Įkraunama...
Įkraunama...

Early Days

Kokie atsiliepimai apie "early day" drabuzelius?
Atsakyti
Lyg ir nieko, bet manoji dažniausiai juose skęsta, nors jau dviejų metų, bet dar "nepriaugo" 18 -24 mėn. išmieros, todėl jau kuris laikas nebeperku, atsibodo ilgam į spintą kišti.
Atsakyti
visai nieko rūbeliai, gerai nešiojasi, skalbiasi thumbup.gif
Atsakyti
Mes turėjome bodžiukus, tai visai patiko, o va šliaužtukai tai išsitampė labai blush2.gif
Atsakyti
mum jie super dydziai viskas ok bent jau mums nesiojam ilgai nunesiskalbia taip greitai
Atsakyti
maniskio puse rubu sios firmos biggrin.gif (senelis airijoj per ispardavimus pigiai prigriebia lotuliukas.gif ) nesiojasi thumbup.gif o ,kad padidinti ,nepastebejau - va dabar pvz nesiojam bodzius 6-12 men, maikutes ilgom rankovem 12-18 ,sliauztus 12-18 ( dar kojines uzmaunu,nes didoki truputi,bet 6-12 men jau mazi ) striuke 12-18 men kaip tik smile.gif
Atsakyti
Turim mes daug EARLY DAYS rubeliu.Dydziai tai tikrai sakyciau,kad nepadidinti,mums atitinka pagal metus mirksiukas.gif Gerai nesiojasi,aisku kartais buna isimciu ir kainos pagal kitas parduotuves yra labai mazos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
geri rubeliai, neblogai nesiojasi 4u.gif o kas man labiausiai patinka kad pvz dzinsiukai, kelnytes mergytem buna siauresni nei pvz next, nes auginu manekene biggrin.gif na dydziai tikrai padidinti. mano mergina 2.2 metu 90cm ugio o nesioja megztukus maikutes 12-18 dydi, tik kelnes 18-23 bandom jau nesiot, nors raso kad 18-23 yra 86 cm ugiui doh.gif
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2008 11 27, 20:57)
geri rubeliai, neblogai nesiojasi  4u.gif  o kas man labiausiai patinka kad pvz dzinsiukai, kelnytes mergytem buna siauresni nei pvz next, nes auginu manekene  biggrin.gif na dydziai tikrai padidinti. mano mergina 2.2 metu 90cm ugio o nesioja megztukus maikutes 12-18 dydi, tik kelnes 18-23 bandom jau nesiot, nors raso kad 18-23 yra 86 cm ugiui  doh.gif

cia gal ne rubai padidinti, o vaikuciai mazesni, pvz mano dvimetuke buvo 96 cm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 28, 19:28)
cia gal ne rubai padidinti, o vaikuciai mazesni, pvz mano dvimetuke buvo 96 cm blush2.gif


na bet ant tu rubeliu raso kad 12-18 dydis yra 80cm ugiui, o 18-23 dydis yra 86 ugiui. tai neatitinka dydis pagal ju nurodyta ugi mirksiukas.gif
Atsakyti
Nesioja ir sios firmos rubeliu,bet mazai.Palyginus su geresniu firmu rubeliais tai sie greit susiskalbia,isitampo doh.gif Tik kaina patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(katuksss @ 2008 11 29, 11:21)
na bet ant tu rubeliu raso kad 12-18 dydis yra 80cm ugiui, o 18-23 dydis yra 86 ugiui. tai neatitinka dydis pagal ju nurodyta ugi  mirksiukas.gif


Na, mano dvimetė 86 ūgio, bet 18-23 mėn. skirtas kelnes dar neįsivaizduoju kada nešiosime. blink.gif Vis pamatuoju, tai dar velkasi žeme... Visa laimė, kad su megztiniais geresnė padėtis.
Atsakyti