Įkraunama...
Įkraunama...

Žadamas NT kainų kritimas

Ankstesnė tema. 4u.gif

Diskutuojame ir laukiame NT kainų mažėjimo toliau cool.gif
Atsakyti
Dasa, matai taupymas taupymui nelygus, kadangi kaip ir sakiau as nesu linkusi skolintis pinigu, tai ieskojau budu, kaip taupytis greitai. Rezultatas 100k per 1,5 metu nelabai taupant, o iki pensijos man dar toli, ka tik suejo 25metai. Be abejo, pinigai uzdirbti ne Lietuvoje.
O sitie gandai apie bankus tai ir mane jau pradejo veikti neigiamai, todel planuoju savo santaupeles perkelti i uzsienio banka, na ir toliau po biski taupysiuosi, nes noriu is karto pirkti nauja ir erdvu buta, kur virtuve sujungta su svetaine, nes sitie seskines ir fabijoniskiu senos statybos butai manes nevilioja, pati gyvenu tokiam visa gyvenima, bet tas isplanavimas, o dar ir laiptiniu grozis man jau ne prie sirdies, nors jie turi ir pliusu, kaip gera garso izoliacija, bet norisi kazka keisti.
Taigi laukime visi maloniu NT nuolaidu ir pirkime mielus gyvenimui butelius! 4u.gif Visiems to nuosirdziai linkiu, juk nuosavas bustas- didziausia materialine vertybe ir saugumo jausmas! ax.gif
Atsakyti
Na ka gi... Latviai jau nacionalizavo Parex banka... Bus prasoma TVF pagalbos...
Belika laukti, kada sita banga atsiridens iki Lietuvos, va tada turesim smagu NT pardavima is varzytiniu... smile.gif
Latvijai teks prašyti Tarptautinio valiutos fondo pagalbos
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 09, 21:52)


jau laukiau TB komentaro biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(-Voveryte- @ 2008 11 09, 03:15)
Dasa, matai taupymas taupymui nelygus, kadangi kaip ir sakiau as nesu linkusi skolintis  pinigu, tai ieskojau budu, kaip taupytis greitai. Rezultatas 100k per 1,5 metu nelabai taupant, o iki pensijos man dar toli, ka tik suejo 25metai. Be abejo, pinigai uzdirbti ne Lietuvoje.
  O sitie gandai apie bankus tai ir mane jau pradejo veikti neigiamai, todel planuoju savo santaupeles perkelti i uzsienio banka, na ir toliau po biski taupysiuosi, nes noriu is karto pirkti nauja ir erdvu buta, kur virtuve sujungta su svetaine, nes sitie seskines ir fabijoniskiu senos statybos butai manes nevilioja, pati gyvenu tokiam visa gyvenima, bet tas isplanavimas, o dar ir laiptiniu grozis man jau ne prie sirdies, nors jie turi ir pliusu, kaip gera garso izoliacija, bet norisi kazka keisti.
Taigi laukime visi maloniu NT nuolaidu ir pirkime mielus gyvenimui butelius! 4u.gif Visiems to nuosirdziai linkiu, juk nuosavas bustas- didziausia materialine vertybe ir saugumo jausmas! ax.gif

Na tu šaunuolė, man per tokį trumpą laikotarpį sutaupyti 100 k. tik svajonė. O kadangi dėl šeimos neturiu galimybės uždarbiauti svetur, belieka džiaugtis kuklesniais uždarbiais Lietuvoje.
Atsakyti
LLRI siūlo naikinti GPM lengvatą ir jau paimtoms būsto paskoloms

Kaip jums naujienos? blink.gif Čia dar visko bus...
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 10, 11:39)

tai jau seniai ne naujiena cool.gif
LLRI seniai ,,perliuku,, pazerdavo ax.gif nieko naujo - pas juos visas lengvatas naikint, i pensija isleist 70 metu, darbo laiko nenormuot, darbo sutartis sudarineti zodziu ir t.t. - laukinis kapitalizmas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 11 10, 12:39)


Visus kas tikisi, kad visus paskolos mokejimo metus (iki 40 m.), gales susigrazinti po keletu gabalu, galima tik uzjausti...
Kitas zingsnis simbilinis pvz. 0.1 proc. NT metinis mokestis, kuris palaipsniui paskietu 0.5-1 proc.

paziuresim kaip giedos ananasai pasieme 2006-2008 m. paskolas po 0.5 mln. smile.gif ir prisipirke kartoniniu dezuciu Perkunkiemiuose, Linksmakiemiuose, Siukslynuose prie BIGo...

Nu va, jau turim 71 kv. m. naujus butus po 250 000 Lt Virsuliskese...
http://www.edomus.lt...amp;search_url=
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 09, 20:52)
Na ka gi... Latviai jau nacionalizavo Parex banka... Bus prasoma TVF pagalbos...
Belika laukti, kada sita banga atsiridens iki Lietuvos, va tada turesim smagu NT pardavima is varzytiniu... smile.gif
Latvijai teks prašyti Tarptautinio valiutos fondo pagalbos


"Nesutaria dėl pagalbos

Ne toks užtikrintas dėl Latvijos finansų rinkos ir ekonomikos ateities buvo ekonomikos ministras Kasparas Gerhardas.

Šeštadienį jis pareiškė, kad Latvijai teiks prašyti Tarptautinio valiutos fondo pagalbos.

Tiesa, Latvijos banko prezidentas I.Rimševičius savaitgalį pareiškė nematantis reikalo prašyti tokios pagalbos. „Šiuo metu nėra poreikio to daryti“, – sakė jis. („delfi.lv“, BNS, „Reuters“, LR)"

http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 10, 12:39)

Nu va, jau turim 71 kv. m. naujus butus po 250 000 Lt Virsuliskese...
http://www.edomus.lt...amp;search_url=


"48kv.m šildomo ploto" - ką įdomu jie tikisi su tokiais fokusais apmauti?
Ar galvoja surasti paskutinį ananasą kuris ne tik skaičiuoti bet ir skaityti nemoka? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tadas_Blinda @ 2008 11 10, 12:39)
Nu va, jau turim 71 kv. m. naujus butus po 250 000 Lt Virsuliskese...
http://www.edomus.lt...amp;search_url=

komentaras - butas 48 kv. m. cool.gif 5208Lt/kv/m ax.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2008 11 10, 13:40)
"Nesutaria dėl pagalbos

Ne toks užtikrintas dėl Latvijos finansų rinkos ir ekonomikos ateities buvo ekonomikos ministras Kasparas Gerhardas.

Šeštadienį jis pareiškė, kad Latvijai teiks prašyti Tarptautinio valiutos fondo pagalbos.

Tiesa, Latvijos banko prezidentas I.Rimševičius savaitgalį pareiškė nematantis reikalo prašyti tokios pagalbos. „Šiuo metu nėra poreikio to daryti“, – sakė jis. („delfi.lv“, BNS, „Reuters“, LR)"

http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2


Palaukiam kol is Parexo isplauks visi Latai, t.y. apie 1 mlrd. USD, tada ir prireiks tos pagalbos... Paziurim, ka kalbejo Islandijos, Vengrijos ir Ukrainos centriniu banku vadovai ir kuo baigesi tokios kalbos.... Viskas cia kartojasi... Bando raminti liaudi ir tiek...

jau seniai sakiau ir sakau, kad arteja ragai, paminesit mano zodi...
Paziurek kokios eiles siandien prie Parex filialu ir viska suprasit...

Swedbanke einamiesiems isipareigojimams truksta apie 2 mlrd. Lt, tai apie ka mes cia kalbam dar???
Atsakyti