Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga

Diskutuojame toliau apie auklių algas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(snickers @ 2008 11 07, 15:16)
Light blue, tikrai labai padorus pasiūlymas thumbup.gif , o dar kiek suprantu Kaune. Tikrai turėtum gauti, po 5-6lt už valandą pasiūlydama. Gal kažkam 800lt/mėn ir atrodys nepadoriai mažai, ale pilna žmonių , dirbančių įvairius darbus , kad ir vakarais (pvz: valo sporto salę), ar išeiginėmis dienomis(pvz kažkuo prekiauja savaitgaliais ar dirba ligoninėje tik savaitgaliais). Visokių darbų yra........prisiminiau kad ir prailgintos grupės mokytoją, kuriai darbas nuo 14val.......plius dar visos pensijinio amžiaus moterys , norinčios užsidirbti. O va pensininkėms ta nepilna darbo diena tai iš viso kaip pliusas: jos nori turėti truputį laiko ir pas kokį gydytoją apsilankyt, ar dar kokiam reikaliukui sutvarkyt. Be to dažna ir dėl sveikatos trumpiau dirbt nori- savaime suprantama.
Sėkmės tau. 4u.gif


Aš irgi taip galvojau, kol nepradėjau ieškot auklės. Maniau, dirbdamos pusė dienos prisidurs prie pensijos, galės pas gydytojus vaikščioti doh.gif O kiek sulaukiau nepasitenkinimo ir burbėjimo, kad už pusė dienos siūliau 800 Lt doh.gif Pavyko susirasti (tiksliau ji mus surado) labai nuostabę moteriškę thumbup.gif Kai kieme susižinojo kitų auklių algas, reikalavo kad mažiau mokėčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
uz puse dienos uztektu ir 600lt man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AsataN<-- @ 2008 11 11, 18:17)
uz puse dienos uztektu ir 600lt man biggrin.gif

O kiek gaunate uz pilna darbo diena bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif na aukles darbas sudetingas...man buti mama nelengva,ne del to kad pavargstu,o todel kad viska puikiai noriu daryti,viska speti, ir panasiai(nes laiko atrodo man maza visada,cia zek atsikelei,cia pusryciai-laukas-pietus-miegas ir t.t.)r jau to laiko nebelieka niekam...vos uztenka laiko rimtesniems darbeliams su lelka savo,o auklei sunku lygiai taip pat...aisku nuo zmogaus priklauso todel manau kad alga 1000tikrai turetu buti...nebent aukle samdoma valandoms g.gif
Atsakyti
mes mokejom 1500, ir tai uz pagalba, as pati sedziu namie, tiesa dvynukai pas mane. Bet esu ziauriai nusivylus...idejau skelbima nauja, o moket tiek pat sutikciau, kad tik padoru zmogu rast....
ir zinokit, nors tema ne apie tai, bet pensininkes nebenoriu....
Atsakyti
QUOTE(AusraR @ 2008 11 14, 21:30)
mes mokejom 1500, ir tai uz pagalba, as pati sedziu namie, tiesa dvynukai pas mane. Bet esu ziauriai nusivylus...idejau skelbima nauja, o moket tiek pat sutikciau, kad tik padoru zmogu rast....
ir zinokit, nors tema ne apie tai, bet pensininkes nebenoriu....


o kuo nusivylete,papasakokite placiau. g.gif
del pensininkiu-pritariu jums.
Atsakyti
QUOTE(CreteIsland @ 2008 11 17, 21:28)
o kuo nusivylete,papasakokite placiau. g.gif
del pensininkiu-pritariu jums.

na ji labai prastai girdi, nors turi aparata klausos, bet pora sykiu pasitaike tokiu incidentu kai negirdejo pabudusio verkaincio vaiko....kadangi as tuo metu miegojau kitam kambary su kitu vaiku, tai tas verke apie valanda...o ji galvojo kad verkia tas kur su manim....tai po pirmo karto pasakiau - jei abejojat nurikit ir paziurekit ka tas vaikas veikia, nenuejo....ir siaip labai leta, megsta laiksrascius paskaityt vietoj to kad su vaiku butu nu ir tt , daug visko tikrai...
Atsakyti
sveikos,

pasidalinkit informacija, kiek Vilniuje dabar mokama valandinei auklei uz valanda ?
Atsakyti
labas vakarelis,
paskaitinejau jusu pasisakymus - nusprendziau ir as parasyti
mano lelkai 11 menesiu. auklyte pagyvenusi moteryte , taciau turi garo daugiau negu as bigsmile.gif
dirba 5 dienas per savaite po 11 val. tiesa, viena diena ja isleidziu puse dienos anksciau. sutartas atlyginimas 1000 lt / men
auklyte valgo pas mus, pagamina maziukui maista, mums gamina kas antra diena, dar kartais palygina drabuzius... kartais siaip ka nors sutvarko savo nuoziura ax.gif
is pradziu gailejau tu 1000 lt, nes vis del to tai yra nemazi pinigai musu seimai... bet dabar viskas super thumbup.gif
tiesa, gyvename Kaune smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitukas: 19 lapkričio 2008 - 21:37
QUOTE(gitukas @ 2008 11 19, 22:34)
labas vakarelis,
paskaitinejau jusu pasisakymus - nusprendziau ir as parasyti
mano lelkai 11 menesiu. auklyte pagyvenusi moteryte , taciau turi garo daugiau negu as  bigsmile.gif
dirba 5 dienas per savaite po 11 val. tiesa, viena diena ja isleidziu puse dienos anksciau. sutartas atlyginimas 1000 lt / men
auklyte valgo pas mus, pagamina maziukui maista, mums gamina kas antra diena, dar kartais palygina drabuzius... kartais siaip ka nors sutvarko savo nuoziura  ax.gif
is pradziu gailejau tu 1000 lt, nes vis del to tai yra nemazi pinigai musu seimai... bet dabar viskas super  thumbup.gif
tiesa, gyvename Kaune smile.gif

ir as tokios noriu....
Atsakyti
O Vilniuj bent kelios auklės pageidauja 1700 LT / mėn.; bet pala, didžiąjai daliai tėvelių atlyginimų nebekelia nuo pavasario, o kai kur ir mažina. Į gatves išeina vis daugiau nepensijinio amžiaus moterų, atleistų "didinant įmonių efektyvumą". Ar čia iš tiesų toks auklių atlygio kilimo fenomenas, ar išimtys? Apšvieskit mane, prašau. 4u.gif
Atsakyti