Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai veltinukai

Na va, ne už kalnų ir Kalėdos newyear.gif
Norisi pasipuošti namus, susikurti artėjančių švenčių nuotaiką. Nutariau atidaryti temelę, kurioje sudėtume TIK Kalėdom dvelkiančių darbelių nuotraukas. Kažkas gal ras ir pritaikys kokia idėja ir savo namams.
Galvodama apie kalėdinius veltinukus, turiu omeny ne tik zaisliukus ant eglutes, po eglute ar pan. Tai visa, kas padetu kurt ta kaledine nuotaika. Prisimenu pernai meginos buvo ideje labai grazia namu puosmena: sniegenas ant sakos. Jei rasiu savo archyve foto, butinai idesiu. Gal ir autore atsiras... biggrin.gif
Atsakyti
Idedu labai gražias sniegenas, tinkančias ne tik Kalėdiniam laikotarpiui, bet ir visos žiemos niūrumą išsklaidyti. Jei atsirastų autorė, lai nesupyksta. I jokią autorystę nepretenduoju schmoll.gif Galiu tik pasigrožė ir pabandyt sukurt kažką panašaus savo langui.

user posted image

Taip pat ir mieli Besmegeniai laukia kalėdinio sniego smile.gif

user posted image

Gal kas jau ir Senelių Šalčių su Snieguolėm privėlėt?
Atsakyti
[quote=Mamce,2008 11 12, 21:35]
Idedu labai gražias sniegenas, tinkančias ne tik Kalėdiniam laikotarpiui, bet ir visos žiemos niūrumą išsklaidyti. Jei atsirastų autorė, lai nesupyksta. I jokią autorystę nepretenduoju schmoll.gif Galiu tik pasigrožė ir pabandyt sukurt kažką panašaus savo langui.

Autorė atsirado bigsmile.gif nepykstu ir esu labai pamaloninta, kad kažkas prisimena ir dar grožisi mano darbeliais.
Ačiū Tau wub.gif
Parodysiu tuomet kelis naujesnius (šių metų) darbelius
Angelėlis su saule rankose - veltinis ir tekstilė

user posted image

ir dovanų maišeliai, nors juos rodžiau

user posted image
Atsakyti
Kai perskaičiau pirmąją žinutę- galvoju-kurgi rooma su angeliukais ir maišeliukais? Ogi, štai tie žavesiukai wub.gif O čia,pasirodo, ji ir sniegenų fėja...Puiku,roomut wub.gif
Atsakyti
Pernai mano Kalėdų eglutę puošė šis besmegeniukas:

user posted image
Atsakyti
O, kaip smagu, kad autore atsirado clap.gif
As pernai bandziau sukurt kazka panasaus - nuveliau kokias 7 sniegenas, bet ... po viena, po viena iki kaledu ir isdovanojau biggrin.gif Langui nebeliko... Siemet, sakiau, reiks nors kokias 5 pasidaryt ir niekam nebeduot biggrin.gif Aisku, man tokios "prikolnos" jos neiseina. Kiekviena vis skirtinga, ir kartais sparneliai nepavyksta.... blush2.gif Gal gali papasakot, , ar tu juos atskirai nuveli ir paskui pribadai, ar iskart ant kunelio veli?

Dovanu maisiukai irgi labai grazus ir romantiski wub.gif
Atsakyti
Na merginos, kai pamaciau sniegenas thumbup.gif iskart tokiu uzsimaniau blush2.gif
user posted image
Kaip paprasta ir grazu bigsmile.gif
IDEJA SUPER wub.gif
Aciu rooma user posted image
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai thumbup.gif Reikės ir man pabandyt sniegenas susivelt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Oksyte @ 2008 11 13, 14:31)
Na merginos, kai pamaciau sniegenas  thumbup.gif  iskart tokiu uzsimaniau  blush2.gif
Kaip paprasta ir grazu  bigsmile.gif 
IDEJA SUPER  wub.gif
Aciu rooma [img]

Oksyte, tik neisizeisk, man tavo antroj nuotraukoj sniegena labai panasi i peliuka, tik ausyciu truksta biggrin.gif thumbup.gif
Vat tame man ir idomumas velti, kad niekada nezinai, kas gausis.... lotuliukas.gif Maniskes irgi kartais nelabai panasios i paukscius gaunasi, ivairiu "veido" israisku ir "pozu".
Atsakyti
QUOTE(Mamce @ 2008 11 13, 17:55)
Oksyte, tik neisizeisk..

Na ka jau cia lotuliukas.gif!
Nors artejaunt Naujiems metams, geriau jei butu panasus i jautuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Cia mano 12 metu dukra daro mociutei ir kriksto mamai kaledinius angeliukus su dovanu maiseliais wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daivulyte @ 2008 11 16, 19:41)
Cia mano 12 metu dukra daro mociutei ir kriksto mamai kaledinius angeliukus su dovanu maiseliais wub.gif

Kaip grazu wub.gif
Atsakyti