai. Kai gėriau - padėjo ir dabar šiaip sau nebeskauda (tfu tfu tfu...) Kogero nelabai ir yra kitų priemonių be išvardintų. Juk tik smėliukas (kad ir kaip skaudėtų, nepalyginsi su akmenim, kuriuos dar galima būtų skaldyt lazeriu)
A, dar gydytoja liepė su savim nešiotis tablete nošpa (nuo skausmo0, tam atvejui, jei užkluptų stiprus priepuolis.
Atsakyti
Na, jau išsiaiškinau, kad "sporyš" ir yra takažolė doh.gif Geriu ją, lygtais mažiau skauda, bet vaistininkė "nudžiugino", kad vaistažoles reik ne tai kad mėnesiais, bet metais gerti, kad padėtų blink.gif doh.gif
Atsakyti
Liaudiskas patarimas: visos citrinos sultys stiklineje vandens, gerti kiekviena diena, sako net akmenys iseina ir siaip inkstams vitaminas C yra didziausias vaistas.
Atsakyti
Na nelabai noriu sutikt su ta vaistininke... Na, jei akmenys būtų, taj gal ir reikėtų metų, bet ne tada kai smėlis g.gif Mano mama akmenukų tulžies pūslėj, o gėrė eršktuogių arbata gėrė apie pusmetį ir neliko jų rolleyes.gif Manau geriau gydytojas pasakytų kiek laiko arbatas gert, nes gi nuo paties organizmo priklauso ir nuo to kaip jis reaguja į takažolės arbatas...
Atsakyti
Valgyti daugiau citrusinių vaisių, mažiau druskos ir mėsos, vartoti daug skysčių...
Ir diaukitės, kad tik smėlis, o ne akmenukas. Va tada tai suprastumėt, kas tai per skausmas, atrodo, kad su peiliais iš vidaus kas pjausto
Atsakyti
Man, berods, gydytoja patare takazoliu arbata gerti 10 dienu, paskui daryti pertrauka, tada vel gerti. Kitaip tariant, gerti takazoles su pertraukomis, o ne istisai.
Atsakyti
O jums paakiai netinsta?
Atsakyti
Tinsta tik jei prieš pat miegą tų arbatų prigeriu. Šiaip lyg ir ne rolleyes.gif
Bandžiau tą arbūzų dietą, kurią rekomendavo gydytoja blink.gif Kokia ten dieta, ištvėriau vos dieną, (o reikėjo tris dienas vien arbūzus valgyti, daugiau nieko). Įdomiausia, kad suvalgius per dieną beveik 7 kg. sveriantį arbūzą, į tuliką taip ir neprireikė dažniau nei įprastai blink.gif g.gif Arbūziukas liko manyje XA XA. Būtų juokinga, jei nebūtų keista wacko.gif
Atsakyti
Bandau atgaivinti tema,nes paciai prireike info del smelio inkstuose. doh.gif tiksliau kairiajam inkste. Pries pora menesiu dariausi vidaus organu ekoskopija,tai va butent kairiajam rado smelio,patare daugiau skysciu gert.Bet va koks menesis atgal,gryzus is siltu krastu pasimatavau temperatura, 37.2,tai taip laikosi jau beveik menesis,kai buvau pas gydytoja,skyre antibiotikus gert,tai prageriau 2 sav ir daugiau jau nebegeriau,nes vistiek jokio rezultato nebuvo,retkarciais silpnai pamausdavo ta sona,bet kazkaip neypatingai kreipiau demesio.Bet va paskutinem dienom tokie stiprus skausmai uzejo to sono,tai susimasciau,kad gal ta temperatura del to inksto g.gif Kaip galvojat ar del to gali lakytis tokia temperatura 37-37,4. unsure.gif
Atsakyti
ir pas mane inkstai smėlėti doh.gif ech, nustatė, kad dar turiu oksalo druskų prisikaupus, tai dabar teks atsisakyti šokolado verysad.gif doh.gif
Atsakyti