Įkraunama...
Įkraunama...

Ar graviruoti Jūsų žiedai?

Noriu pasmalsauti....ar jusu ziedai graviruoti? Ka ten rasote?
Dauguma zmoniu ant sutuoktuviu ziedo isgraviruoja sutuoktinio varda, vedybu data. Kai kurie papildo 'sarasha' vaiku gimimo datomis. Pazystu zmogu (arti 50m), ant kurio sutuoktuviu ziedo isgraviruoti zodziai 'Laisve ir garbe!' thumbup.gif . Musu sutuoktuviu ziedai irgi graviruoti vedybu data ir vienu trumpu optimistiniu zodeliu biggrin.gif
Ar turite kitokiu 'proginiu' graviruotu ziedu? Gal vestuviu ar susipazinimo metiniu, vaiku gimimo datomis?
Mano mama labai gedejo savo motinos. Po jos mirties nusipirko zieda ir issigraviravo mirties data sad.gif niekada nedrysau paklausti kodel....
Taigi, kas vidinej ziedo pusej? wink.gif
Atsakyti
Pas mane ant sutuoktuviu ziedo isgraviruotas vyro vardas. Atsimenu, pas grupioke buvo isgraviruota fraze: "Amziams tavo vyras". Dar esu girdejus uzrasa : "Myliu Jona".
Atsakyti
Kažkaip ir nepagalvojau apie tokį dalyką. Nors, jei graviruočiau, tai turbūt tik vestuvių datą .
Atsakyti
Graviruoti. Tradiciškai - vardas ir data. Nieko gudraus smile.gif
Atsakyti
Tada net nepagalvojom apie grafiravimą o dabar kai pagalvoji butų buvę visai neblogai
Atsakyti
Graviruoti abieju su vyru vestuviniai: vardas ir data. Kartais visai gerai, kai uzmirsti kiek laik vede, pasiziuri vidun ir zinai biggrin.gif
Atsakyti
Musu ziedukai graviruoti, bet be visokiu vardu ir datu wink.gif
Atsakyti
Mielos mergaites,kadangi sutuoktuviu ziedas yra meiles ir istikimybes simbolis ir jis dovanotas mylimo zmogaus jis turi magiska reiksme, Musu zieduose isgraviruota Su meile.....(vardas) Tai paprasti zodziai bet kiekvienam jie labai brangus.Sekmes visom! heart.gif
Atsakyti
Mūsų su vyru žiedai taip pat graviruoti. Mano žiedo, vidinėje pusėje išgraviruotas vyro vardas( vyro žiede- mano vardas) ir mūsų pažinties data. Būtent ši diena mums yra šventinė ir įsimintiniausia. biggrin.gif
Atsakyti
vardas ir vestuviu data
Atsakyti
Pas mus irgi tradiciskai: vardai ir vestuviu data.
Atsakyti
Mano tik suzadetuviu ziede vyras isgraviravo 'Myliu' ir savo varda. Vestuviu ziedu negraviravom, net nepamastem, bet liuks ideja pirmosioms vestuviu metinems. thumbup.gif
Atsakyti