Įkraunama...
Įkraunama...

Visa tiesa apie Nojuko artimuosius

Mielos mamytės, aukojusios ir padėjusios Nojui, turiu jus nuliūdinti žiauria ir skausminga tiesa. Puikiai pažįstu Nojuko artimuosius, t.y. jo močiutę, mamą ir t.t. Visa esmė tame, kad amžiną jam atilsį Nojus turėjo puikiai kalbėti ir guostis mokančią močiutę, kuri labai gerai moka manipuliuoti žmonių gerumu. Tai jos mintis buvo eiti į visas televizijos laidas, spaudą ir pasakoti visiems apie sergantį anūką. Viskas būtų suprantama, jei visa iš žmonių surinkta parama būtų buvusi skirtą šventam tikslui - Nojuko vežimui į Vokietiją ir gydymui tenai, tačiau tikrovė yra visai kitokia. Pinigai buvo surinkti ir tą visi gerai žino, tačiau Nojuką jo artimieji atsisakė vežti į Vokietiją gydymui. Vėliau, deja, Nojukui mirus tie suaukoti pinigai galėjo būti perleisti kitiems sergantiems vaikučiams, nes tokių vaikų yra tikrai daug, bet Nojuko artimieji to nepadarė. Po Nojuko mirties jo močiutė prasigyveno iš tų surinktų pinigų. Prisipirko buitinės technikos, naujų drabužių sau ir visai šeimai, leido pinigus kur norėjo. Paminkliukui pastatyti iš tų surinktų tūkstančių taip ir neliko.
Dabar Nojaus močiutė turi dar vieną anūką (kitos dukters). Visi toje šeimoje yra tokie patys, kaip ir Nojaus močiutė. Šį kartą jų visa šeima sumąstė slėpti vaiką nuo tikrojo tėvo. Tėvas jau kelis metus kovoja dėl teisės auginti savo vaiką, nes bijo palikti savo sūnų tos šeimos rankose. Kada tik jis benuvažiuotų aplankyti savo sūnaus, jis visad būna susargdintas, kad tik tėvas negalėtų su juo pasimatyti. Baisu net pagalvoti, kad ateityje gali būti tokia pati situacija, kokia nutiko Nojui. Teismai nieko nepadeda, tai jam teko kreiptis net į spaudą.
http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2
Atsakyti
QUOTE(Jaunoji_mamyte @ 2008 11 12, 15:01)
Teismai nieko nepadeda, tai jam teko kreiptis net į spaudą.
http://www.lrytas.lt...d...d=99&view=2

g.gif jūsų nuoroda man neatsidaro unsure.gif
va taip va po tokių istorijų ir baigiasi noras padėti ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Artemidė ~: 12 lapkričio 2008 - 21:56
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 13, 00:53)
va taip va po tokių istorijų ir baigiasi noras padėti ....

o man nedingsta schmoll.gif Nes jei visi taip galvos,tai tiems vaikuciams,kuriems labai reikia pagalbos,niekas pinigeliu ir nepaaukos verysad.gif O tiems,kurie manipuliuoja vaiku liga,tegu tai lieka ant sazines. ax.gif
Atsakyti
Man irgi neatidaro nuorodos.
O padėti, manau, vistiek reikia. Juk nedaugelis puls iki tokio žemo lygio, kad manipuliuotų vaiko liga.
Atsakyti
Aš ir pati stengiuosi visiems padėti,o ypač kai nežinai,kas per žmogus,tai ir atrodo,kad viskas gražu,bet skausminga. Ištiesi pagalbos ranką. Bet kai su tokiais manipuliuojančiais žmonėmis susiduria artimi ir mylimi žmonės,tai jau nebežinai nei ką daryti, ar verkti,ar pykti ar dar ką. Jei kas norėtumėte pasiskaityti tą straipsniuką, tai galit rasyti man i el.paštą svajokim_dviese@one.lt, atsiūsiu. Gali būti,kad lietuvos ryto puslapyje nebeleidžia į senesnius straipsnius įeiti. verysad.gif
Papildyta:
tėtis ieško pagalbos,gal kas nors esat susidurę konkrečiai su tokia situacija,kada vaiko motina neleidžia tėvui matytis su vaiku?
Atsakyti
QUOTE(Jaunoji_mamyte @ 2008 11 13, 09:10)
tėtis ieško pagalbos,gal kas nors esat susidurę konkrečiai su tokia situacija,kada vaiko motina neleidžia tėvui matytis su vaiku?

