Įkraunama...
Įkraunama...

Sūnelio gimimas 8)

Net nezinau nuo ko pradeti.. matyt, kad nuo pradzios ... kukli mano gimdymo istorija

Po ilgalaikiu santykiu pabaigos netycia pastojau. Zinojau, kad jokios ateities nebus su tuo zmogum. Tiesiog taip nutiko. Pasidarius nestumo testa… atsisedau… as nescia… kiek kartu as svajojau apie sia akimirka, kad ji bus didziausia laime, kaip begsiu i miegamaji savo vyrui rodyti tas dvi issvajotas juosteles dziaugdamasi artejanciu stebuklu… hmm… vyro nera, esu as ir tusti namai… arteja Valentino diena… Sirdi dar skauda po audringu skyrybu, o cia… vaikas… kodel… kaip.. kas dabar bus…sumisimas… Uzeme kvapa, graudu ir dziugu...
Minties apie nestumo nutraukima net nebuvo, visada svajojau tureti vaiku… pavydziai nuzvelgdavau mamas stumiancias vezimelius, mazylius ant ju ranku… Gimdysiu… Laukiu Taves mazyli..

Nestumas sklandus, be jokiu komplikaciju. Kiekviena diena vaikutis darosi stipresnis, parodo ka sugeba lauzydamas ir taip jau vos besilaikancius mano sonkaulius.. bet jau greitai as maniau.. jau tikrai greitai gimdysiu… (ech, tas naivumas... ) bet kur tau… 8]! pernesiojau visa savaite... (tikriausiai tik tos kurios pernesiojo supranta ka reiskia tie klausimai o tu dar ne? jau pagimdei? o kada gimdysi? o kodel tu dar stora?' aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! ) kiekviena diena man buvo vis sunkesne ir sunkesne (priaugau 32 kg biggrin.gif mamamija, apsaugok Viespateliau biggrin.gif ) . Bet bet BET pagaliau apsilankau 'Vilniaus gimdymo namuose' 41-ma nestumo savaite. Pasitinka maloni gydytoja, nukrapsto dangalus (vajey kokia nemaloni procedura ) ir gryztu namo. Koja ant kojos, prisedu prie kompiuterio, rasau mamkom is SM , kad dar tikriausiai panesiosiu, nes kai man taip sekasi tai tikriausiai islauksiu iki paskutinio leistino termino... tada girdziu toks garsas ‘trekst’ lyg kas leda suskaldes butu… ohmy.gif Sekunde apimta soko bandziau susivokti kas ka tik nutiko... nejaugi... nejaugi, nejaugiiiiiiiiiiiii!!!!! vandenys nubego…............ valioooooooooooooooooooooooo…. smile.gif))))))))))))))) !!!!!!!!user posted image

Skambutis gydytojui, sakau, kad viskas… GIMDAUUUU…. Sirdis kazkur pilve, kojos dreba, akys stacios, kojos placios biggrin.gif viskas varva, daiktus metu i rankinuka, nesuprantu ka metu, laikinas proto uztemimas, bet svarbiausia paciupau kosmetine biggrin.gif ( gi pas gydytoja toki gimdysiu, reiks pasidazyt biggrin.gif visai kuku buvo doh.gif ) iklotas tarp koju, ramu (taip cia as galvojau)… prasideda saremiai… taxi veza… aaaaaaa.. user posted image jauciu, kad bega viskas brangiam dedei taksistui ant sedynes.. (kokia geda, gerai, kad tada nerupejo) o dar prasideda saremis.. aimanuoju… pasiziuriu i deduli vargsas perbales zvilgcioja per veidrodeli, o as saukiu, kad greiciauuuuuuu kol dar visa masina nepaskendo biggrin.gif dar sugebejau paklaust ar ranksluoscio neturi.. nu bet ir sugalvok man taip.. is kur taxe ranksluostis.. user posted image Zodziu, nuraliavo vargsas taksistas per raudonas mane iki VGN, palikau jam gauuusiai arbatos, kad chemini valyma padarytu masinai, nes neisivaizduoju kaip ten isvalys… vandenu tona jauciu palikau biggrin.gif siaubingai ju daug buvo… vis bego bego ir bego ir bego... …….

