Įkraunama...
Įkraunama...

4-metes svoris

Sveikutes, mamytes gal galetumet pasidalinti patirtimi
Mano 4metes dukrytes ugis 107cm, o svoris 20,5kg.....jau mums neramu darosi, nes tokia apvalute darosi....nesinoretu kad mergaite stora pasidarytu, tokia pusesere jau turim, kuri sveria 50 kg 10 metu......
LAbai norim ,laiku susigriebti ir kad butu normlaus svorio mergyte, juk taip negera bus mergaitei storuliukei......labai nerimaut pradejau, nes vis kas nors pasako, o jau kokia apvalute darosi.......
Gal maista keist reikia? Tik nezinau kaip geriau butu maitintis, kad ir gautu visus reikiamus elementus ir nestoretume.......
Patarkit
Atsakyti
QUOTE(#Auksė# @ 2008 11 11, 22:41)
Sveikutes, mamytes gal galetumet pasidalinti patirtimi 
Mano 4metes dukrytes ugis 107cm, o svoris 20,5kg.....jau mums neramu darosi, nes tokia apvalute darosi....nesinoretu kad mergaite stora pasidarytu, tokia pusesere jau turim, kuri sveria 50 kg 10 metu...... 
LAbai norim ,laiku susigriebti ir kad butu normlaus svorio mergyte, juk taip negera bus mergaitei storuliukei......labai nerimaut pradejau, nes vis kas nors pasako, o jau kokia apvalute darosi.......
Gal maista keist reikia? Tik nezinau kaip geriau butu maitintis, kad ir gautu visus reikiamus elementus ir nestoretume.......
Patarkit

Labas
Maniske 22 kg sveria,ugis 112 ir as visai nepergyvenu schmoll.gif Juolab,kad ir daktares klausiau,ar nereikia dietos mums,tai ji pasake,kad puikiausiai telpam i visus amziaus remus.
Normali tavo mergyte. O svarbiausiai,kad sveika smile.gif
Atsakyti
QUOTE(coco @ 2008 11 12, 09:57)
Labas
Maniske 22 kg sveria,ugis 112 ir as visai nepergyvenu schmoll.gif Juolab,kad ir daktares klausiau,ar nereikia dietos mums,tai ji pasake,kad puikiausiai telpam i visus amziaus remus.
Normali tavo mergyte. O svarbiausiai,kad sveika smile.gif


Tai aisku, svarbiausia kad sveika....bet vis tiek norisi, kad netamptu storiuliuke 4u.gif
Pazystu keleta tokiu vaikiuku mamas, tai jos irgi sako ai svarbiausia kad vaikas sveikas ir balgo, o kad storas nieko issilakstys........ schmoll.gif bet as nesutikciau su jomis, tas issilakstys gali ir nepadeti.....
Atsakyti
Tokia tema mamos kalbasi čia... smile.gif
Atsakyti
mano sunus sveria 22kg ugis 12ocm ir manau kad viskas normalei nera cia ko pergyventi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gobsiukas @ 2008 12 21, 02:32)
mano sunus  sveria 22kg ugis 12ocm ir manau kad viskas normalei nera cia ko pergyventi smile.gif


Aš manau Jūsų sūnus sveria visai nedaug, nes maniškis 4,5 metų yra 116 cm ir sveria 21 kg, yra tvirtas, visai be riebaliukų vaikas. Tačiau jis valgo labai nedaug mėsos, kraujas idealus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aukseliss @ 2008 12 21, 16:12)
Aš manau Jūsų sūnus sveria visai nedaug, nes maniškis 4,5 metų yra 116 cm ir sveria 21 kg, yra tvirtas, visai be riebaliukų vaikas. Tačiau jis valgo labai nedaug mėsos, kraujas idealus  thumbup.gif

na mano tokio pat amziaus o mesytes tai labai nori 4u.gif
Atsakyti