Įkraunama...
Įkraunama...

Vyro dalyvavimas gimdyme

Pratęskime temelę, nes praeita jau uždaryta, o klausimas aktualus kaip mačiau.
Mumi su žmona dar vaikų neturim, bet manau, kad gimdyme dalyvausiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narnis @ 2008 11 09, 00:25)
Pratęskime temelę, nes praeita jau uždaryta, o klausimas aktualus kaip mačiau.
Mumi su žmona dar vaikų neturim, bet manau, kad gimdyme dalyvausiu  4u.gif

Pasiruoškite tam labai rimtai (ypač psichologiškai) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Narnis @ 2008 11 09, 00:25)
Pratęskime temelę, nes praeita jau uždaryta


Deja,senoji tema dar ne uzdaryta nono.gif nono.gif gal vertetu pabaigti senaja?
Atsakyti
bigsmile.gif pas mus gimdyme viskas vyko graziai kaip filme,jokiu vyrams negrozybiu niekas nerodo,ir vyrai ne gydytojai,prie koju nestovi lotuliukas.gif
Atsakyti
Maniskis bijojo dalyvauti (jis bijo daktaru ir kraujo ir pan.) As ir nepriestaravau. Dar mano ginekologe taip nuteike, kad geriau vyrui tu "grozybiu" nerodyt. Tegul pamato, grazia sutvarkyta zmona su mazuciu stebuklu ant ranku. Ji ske ne viena atveji girdejusi, kad vyram kurie prisiziuri tu grozybiu, ju moterys tampa nebepatrauklios.. As nezinau kiek cia tiesos, manau tai nuo vyro priklauso. Bet visgi dziaugiuoi, kad jis nemate manes tokios.. ir vemencios ir viduriuojancios ir visokios nuo skausmo alpstancios. Atvirai tai jis man butyu tik trugdes, nes sariamiu metu su skausmu kovojau pati, nereikejo man nei paglostymu, nei masazu..mane tas nervavo. Cia aisku kiekvienas savaip ta pernesa. Bet susitvarkiau pati ir po triju valandu jau su maziuku ant ranku susitikome su teciu. Manau jis taip pat patennkintas, kad tu vaizdeliu nemate, apie juos ir nezino, pasakoju taip labai skaudejo, jam tiek ir tereikia zinoti. Juk net ir matydamas neisgyvens to ka ir tu, taip ir nepajus ka istikruju reiskia pagimdyri vaikeli..
Atsakyti
oj, Narnis - as suprantu,kad noretumet tapti moderatorium, tam reikia tam tikra skaiciu temu sukurti, bet as jusu i moderatorius neimciua, nes paieska naudotis nemokate - tokia tema jau yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 11 13, 10:45)
oj, Narnis - as suprantu,kad noretumet tapti moderatorium, tam reikia tam tikra skaiciu temu sukurti, bet as jusu i moderatorius neimciua, nes paieska naudotis nemokate - tokia tema jau yra  mirksiukas.gif

Ačiū už pastabą, bet ana tema buvo rasta, o tai, kad paskubėjau ir sukūriau naują pirma nepaieškojęs, tai mano klaida, aš sutinku.
Beje, kad daugiau neaiškumų nekiltų, prašom vadovautis apatine nuoroda dėl temos "vyro dalyvavimas gimdyme".

http://www.supermama...?...325537&st=0

P.S. Gerai, kad ne jūs sprendžiat ką imt į moderatorius ko neimt, nes aš irgi galėčiau prisikabint prie jūsų gramatikos mirksiukas.gif
Čia ne piktavališkai rašiau, tik šiaip nuoširdi nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Narnis @ 2008 11 08, 23:25)
Pratęskime temelę, nes praeita jau uždaryta, o klausimas aktualus kaip mačiau.
Mumi su žmona dar vaikų neturim, bet manau, kad gimdyme dalyvausiu  4u.gif


Šaunuolis. mirksiukas.gif Nežinau, ką be vyro būčiau darius. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alice...: 13 lapkričio 2008 - 15:54
Aš dalyvavau gimdyme ir palaikiau savo brangiają , tai nera taip baisu kaip visi nupiešia. Paistalai jog pablogėja santykai ar vyrui tai atstumenčiai atrodo, jai žmogus brangus manau tai tik kaip tik pliusas, thumbup.gif vyrams kurie palaiko savo žmoneles gimdymo metu. Beto manau tai yra nepakartojamas momentas išvysti besiskleidžiančia mažą gėlelę wub.gif
Atsakyti
O as nenoriu, kad mano vyras dalyvautu gimdyme
Atsakyti
Pagalvojau. Jei manęs paklaustų ar aš noriu sudalyvauti ir pažiūrėti, kaip mano mylimas žmogus rėkia iš skausmo (pvz. apendicito opercijoje be nuskausminamųjų), tai šiai dienai esu tikra, kad niekaip nesudalyvaučiau. Ir lai mane kaltina nemeile, abejingumu ir dar velniai žino kuo, bet aš niekaip nepasirašyčiau tokiam "malonumui". O ir nauda iš manęs būtų menka. Tikėtina, kad pradėčiau lupti skalpelį iš gydytojo ar kas būtų dar blogiau - išsineščiau savo žmogų iš tos "skerdyklos". Ir nei pati nesutikčiau dalyvauti panašiose "akcijose" ir juo labiau neleisčiau dalyvauti mane mylinčiam žmogui.
Atsakyti
QUOTE(salve123 @ 2008 11 16, 22:18)
Pagalvojau. Jei manęs paklaustų ar aš noriu sudalyvauti ir pažiūrėti, kaip mano mylimas žmogus rėkia iš skausmo (pvz. apendicito opercijoje be nuskausminamųjų), tai šiai dienai esu tikra, kad niekaip nesudalyvaučiau. Ir lai mane kaltina nemeile, abejingumu ir dar velniai žino kuo, bet aš niekaip nepasirašyčiau tokiam "malonumui".  O ir nauda iš manęs būtų menka. Tikėtina, kad pradėčiau lupti skalpelį iš gydytojo ar kas būtų dar blogiau - išsineščiau savo žmogų iš tos "skerdyklos". Ir nei pati nesutikčiau dalyvauti panašiose "akcijose" ir juo labiau neleisčiau dalyvauti mane mylinčiam žmogui.

...seniai nešiau ant savo tada dar vaikiškų rankų draugą, kurio galva buvo suskaldyta...kraujo klanai, vaizdas kraupus-bet nepabėgau, nepalikau-o juk galėjau, tereikėjo bėgt ir pasakyt vyresniems, stipresniems kas ir kaip...tai buvo draugas ir aš jutau pareigą padaryt tai, kas man atrodė tinkama...po to visi stebėjosi kaip tai sugebėjau, stebėjausi ir aš pati....ir dabar stebiuosi, nes kraujo bijau unsure.gif ...bet kaip matoto nenumiriau, draugas po to nedraugu netapo...

Esmė yra tame: kad šiuo atveju-vyras dalyvaus ar ne gimdyme- jis turi teisę ir galimybę pasirinkti ką darys ar ne mirksiukas.gif moteris tos teisės pastojusi nebetenka-ji nori ar nenori gimdys. O jei vyras sutinka (nesakysiu "nori", nes daugelis puls prieštarauti kad nėra šioje situacijoje jokio "nori")-tada kokios problemos? Lai būna, čia ką-pasaulio pabaiga?

Beje, dabar mes galim rinktis, o karo metu žmonės pasirinkimo neturėjo ir dar ne tokius vaizdus stebėjo ir dalyvavo visame tame ...
Atsakyti