Priima sesute, as vis dar varvu, o ji dokus praso pildyt… bliamba (keikiausi penkiais aukstais biggrin.gif del diskomforto, streso ir situacijos), sako priseskit.. kai prisest kai VARVA!! user posted image Tada nuvede, dave persirengti (valiooobuvo susoktas mini dziaugsmo sokis, kad dave persirengti ir mano kiaurai permirke rubai man nesiklijuoja prie uodegos, aisku tas sokis daugiau panasejo i ismesto i kranta banginio pastangas gryzti atgal i vandeni, nei 'soki' ) , nuvede I gimdykla… atejo labai maloni akusere, sako, ko vaikui ant galvos sedit … ajomajo…(man akys ant kaktos) supratau … pioneer.gif keliu uzpakali nuo lovos ir einu vaiksciot… saremiai kas 5 min , akyse raibuliuoja, siaubingai skauda, negaliu net mastyti.. (lyg iki siol labai daug ismasciau ) tik susirieciu i kamuoliuka ir laukiu… baisu pasidaro, nors isivaizdavau, kad esu visagale kokia tais bebaime Xena… liudna paidaro labai, kad negaliu sukontroliuoti skaumo… asaros byra…viena… visi klausineja ar vyro nebus.. nebus nebus nebus NEBUS… atsibodo kartoti… pagaliau ieina daktaras (mano meile daktareeeeeeeeeeeelis, visom ji paskui rekomendavau, svelnus, rupestingas, nu visoks koks, pats paciausias ), net viskas akyse nusvinta, prasau, kad duotu man nuskausminimo, nes nebegaliu kenteti…sutinka (valioooooooooooooooooo! butu pabande nesutikt, buciau per gimdymo palatos langa issokusi, skausma kest NEIMANOMA, nebent nori paskui likusi savo gyvenimo laika praleiti kambaryje su baltomis minkstomis sienomis. O maniau, kad be nuskausminimo gimdyiu ir dar arsiai pries nuskausminima paisakiau biggrin.gif chacha! ) pirma atnesa kruva popieriu pasirasyti, per saremius kazka ten suraitau , prasau, kad tik greiciau nes nebegaliu.. pykina (gydytojas padeda salia mano peties man gulint marliuka perlenkta, sako cia vemkit, man akys stulpu, nu jo.. vemsiu as sau ant peties ir dar pries gydytoja del kurio cia visa isidazius atlekiau.. !! Nesulauksit... biggrin.gif … bloga… baisu… liudna… guliu ant lovos, matuoja tonus.. gimdykla tuscia, as viena… nu taip liudna pasidare.. skambinu draugei SOS GELBEEEEKKK .. baisu .. atvaziuoja.. taigi, gimdykloje atsiduriau 5h dienos… atejo tetutes anesteziologes, labai malonios moterys, sako susiriesk.. rieciuosi.. ale saremis, negaliu riestis.. mirsiuuuuuuuuu saukiu… sako nejudek.. nu kaip nejudet gi ne siaip sau maivausi, o skausmai uzvaldo kiekviena tavo kuno lastele! na, labai stengiuosi… tyliu… zinau, kad neskaudes… laukiu… ji tada sako, negaliu durt.. sakau kaip negalit… vienzo del tatuiruotes kuri eina palei visa stubura negalima durti adatos , nes dazus gali inesti i ta kanala… bet rado skylute tai idure aciu dievui… user posted image ( va taip va.. pries darant tatoo reik pagalvot ir apie tai pasirodo) .... Paguldo… priklijuoja ta slangele prie kaklo… sesute klausia ar negyvenau as vaikystej’ ten ir ten ‘ sakau aha… pasirodo buvusios kaimynkos… ir sugalvok man taip…

