Įkraunama...
Įkraunama...

Meninė gimnastika Lietuvoje

NORIU PRATESTI SIA TEMA
Papildyta:
Si daili mergyte taip pat sportuoja su mano user posted image
Atsakyti
O kodėl nauja tema jau tik Meninei gimnastikai skirta? Sportinė jau viskas, nesiskaito? g.gif
Atsakyti
Na labai atsiprasau Milabra,paskubejau parasyti. doh.gif
Atsakyti
Pasibaigus temai Gimnastika, toliau tęskime pokalbius temoje Gimnastika 2 apie meninę, sportinę gimnastiką Kaune 4u.gif
Atsakyti
Kodėl užvesta tema didžiosiomis raidėmis??? g.gif

ir kodėl kostiumam atskira tema? blink.gif
Atsakyti
Aš atidariau temą Gimnastika 2 kaip tęsinį pirmosios temos Gimnastika. Dasta buvo pirmesnė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukė @ 2008 11 10, 16:50)
Aš atidariau temą Gimnastika 2 kaip tęsinį pirmosios temos Gimnastika. Dasta buvo pirmesnė biggrin.gif

tai nesvarbu g.gif tik blogai, kad nepasižiūrit unsure.gif temos bus sujungtos.
Atsakyti
QUOTE(Džinė @ 2008 11 10, 17:43)
Kodėl užvesta tema didžiosiomis raidėmis??? g.gif

ir kodėl kostiumam atskira tema? blink.gif


Atsiprasau ,jei ka ne taip parasiau,galite uzdaryti sia tema ir kostiumus galite uzdaryti ,jeigu tokios taisykes.
Atsakyti
QUOTE(dasta @ 2008 11 10, 18:18)
Atsiprasau ,jei ka ne taip parasiau,galite uzdaryti sia tema ir kostiumus galite uzdaryti ,jeigu tokios taisykes.


O man atrodo visai reikalinga ši tema. Juk Lietuvoje ne taip lengva įsigyti šiam sportui skirtu rūbų.
Gal reikia sujungti visas 3 temas: "Gimnastika Kaune 2 - sportuojame, dalijames ispudziais, siuvames kostiumelius" ar pan. Siulykit variantus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glacier @ 2008 11 10, 20:05)
O man atrodo visai reikalinga ši tema. Juk Lietuvoje ne taip lengva įsigyti šiam sportui skirtu rūbų.
Gal reikia sujungti visas 3 temas: "Gimnastika Kaune 2 - sportuojame, dalijames ispudziais, siuvames kostiumelius" ar pan. Siulykit variantus  4u.gif

Pritariu dėl kostiumėlių, nes tokios tragedijos kaip gauti gimnastikai rūbus net tarybinio deficito laikais nemačiau doh.gif
Už rūbelius Dastai - pagarba 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės, kaip sekėsi Klaipėdoje? kaip rezultatai? Gal kas buvote, matėte varžybas?
Atsakyti
Sveikutes, 96m. 1-PAULAUSKYTE 2- SKLENYTE 3- KUDZMONAITE MODESTA 4-MIGLE ZDANEVICIUTE IR ANA GNIAZDILOVA 6-SAKALAVICIUTE. dar zinau ,kad Evelina Bubelo savo amziaus grupeje pirma.Jei kas zinote daugiau parasykite
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dasta: 16 lapkričio 2008 - 12:20