Įkraunama...
Įkraunama...

supermama per wap

ka manot apie tai?as tai manau,kad visai nieko butu,kad butu imanoma prisijungt ir ten, kur nera neto mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš buvau prisijungus wink.gif bet labai jau sudėtingas vaikščiojimas schmoll.gif praktiškai laiko gaišimas išmetė pradimį puslapį 1iš 109 doh.gif tai kol nusikasi iki savo norimos temos..... ir prisijungti neleido tik vaikštai kaip svetys bet kai visai nėra kas veikti (o tai tikrai būna retaio mirksiukas.gif ) gal ir nieko

Nors gal aš kažko nemokėjau gal galima ir paprasčiau po SM pasiblaškyti per wap wink.gif
Atsakyti
Butu gerai nes pas mane darbe nera neto ir dar kas nors mane pamokitu kaip ten prisijungti 4u.gif
Atsakyti
as net nezinojau, kad supermama per wap galima eiti.
Bet kaip zaiza rase, ten nelabai imanoma bus ka nors surasti, nes ismeta tik po 3-4 nuorodas i puslapius ant 1 ekrano. Kol dasikasi iki to, ko nori, tai marios laiko praeis. Ir ilgiau atidarineja puslapius, ypac piko metu, bent jau as per gprs jungiuosi prie pasto, tai atidarineja keliolika sekundziu, man nusibosta kartais laukt. O cia tu puslapiu tiek daug... tai nemnau, kad labai daug kas per wap'a cia bendraus.
Atsakyti
gerai vistiek kai nera kompo salia gali per telefona paziuret norima tema biggrin.gif
Atsakyti
tai tada adminai turi imtis darbo smile.gif pvz banga.lt neblogai sutvarkyta ax.gif
Atsakyti
Kad apziuteti tokias platybes telefonu jums tikrai prireiks nemazai laiko...isemus visas reklamas viska, nors tu telefonas ir taip nerodys, siek tiek sumazes...bet isivaizduokit jei temoje tarkim koks 10 lapu, tai telefone ju pasidarys gerokai virs 200, praktiskai vienai zinutei vienas lapas...tad patys paskaiciuokite kiek ju cia butu, o "wapine" banga tikrai laaaabai skiriasi nuo tikrosios, o be to palyginus su mama ji zemas lygis blush2.gif
Atsakyti
per mobiliako interneta tai labai jau ilgai ten reikia ieskoti visko....geriau per kompa...bet jei neturi ka veikti ir salia nera kompo tai aisku kodel gi nea,galima ir per wap paziureti.....seip tai geras dalykas biggrin.gif
Atsakyti
na aš irgi buvau įėjus per mobiliaka, na tikras laiko gaišinimas, bet ligonineje ir tas gerai buvo ax.gif
Atsakyti
per mobiliaka galima ieiti atsisiuntus mini opera, ir per ta programa galima bet koki intenetini puslapi atsidaryti, kaip ir supermama smile.gif
Atsakyti
manau,butu tikrai gerai,nes nevisada imanoma atsisesti prie kompo, o telefone tai tureti butu saunu!!! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ausrytuke @ 2006 11 23, 14:20)
per mobiliaka galima ieiti atsisiuntus mini opera, ir per ta programa galima bet koki intenetini puslapi atsidaryti, kaip ir supermama smile.gif


Laba,
o gal galite smulkiau paaiškinti kaip atsisiūsti tą mini operą ir kaip ieiti į SuperMama LT.
ačiū
Atsakyti