Įkraunama...
Įkraunama...

Mediumas Joao Texeira iš Brazilijos

Gal matet per LNK rode apie ji laidoje Nuo iki? Ka manote apie si mediuma kuris padeda zmonems sveikti su tokiom ligom kai net medikai bejegiai?Kai operuoja zmoniu akivaizdoje nenaudodamas narkozes?Mane tai labai sudomino.Nes pati turiu brangu zmoguti su negalia,sakau gal verta pas ji apsilankyti g.gif Ka manote jus apie si zmogu?O gal kas dar noretu vykti gydytis pas ji?
Atsakyti
Mačiau.. intriga tame, jog net Discover kanalas su savo komanda "nepričiupo" jo sukčiaujant, ir dar, kad tai visiškai nekainuoja. Užmečiau aki į google - apstu informacijos apie ji.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mergytea1: 10 lapkričio 2008 - 22:27
Mačiau. Įdomu.
Atsakyti

Kažkoks nelabai atviras jis man schmoll.gif

Atsakyti
Man laida paliko labai dideli ispudi, gaila nemaciau pradzios. Ziuresiu kartojima ketvirtadieni, jei galesiu savo mamai irasysiu. As irgi panarsiau internete, maciau tas vyras lietuvis, kuri snekino laidos rengejai, yra sukures puslapi www.johnofgod.lt Jei susidomes mama, kreipimes del info pas ji, maciau yra kontaktai.
Atsakyti
QUOTE(Skaiste25 @ 2008 11 11, 00:35)
Man laida paliko labai dideli ispudi, gaila nemaciau pradzios. Ziuresiu kartojima ketvirtadieni, jei galesiu savo mamai irasysiu. As irgi panarsiau internete, maciau tas vyras lietuvis, kuri snekino laidos rengejai, yra sukures puslapi www.johnofgod.lt Jei susidomes mama, kreipimes del info pas ji, maciau yra kontaktai.

Man irgi labai idomu pasidare,atrodo ne sarlatanas.Ieisiu i ta svetaine pasiziureti.Kazin su sirdziu problemomis kai gyd negali padet ar jis padetu mastau g.gif Gal vertetu nuvykti,tik kad nezinau nei kas nei kaip.Tolimas krastas labai. ax.gif
Atsakyti
Skaiste 25, dekoju tau labai uz si svetaines adresa,tavo deka as radau tai kas man labai rupejo. smile.gif Issiaiskinau viska.Labai daug info radau. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites! smile.gif Labai nustebau radusi supermamose foruma sia tema. Pries siek tiek maziau nei metus esu buvusi pas John'a Brazilijoje. Vaziavau ten kaip siokia tokia skeptike, bet nuvykus nuomone tikrai pasikeite. Vaziavau vedama smalsumo. Savo kailiu isbandziau matoma operacija, tikriausiai buvau pirmoji lietuve ryzusisi siam zingsniui. Man siek tiek pakoregavo rega, bet didziausi pokyciai ivyko viduje, pradejau visai kitaip zvelgti i pasauli. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Marusia:) @ 2008 11 12, 16:12)
Sveikos, mergaites! smile.gif Labai nustebau radusi supermamose foruma sia tema. Pries siek tiek maziau nei metus esu buvusi pas John'a Brazilijoje. Vaziavau ten kaip siokia tokia skeptike, bet nuvykus nuomone tikrai pasikeite. Vaziavau vedama smalsumo. Savo kailiu isbandziau matoma operacija, tikriausiai buvau pirmoji lietuve ryzusisi siam zingsniui. Man siek tiek pakoregavo rega, bet didziausi pokyciai ivyko viduje, pradejau visai kitaip zvelgti i pasauli. rolleyes.gif


Tik siek tiek pakoregavo rega??? Nes dvasiniam perversmui ir Lietuvoje vietu apstu...(mano nuomone)...
Atsakyti
QUOTE(pusk @ 2008 11 12, 20:42)
Tik siek tiek pakoregavo rega??? Nes dvasiniam perversmui ir Lietuvoje vietu apstu...(mano nuomone)...



Pries kelione mano regejimas buvo -7.5 ir -6.5, po jos - -6.5 ir -6.5. Man tai nedidelis pagerejimas, taciau kitu akimis tikrai nemazas. Taciau, i sia vieta vaziavau ne del fiziniu sveikatos problemu.
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2008 11 10, 23:18)
Gal matet per LNK rode apie ji laidoje Nuo iki?
Ka manote apie si mediuma kuris padeda zmonems sveikti su tokiom ligom kai net medikai bejegiai?
Kai operuoja zmoniu akivaizdoje nenaudodamas narkozes?
Mane tai labai sudomino.Nes pati turiu brangu zmoguti su negalia,sakau gal verta pas ji apsilankyti g.gif
Ka manote jus apie si zmogu?
O gal kas dar noretu vykti gydytis pas ji?


atsakymai:

1. maciau
2. nieko
3. nu..ir..
4. gal
5. nieko
6. gal



Atsakyti
maciau smile.gif supratau...paaiskinima galima rasti knygoje B.A. Brenan "Sviesos rankos"
4u.gif
Atsakyti