Įkraunama...
Įkraunama...

kaip pasirinkti kontraceptines tabletes?

Sveiki,
Norėčiau pasikonsultuoti dėl naujų KT.

Po gimdymo ginekologė rekomendavo gerti Mikro 30, tačiau man jos netiko, geriant antrą pakuotę kraujavau ištisai, pabaigoje naktinio paketo užtekdavo 1-1,5 val. Labai krito spaudimas ištisai buvo silpna, svaigo galva, todėl trečios pakuotės nebepradėjau. Dabar jau seniai nebemaitinu, mėnuo kaip negeriu KT. Buvau pas gydytoją, ji pasiulė bandyti kokias noriu, o jei netiks keisti.
Todėl norėčiau jūsų paklausti kokias gi geriausia bandyti gerti?
Pati niekaip neapsisprendžiu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingule: 07 kovo 2004 - 15:30
Anksčiau gėriau Logest, man jos puikiai tiko,bet iš kitų girdėjau,kad jas vartojant teplioja iš niekur nieko. O dabar geriu Cilest,gydytoja paskyrė,sakė kad pirmas dienas gali pykinti,taip ir buvo,bet dabar viskas tvarkoj.
Atsakyti
Man netiko nei Cilest,nei Logest,nei Femoden,nuo visų pykino.Gal reikėtų pabandyt naujesnės kartos? g.gif
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 03 07, 23:32)
Anksčiau gėriau Logest, man jos puikiai tiko,bet iš kitų girdėjau,kad jas vartojant teplioja iš niekur nieko. O dabar geriu Cilest,gydytoja paskyrė,sakė kad pirmas dienas gali pykinti,taip ir buvo,bet dabar viskas tvarkoj.

Aš Cilest gėriau prieš neštuma, beveik du metus, bet budavo labai gausios ir ilgos (7-8 dienos) mėnesinės. Galvoju bandyt kitas, nebent netiks tai teks grįžti prie šių. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE (alma @ 2004 03 07, 23:48)
Man netiko nei Cilest,nei Logest,nei Femoden,nuo visų pykino.Gal reikėtų pabandyt naujesnės kartos? g.gif

O tai šitos gi priklauso trečiai kartai ar jau yra ir ketvirta konraceptikų karta?
Na nebent tie pleistrai, bet jie labai brangūs g.gif
Atsakyti
Man irgi aktuali ši problema - taip pat vis niekaip nepritaikau KT savo organizmui unsure.gif Tik esu kol kas dar negimdžiusi sad.gif Pirmosios mano tabletikės buvo "Marvelon", bet nuo jų siaubingai pykindavo, tai gydytoja patarė pakeisti jas į KT su mažesnėmis hormonų dozėmis. Pasirinkau "Mercilon", bet ir šiomis džiaugiausi neilgai - antrą vartojimo ciklą pradėjo teplioti, o dabar, t.y. geriant trečią pakuotę, jau nuo antros ciklo savaitės kraujuoju blink.gif Kokias dar išbandyti, kad nei pykintų, nei tepliotų? Patarkit mielosios wink.gif
Atsakyti
Prie visų KT reikia priprasti,pirmą mėnesį nieko keista,kad nemalonūs pojūčiai,kiekvienai skirtingai,jeigu tai kartojasi ir kitą mėnesį,tada geriau pakeisti į kitas. O Logest ir Cilest 3kartos tabletės. Dar neblogos girdėjau Jenine,Regulon, bet pati negėriau.
Atsakyti
QUOTE (paiduke @ 2004 03 08, 13:05)
Prie visų KT reikia priprasti,pirmą mėnesį nieko keista,kad nemalonūs pojūčiai,kiekvienai skirtingai,jeigu tai kartojasi ir kitą mėnesį,tada geriau pakeisti į kitas. O Logest ir Cilest 3kartos tabletės. Dar neblogos girdėjau Jenine,Regulon, bet pati negėriau.

O man tos pvz Mikro 30 pirmo men pabaigoje pradejo teplioti, o antra pakuote geriant net nenustojo tepti ( na ten jau normaliai kraujuoti) visa menesi, o i pabaiga tai is vis.

mad.gif
Atsakyti
Man tai labai tinka Novynete. Jokiu pasaliniu poveikiu ir per sirgima kraujuoja labai nedaug ir trumpai.
Atsakyti
Kiek žinau, naujausios yra Jeanine ir Novyette. Kaip suprantu, ten hormonų mažiausiai. Bet jos gali netikti (nežinau, kaip išsireikšt), labiau vaisingom moterim. Tai parodo kraujavimas vidury ciklo - kai tabletės per silpnos būna. (tik reikia atkreipt dėmesį, kad kraujavimas pirmų trijų ciklų metu vidury ciklo būna daug kam - tik po trijų gėrimo ciklų galima spręsti, ar tinka geriamos tabletės; aišku, išskyrus atvejus, kai nuo jų labai bloga darosi iš pat pradžių). Tokiom rekomenduojama Kt su didesne hormonų doze - trifaziai kontaceptikai - jų visų pavadinimai prasideda "Tri".
Atsakyti
QUOTE (Vilmux @ 2004 03 08, 09:50)
Man irgi aktuali ši problema - taip pat vis niekaip nepritaikau KT savo organizmui unsure.gif Tik esu kol kas dar negimdžiusi sad.gif Pirmosios mano tabletikės buvo "Marvelon", bet nuo jų siaubingai pykindavo, tai gydytoja patarė pakeisti jas į KT su mažesnėmis hormonų dozėmis. Pasirinkau "Mercilon", bet ir šiomis džiaugiausi neilgai - antrą vartojimo ciklą pradėjo teplioti, o dabar, t.y. geriant trečią pakuotę, jau nuo antros ciklo savaitės kraujuoju blink.gif Kokias dar išbandyti, kad nei pykintų, nei tepliotų? Patarkit mielosios wink.gif

NA NET NEZINAU, SEIp IR pRIES pIRMAJI GERIAU FEMODENA IR pRIES ANTRAJI GERIAU FEMODENA IR DABAR GERIU FEMODENA, KOLKAS NEpAVEDE, JOKIU BLOGUMU NEJAUCIU, JOKIU TEpLIOJIMU NEBUVO, MAN TINKA, NET KELIOM DRAUGEM BUVAU REKOMENDAVUSI, NU ACIU DIEVUI IRGI TIKO, O KA CIA BEpATARSI REIKIA BANDYTI.
TIESA pO pIRMOJO BUVO GYDYTOJA CILEST REKOMENDAVUS, TAI pIRMA SAVAITE TAIp SLYKSCIAI JAUCIAUSI pRADEDANT GALU A IR BAIGENT VISAIS KITAIS GALAIS , KAD SAKES, O ANTRA SAVAITE pRADEJO TEpLIOTI, O TRECIA SAVAITE BEGO KAIp ISKIBIRO IR TAI JAU BUVO pASKUTINIS MANO KANTRYBES LASAS IR GRYZAU pRIE FEMODENO. IR VISKAS OK.
Atsakyti
NA VA BUVAU PAS KITA GYDYTOJA, TAI JI LIEPE DARYTI TAIP ARBA BANDYTI TUOS PLEISTRUS, ARBA TRIS MENESIUS PAGERTI FEMODEN, O PASKUI PEREITI PRIE LOGEST.

KODEL TAIP IR NESUPRATAU g.gif

P.S. KIEK LOGEST KAINUOJA? AR APSIMOKA, GAL PANASI KAINA IR PLEISTRU ISEIS?
Atsakyti