Guliu, ramu.. suleidzia nuskausminimu.. kazkaip juokinga darosi, jauciu, kad poveikis kazkoks narkotinis… viskas taip smagu user posted image, tai karsta tai salta, langus tai prasau atidaryt, tai kaldra paduot.. gydytojas nukelia mane nuo stalo liepia sest ant kamuolio.. kojos pakirstos, vos visame savo grazume nenusiverciu ant savo meiles daktarelio (kokia geda, kai tankas ant laibos pavasarines gelytes OMG )! taip prasedziu as ant kamuolio iki 12h su tarpais kai matuoja tonus.. tonai geri, tik man jauciu stogas vaziuoja.. imu dazytis biggrin.gif pasidazau, drauge ziuri apsalus.. o kas man.. man neskauda.. noriu graziai atrodyt biggrin.gif (pats tas laikas kai tikrai patrauktum vyru demesi ir ypac to kuris tau knaisiojas tarpukoji doh.gif )pabludau visai… daktarelis vis kartas nuo karto ateina, pabuna, pakalbina.. (nu koks jis zavus negaliu… user posted image ) rasineju zinutes panom is SM , nelabai yra kas veikt.. kas valanda kazkur vis suleidzia doze, kai jau pradeda jaustis saremiai… tada apie 12 ateina gyd ir prasideda veiksmas..(o va cia tai baubas su baubukais) epiduro nebeleis, kad jausciau kaip reikia stumti… po truputi pradedu jausti begalini nora tustintis.. liepia prakvepuoti pirmus pora kartu kai norejau stumti.. NEIMANOMA...!! tas pats kas sakytu nekakok kai kakis lenda doh.gif doh.gif doh.gif ateina akusere, permontuoja stala i kede, gyd stovi salia… baisu… bloga… pykina… veliau temsta samone.. labai labai skauda.. uzsimerkiu ir klausau ka sako toli akusere ir gdytojas, sako stumk, kojom stumk ir rankom isikibk, rieskis , nekelk dubens(jauciu gydytojas lenkia mane i prieki).. stengiuosi.. skaudaaaaaaaa….. kenciu.. vel.. ir vel… sakau nebegaliu… kancia nezmoniska… bloga… girdziu sako liko 2 stumimai ir vaikutis jau bus cia… stumiu……..........................girdziu kazkur toli sako anesteziologe.....labas grazuoli, sveikas atvykes … supratau, kad galvyte jau uzgime… ................is kazur atsirado jegu, karstis plustelejo… stumiu….. palengvejimas…. 1.16h, naktis....Kaip gera……………………… girdziu kaip kniurkteli..… verkia… sunelis…. Man gime sunelis… sunelis…. Nesuvokiu… visi mane sveikina, nesuprantu… jauciu siluma… nesuvokiamas dalykas ka tik nutiko... devynis menesius manyje augui ir plazdenusi gyvybe dabar yra stai cia.. priesais mane... Cia Tu ant mano krutines.. toks mazas ir trapus… gniauzai kumstuka, ziuri savo tamsiom akim i mane… labas…labas mano mazyli… pagaliau mes susitikom… as busiu visada salia… busiu tau mama ir tetis... pazadubuti tavo visas pasaulis…… mano mazasis vyre…tu cia... Dievas atsiunte man didziausia dovana kokia gali gauti moteris..... dovana buti sio mazo stebuklo mama.... ramybe......... visas kancias atperkantis sunelio zvilgsnis..... Pagaliau.... nera nieko grazesnio, tyresnio ir isimintinesnio kaip vaiko gimimas... nenusakomi jausmai, linkiu kiekvienam tapti teciu ir mama, kad tai patirti! Esu be galo laiminga tapusi mama ir dekinga likimui uz si stebukla, vardu Simonas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 12 birželio 2009 - 20:12
Oi, paskutinė pastraipa tai sugraudino cray.gif Šaunuolė Zitlali! (gerai, kad priminei apie arbatą taksistui- važiuosim gimdyt į kitą miestą, tai įsivaizduoju, kokią jūrą paliksiu mašinoj biggrin.gif ).
Daug daug ramių naktelių, kantrybės ir šiltų šypsenų tau ir Simonėliui wub.gif
Atsakyti
cray.gif cray.gif cray.gif wub.gif
Atsakyti
jums dideliausios stiprybes,aukit diduciai.
Atsakyti
Susigraudinau cray.gif
Labai graziai aprasei savo sunelio gimimo istorija wub.gif

Dar karta sveikinu 4u.gif
Atsakyti
oi Zitlali kaip grazu wub.gif ir su jumoru ir kartu taip jautriai wub.gif Sveikinu jus abu!!aukit diduciai mirksiukas.gif
Atsakyti
Žinai, Zitlali, fantastika...ir juokiausi ir verkiau vienu metu... O svarbiausia, kad noriu skaityti dar ir dar kartą ploja.gif ploja.gif oro_buckis.gif
Atsakyti
thumbup.gif šaunuolė mamytė thumbup.gif thumbup.gif labai gražiai papasakota . sveikatėkės jums dideliausios 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif be zodziu... wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti

Šūds - vyras miega. Ryt iš pat ryto duosiu jam paskaityti...
Labai gražu..skaičiau taip pusiau kvėpuodama

thumbup.gif
Atsakyti
sveikinu ir linkiu daug ,daug sveikatytes ir stiprybes jums abiems 4u.gif 4u.gif
Atsakyti