QUOTE(Ramuniki @ 2008 04 06, 20:06)
Sveikos,
Kaip tik šioje temoje ir ieškau info nuo kokio amžiaus galima vestis vaiką į druskų kambarį, mano mažajai 9 mėn, nuo keturių mėn kaip prasidėjo kosuliai tai tik apmažėja ir vėl prasideda, visą žiemą gydomės antibiotikais, išsigydom, išeinam į lauką ir vėl tas pats, nebežinau ką ir be daryt.
Čia rašė, kad druskų kambary kartu su mama buvo 9-ių mėn vaikelis, ydomu ar iš tikrųjų tokius mažiukus įleidžia.
Tiesiog žinau , kad tai yra veiksminga, nes sūnų kelis metus vežiojau kiekv rudenį.
kazin ar tie drusku kambariai jus ilgam isgelbes. kai tok smazas kudikelis jau gauna antibijotiku kruva, tai jau negerai. jei ileidzia jus i tuos kambarius, tai labai gerai ir galit pabandyt, bet prie to pacio siulyciau rimciau uzsiimt dukrytes gydymu, nes augant gali ir kokia astma per ta kosuli isivystyt, tuo labiau, kad jau tokia mazyte antibijotiku daug gauna. pati vargstu su savo suneliu, pastoviai vaikui praeitais metais kosuliai buvo ir butu buve gerai, jei tie antibijotikai butu padeje, bet jie tik sumazindavo kosuli, bet neisgydydavo, nors ir kreipiausi ir i kelis gydytojus. Dabar lankomes pas gydytoja homeopate ir po truputi taisomes - sergam siais metais taip pat daznai, bet vaistu tik homeopatiniu pakanka. bent jau paciai ramiau, kad vaiko organizmas nera silpninamas, o bandoma ji atsatyt homeopatiniu vaistu pagalba.
mes kaip tik pabaigem drusku kambario kursa ir sveiki islikom tik savaite. gerklyte jau paraudus ir prikimes, bet priezasti del ko taip susirgo zinau - manasis labai judrus ir kai lauke laksto, ypac kai yra darzelyje, tai labai suprakaituoja. o kai jau po kepure slapia, perpucia vejukas ir islenda tos ligeles. cia jau kaip taisykle - vaikas susiles darzelio lauke, kai ateini pasiimt, vadinasi greit uzklups sirgimai