Įkraunama...
Įkraunama...

Spec. auskaras į bambą nėštukėms

Labas 4u.gif
Gal kuri kaunietė neseniai matė, kur yra pirkti spec. auskarų į bambą nestuke.gif ?
Atsakyti
Na, negi nė viena nestuke.gif niekur nematė???
Atsakyti
ir mane domintu sitas klausimas, tik veiksmas butu Vilniuje blush2.gif
Atsakyti
zinok as irgi labai ieskausi. man jau tuoj bus laikas ishsiimti ir niekur nerandu to specialaus, nes labai bijau kad jei paliksiu be nieko uzaugs man skylute.
tai dabar internete ivesk ka nors pregnant+body piercing ir galesi uzsisakyti. tik mnzn ar ten kokia nauda is to auskaro, man nepasirode labai protingai..
Atsakyti
O Lietuvoje parduotuvėse niekur nėra tokių spec. auskarų, tik internetu parsisiųsti galima? g.gif
Atsakyti
kartoju ka rasiau kitoje temeleje- geriau jo nesiverti, nes maciau pilvuka su strijomis tik ten apie bambute - nuo kazkada verto auskariuko
Atsakyti
Kodel jus ieskote butinai spec auskaro kazkokio i bamba? g.gif Juk tam ir yra ilgi 12mm auskarai i bamba, butent toki ir as nesiojau, siaip patarciau dar toki paieskoti tik plastmasini,kad metalas nesukeltu kokios alergijos 4u.gif
Atsakyti
o man kazkaip keista butu bunant nesciai tu auskariuku ieskot ax.gif man labai grazus nescios moters pilvelis savaime, be jokiu auskaru, cia toks tyras grozis kurs grazus is saves, kaip kudikis ax.gif
Atsakyti
zinokit neieskokit spec, iekokit ilgu, man netyci apadovanojo per gimdieni ilga auskariuka, toks islindes buvo, nesupratau paskirties, o db suprantu nes laukiuosi . taip kad ateja i parde neziurekit ar neklauskit spec auskaro, o paziurekit ar nera ilgesnio...
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 02 25, 18:23)
zinokit neieskokit spec, iekokit ilgu, man netyci apadovanojo per gimdieni ilga auskariuka, toks islindes buvo, nesupratau paskirties, o db suprantu nes laukiuosi . taip kad ateja i parde neziurekit  ar neklauskit spec auskaro, o paziurekit ar nera ilgesnio...


Aciu uz patarima 4u.gif Nepagalvojau net apie toki varianta. Tik tiek, kad mano bamba tik auksa priima, tai gaila po to numesti i sona ta ilgaji po gimdymo biggrin.gif
Atsakyti
Man taip pat nėščiosios pilvukas ir be auskarų gražus. Paaugus pilvukui aš jį išsiversiu. Po gimdymo jei norėsiu- įsiversiu vėl. Na man, neščiosios su auskarais yra negražu schmoll.gif
Atsakyti
o mano pazystama viena pora dienu pries gimdyma auskara issivere, o po to isivere atgal g.gif
Atsakyti