Įkraunama...
Įkraunama...

Rudoji juosta ant pilvo ir vaikiuko lytis

Apklausa: Ar pasitvirtino senolių išmintis (947 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Atsitiko taip, kad aną nėštumą turėjau labai ryškią tą rudąją arba "negro" juostą. Nuo pat pilvuko pačios apačios iki pat krūtinės vidurio, o dabar jau 28-a savaitė ir jokios juostos blink.gif
Beieškodama info internete, kaip čia su tom juostom, radau, kad laukiamasi berniuko, juosta būna ryški, o kai mergaitės blanki, arba jos nebūna visai. Tokia senolių išmintis. Pirmą kartą man labai atitiko, bet dabar pirmas echo tyrimas rodo berniuką, o jokios juostos nematyti. Tai ir pasidarė įdomu, ar kiek nors pagrįsta ta senolių išmintis 4u.gif
Atsakyti
pas mane irgi buvo ta ruda juosta, tik atsirado gal7men, nors gal ir anksciau tik nepastebejau, na ir pagimdziau berniuka, o mano drauge turejo labai ryskia negro juosta ir turi mergyte, tiesa kita drauge taip pat mergyte turi bet tos juostos nebuvo, tai net nezinau kiek cia yra tiesos manrods juostos buvimas ar ne vaikelio lyties neitakoja g.gif
Atsakyti
Mitas! Pas mane labai ryski-gime mergyte mirksiukas.gif
Atsakyti
Buvo juosta, ne super ryski, bet nepasakyciau, kad labai blanki, nes po gimdymo laikesi tai ilgokai.. Dabar pilvas be jokiu juostu (idomu kodel g.gif ), o echoskopas vel mergyte rodo.
Atsakyti
Turėjau rudą juostą-pagimdžiau berniuką.Draugė turėjo dar ryškesnę pagimdė mergaitę tongue.gif .
Atsakyti
as turejau labai ryskia ir turiu berniuka rolleyes.gif dar db islikus neryski yra,galvoju,ar kada praniks mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesa84 @ 2008 11 12, 12:19)
as turejau labai ryskia ir turiu berniuka rolleyes.gif dar db islikus neryski yra,galvoju,ar kada praniks mastau.gif

Pranyks biggrin.gif .Man ilgai buvo nors kitoms tai trumpiau..kiekvienai skirtingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Turiu ta ruda juosta ir man gime 2 mergaites. Vadinasi, tai mitas.
Atsakyti
Neturiu juostos ir labai laukiam mergytes biggrin.gif
Atsakyti
Turejau juosta ir gana ryskai ir gime mergyte....
Siaip esu girdejusi kad lyti nusako per kuria bambos puse pasuka juosta, nes bent jau man tiesiai per bamba nejo o ejo i kaire puse.. O berniuko belaukiant turetu but per desine... ax.gif
Atsakyti
pas mane tai labai jau blanki ta juosta,vos iziurima,o turiu berniuka,tai manasis atvejis senoliu isminciai priestarauja smile.gif
Atsakyti
Aš turiu du sūnelius, o jokios juostos per pilvą nebuvo schmoll.gif
Taigi senolių išmintis nepasitvirtino tongue.gif
Atsakyti