Įkraunama...
Įkraunama...

KVEPALAI

Tęsiam pokalbius ir ginčus smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Isabelle @ 2008 11 15, 23:17)
smaugliau as suprantu ta pilnai....bet kol mergaite atsirinks is visu originaliu kvepalu kurie cia panasei kvepejo i fm 50 tai daug laiko gali praiti...... smile.gif

juk ji nezino kas tie fm ir tokiai naivuolei gali tie platintojai ausis uzgozti... biggrin.gif ir prades mastyti taip kaip musu drauge liukrecija( ar kokia ten ji) biggrin.gif

Tai vat aš ir sakau, kad kol rasčiau blush2.gif
Ir uosdama tą kvapą net nežinojau, kokie tai kvepalai, kodėl reikia piktintis, kad susidomėjau kokia tai podielka? Jei yra gerų kvepalų analogas, žinoma pirkčiau juos. Bet pirkt kvepalus vien todėl, kad jie slepiasi po garsiu vardu, o kvapas antram plane, tai jau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 11 16, 00:14)
Tai vat aš ir sakau, kad kol rasčiau  blush2.gif
Ir uosdama tą kvapą net nežinojau, kokie tai kvepalai, kodėl reikia piktintis, kad susidomėjau kokia tai podielka? Jei yra gerų kvepalų analogas, žinoma pirkčiau juos. Bet pirkt kvepalus vien todėl, kad jie slepiasi po garsiu vardu, o kvapas antram plane, tai jau  schmoll.gif



nu su tokiu mastymu tau tada belieka pirkti tik "a la kvepalai"...fm 50.....good luck..... doh.gif

geriau tada kvepek ukisku muilu...nors svaros kvapas bus....o ne analogais kurie yra pasityciojimas is originaliu kvepalu.... doh.gif

ir sampunus analogiskus pirk.....juk tos pacios medziagos....matai tos formules sampunu, kremu, kvepalu yra visiems skelbiamos.....ypac analogu kompanijoms...cia mums taip isaiskino viena pritinga moteris..... lotuliukas.gif ..tai kam moketi uz varda ir varga nosies kol sukuria toki originalu kvapa.....

ot mastymas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isabelle: 16 lapkričio 2008 - 05:45
QUOTE(Isabelle @ 2008 11 16, 06:43)
ot mastymas doh.gif


Nu ko tu nervuojiesi? Nėra tokio dalyko kaip visuotinė sąmonė ir sąžinė biggrin.gif Tu žinai, kas yra analogai ir jų neperki, aš žinau, dar 100 žmonių žino. Bet kiekvienam 100 žinančių tenka 1000 nežinančių arba tokių, kuriems į tai tiesiog nusispjaut.
Logika šitos merginos tokia - man dzin ar tai kopija, ar podddielka - man kvapas patinka ir aš nesigilinsiu. O be to pirkti originalius kvepalus brangiau kainuoja (tipo, už vardą aš nemokėsiu). Vat dėl tokio mąstymo ir klesti Lietuvos prekybinė Meka - Gariūnai, kuriuose pilna a la Chanelių, a la Versace - pradedant kvepalais, baigiant batais ir rankinėmis.

Bet visuomenės perauklėjimas - reikalas beviltiškas. Tai mentaliteto klausimas, deja.
Atsakyti
Aš nesakiau, kad man dzin doh.gif Uostydama nežinojau, kad tai podielka. Jeigu jau tokios gudrios, tai pasakykit, kokių kvepalų analogas yra tas fm 50 wink.gif Nusipirksiu būtinai.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 11 16, 16:16)
Aš nesakiau, kad man dzin  doh.gif  Uostydama nežinojau, kad tai podielka. Jeigu jau tokios gudrios, tai pasakykit, kokių kvepalų analogas yra tas fm 50 wink.gif Nusipirksiu būtinai.



O tu buvai FM tinklapyje? Nueik ir susirask. Aš buvau įlindus - nėr tokio numerio. Visai tikėtina, kad moteriškė tau tiesiog sumelavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 16, 13:18)
O tu buvai FM tinklapyje?
nėr tokio numerio.

Įtariu, kad tas 50 - 50 ml biggrin.gif Bo kiek pe google įžiūrėjau - ant FM flakonų skaičiukai reiškia tik talpą cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 16, 16:18)
O tu buvai FM tinklapyje? Nueik ir susirask. Aš buvau įlindus - nėr tokio numerio. Visai tikėtina, kad moteriškė tau tiesiog sumelavo  smile.gif

Buvau, bet ten nieko nerodo, tik kad tie pavadinimai surašyti. Aš irgi neradau 50, bet ji ir nepasakė, kad tiksliai toks nr, sakė gali klysti.

QUOTE(PaneleKiausiniene @ 2008 11 16, 17:27)
Įtariu, kad tas 50 - 50 ml  biggrin.gif Bo kiek pe google įžiūrėjau - ant FM flakonų skaičiukai reiškia tik talpą  cool.gif

Tu klysti.
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2008 11 16, 17:32)
Buvau, bet ten nieko nerodo, tik kad tie pavadinimai surašyti. Aš irgi neradau 50, bet ji ir nepasakė, kad tiksliai toks nr, sakė gali klysti.



Puslapio pabaigoj yra rubrika "Produktų katalogas" ar kažkas panašaus. Vat to katalogo pabaigoj yra lentelė, kurioje surašyta, kuris numeris kokį originalų kvapą pamėgžioja.
Jei žinotum numerį, galėtum sužinot ką jis kopijuoja. O dabar - gaudyk vėją laukuose smile.gif
Atsakyti
Klausykit, o Eisenbergo J'ose turi buti su auksiniu ar raudonu kamstuku? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglantina @ 2008 11 16, 22:27)
Klausykit, o Eisenbergo J'ose turi buti su auksiniu ar raudonu kamstuku? g.gif



Eisenbergo tinklapyje 100 ml su auksiniu kamštuku, pas mus pardėse berods su raudonu. Bet gal nuo talpos priklauso? g.gif Reiktų internete pasiknist.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 11 16, 22:44)
Eisenbergo tinklapyje 100 ml su auksiniu kamštuku, pas mus pardėse berods su raudonu. Bet gal nuo talpos priklauso?  g.gif Reiktų internete pasiknist.


Radau kazkokiam rusiskam psl su raudonu, bet Eisenbergo psl su raudonu nera. mazesnes talpos nei 100 ml irgi nenurodo. LT pirkau su auksiniu, bet testeris buvo su raudonu, zodziu keistenybes.
Atsakyti