o kaip yra kad teismai nieko nepadeda g.gif Ta prasme teismas neapribojo teises matytis su vaiku?
Nzn efektyvi priemone - televizija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(banginiukas @ 2008 11 13, 15:24)
o kaip yra kad teismai nieko nepadeda  g.gif Ta prasme teismas neapribojo teises matytis su vaiku?
Nzn efektyvi priemone - televizija  smile.gif


Na, esme tame, kad neina jam pasimatyti su vaiku,pasiimti pas save paatostogauti ir pan. vos tik apsilankius pas buvusiaja, jis buna apkaltintas vagyste ar dar kuo nors, kaip antai langu isdauzymu. Nors is tikruju tokiu dalyku net nera. pagal priimta teismo sprendima vaiko pasiimti negali,nes ji neduoda,tipo visada vaikas serga,kada ateina laikas jam ji pasiimti pas save pastostogauti per moksleiviu atostogas. Nors jis nelanko nei darzelio nei ka. ko teismo bepapraso,jam viska teismas atmeta,o ko ji papraso,jai viska patvirtina. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(klana @ 2008 11 13, 03:49)
o man nedingsta schmoll.gif Nes jei visi taip galvos,tai tiems vaikuciams,kuriems labai reikia pagalbos,niekas pinigeliu ir nepaaukos  verysad.gif O tiems,kurie manipuliuoja vaiku liga,tegu tai lieka ant sazines. ax.gif

ax.gif na gal nedingsta-bet atsargumas ir įtarumas labai padidėja...aš pati padedu kai tik galiu ir kuo galiu, bet labai atsargiai vertinu kam duodu blush2.gif ...
O tėtis lai kreipiasi į gerą advokatą, manau be teisinės pagalbos nieko gero nebus. Sakot apkaltina tuo ko nedaro, tai lai vaiko vyksta su liudininkais pasiimt. Kodėl teismas vis jam atsako, gal yra tam pagrindas g.gif -negali būt kad nė iš šio, nė iš to taip atsitinka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(klana @ 2008 11 13, 03:49)
o man nedingsta schmoll.gif Nes jei visi taip galvos,tai tiems vaikuciams,kuriems labai reikia pagalbos,niekas pinigeliu ir nepaaukos  verysad.gif O tiems,kurie manipuliuoja vaiku liga,tegu tai lieka ant sazines. ax.gif

prietariu jusu nuomonei ir tegul tiems nesaziningiems zmonems lieka ant sazines verysad.gif ir man nedingsta noras kitiems padeti, padedu kuo galiu
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 13, 21:08)
ax.gif na gal nedingsta-bet atsargumas ir įtarumas labai padidėja...aš pati padedu kai tik galiu ir kuo galiu, bet labai atsargiai vertinu kam duodu blush2.gif ...
O tėtis lai kreipiasi į gerą advokatą, manau be teisinės pagalbos nieko gero nebus. Sakot apkaltina tuo ko nedaro, tai lai vaiko vyksta su liudininkais pasiimt. Kodėl teismas vis jam atsako, gal yra tam pagrindas  g.gif -negali būt kad nė iš šio, nė iš to taip atsitinka unsure.gif



vat butent, kad nei is sio nei is to. Pas vaiko mama matosi aiskus nesubrendimas. Savo nuomones ji net neturi,viska daro,ka jos pacios mama pasako. Sakyk taip,daryk anaip... Taip paskui visiems blogai tampa,o ypac vaikui. Juk jam reikia ir tecio. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunoji_mamyte @ 2008 11 17, 09:50)
vat butent, kad nei is sio nei is to. Pas vaiko mama matosi aiskus nesubrendimas. Savo nuomones ji net neturi,viska daro,ka jos pacios mama pasako. Sakyk taip,daryk anaip... Taip paskui visiems blogai tampa,o ypac vaikui. Juk jam reikia ir tecio. verysad.gif

g.gif tada tėvui lieka vienintelis kelias-kreiptis į gerus tos srities juristus ir kovoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~Artemidė ~ @ 2008 11 17, 13:40)
g.gif tada tėvui lieka vienintelis kelias-kreiptis į gerus tos srities juristus ir kovoti smile.gif



kovoja jis,tik kad ne viskas taip paprasta. kai ana puse nuolat meluoja,sunku irodyti tiesa. doh.gif
Atsakyti