Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip pripratinti leliuką prie buteliuko?

2.gif Ka daryti, jei 6 men vaikutis nevalgo is buteliuko? Maitinu pati. Bet rosiuosi isvaziuoti i uzsieni trumpam. Ko gero nieko neiseis, nes kiek bandziau siulyti buteliuka - nieko gero mad.gif .Lyg tais buciau kisus koki svoguna ohmy.gif .Zindukus irgi bandziau siulyti ivairias. Patarkit ka daryti. Buciau tikrai labai dekinga.
Atsakyti
as irgi zindau savo dukra. buteliuko ne is tolo nepripazino. uztai per mensi sugebejau ismokinti gerti is avent puodelio su snapeliu thumbup.gif geria kaip miela rolleyes.gif bet mokemes menesi blink.gif
Atsakyti
Maitinami iš krūties vaikai dažnai nenori gerti iš buteliukų. Jei išbandėte įvairius žindukus, tuomet pabandykite girdyti iš specialių puodelių, pvz. AVENT puodelio su snapeliu. heart.gif
Atsakyti
Jauciu kad pieno mazeja o mazius niekaip nepripazysta
buteliuko, bandziau ir avent ir chicco ir nuko, neiima ir viskas,
dabar jau net buteliuko neprisileidzia-stumia kuo tolyn nuo saves.
O taip noretusi kartais ilgeliau kur iseiti, o ir pieno kartais truksta,atsibosta valgydint kas valanda.
patarkit-aciu
Atsakyti
Eglek,
o as pasigirsiu - vakar Meda pirmakart is buteliuko patrauke wink.gif thumbup.gif
Juk tavo Dovydas ciulpia soske, tai turetu ir buteliuka imti...as jau irgi vilti buvau praradusi, bet vakar gal po gero menesio vel pabandziau ir oba - valgo is buteliuko blink.gif ...siandien vel daviau, tai apie 120 gr isliurlino...tik va blogai, kad misinuka liurlino, o ne mano piena, nes ir man pieno kazkaip apmazejo sad.gif
Atsakyti
Nu Babble cia tai naujienos clap.gif clap.gif
O koky misinuka duodi? gal sakau jam ne soske o misinukas
nepatinka? Nes vakar nupirkau chicco buteliuka ir pirma kart padaviau,
tai pora kartu patrauke,bet daugiau tai ne, siandien jau ne buteliuko
matyt nenori, nekalbu apie tai, kad ragautu kas jame.
Atsakyti
Maniskis jau vakar nakti ant tecio ranku is buteliuko valge. Norejau pamiegoti ilgiau, tai nusitraukiau pienuka ir palikau vyrui. Is pradziu sake, kad nepripazino buteliuko, bet alkis, pienuko kvapas ir vyro kantrybe padare savo - mazylis pavalge. Gal reikia bandyti nakti buteliuka duoti, kai vaikas apsimiegojes ir labai alkanas po ilgesnio miego? g.gif Kazkur skaiciau, kad geriau pradeti nuo mamos pienuko is buteliuko, o ne nuo misinuko, o veliau pienuka vis maisyti su misineliu, kol liks tik misinelis ir vaikas jau bus pripazines buteliuka.
Atsakyti
vakar po pusdienio melzimo savo pieno kazkiek daviau...o siandien pabandymui skysto tutelio...bet nemanau, kad duosiu tuteli, jei jau nuolat prireiktu misinuko smile.gif
as tai isiuliau butelka, kai budinejo is miego, tai ne tokia sustra buvo ir apgavau laugh.gif o siandien jau zinojo, ka gert reikia thumbup.gif
Atsakyti
Nu sianakt bandysiu... o saves melzti turbut nebandysiu,
toks vaizdas, kad cisterniukai pustusciai...
Atsakyti
pas mane tokia pati problema, mergina pripažįsta tik papuką laugh.gif, o man kas antrą savaitgalį dvi dienas mokslai blink.gif Skaičiau tik, kad net geriau tokius vaikus iškart mokyt gerti iš puoduko- ypač turėtų tikti tie naujieji avent, manau, juk jau didoki tie jūsų 2.gif -čia kalbu apie babble ir eglek, vistiek jau po mėnesio reiks pradėt pratint prie "žmoniško" maisto wink.gif Aišku, kantrybės reiks, bet turėtų pasisekt wink.gif
Atsakyti
man su mazaja tas pats, neima ji buteliuko ir viskas, nors vyras kazkaip jai dar isiulo biggrin.gif Buvau palikusi kelis kartus brolienei, tai mazoji ne uz ka buteliuko nenorejo imti - ir buvo nevalgius kokias 5 val. , o kai pasilieka su teciu viskas lyg ir normaliai smile.gif Matyt ir tecio daug skaniau nei is tetos ranku:)
Atsakyti
As saviskiui duodu buteliuka kiekviena diena (viena karta dienoj). Pati pirma karta kai pabandziau, jokiu problemu nebuvo biggrin.gif Apsidziaugiau clap.gif clap.gif clap.gif
Bet dabar buna dienu, kad uzsioziuoja ir neima. Pvz: siandien taip atsitiko. Nieko nesupratau g.gif
Paprastai as jam duodu savo nutraukta pienuka. Tik vakar taip isejo, kad daviau misinuka (similaka). Itariu, kad jam tas skonis patiko. Nejaugi prades reikalauti misinuku doh.gif Ar mazylis galetu skirti skirtuma?
Atsakyti