Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

QUOTE(kropka @ 2005 07 30, 10:58)

PS. gal kas zinote vietu, kur leidzia su suniu kavineje pasedeti?
Aciu.


žinau Kaune vieną vienintelę kavinę - Presto Laisvės al. Ten ant durų toks ženklas - nupieštas šuniukas ir parašyta "pets are welcome". O viduj prie durų stovi toks didelis bliūdas su šunų ėdalu. Ar tikrai šunis įleidžia, tai nežinau, dar nesivedžiau saviškės.
Mano mama su drauge ir šunimis buvo Kačerginės kainėj Kačerga, tai sėdėjo sau lauke su šuniukais ir nieko.
Atsakyti
Turkijoj buvau viesbuty, kuriame grieztai draudziama atsivezti naminius gyvunus, bet paciam viesbuty gyveno du spanieliai, kurie istikimai sededavo prie sveciu lauke jiems pusryciaujant ir vakarieniaujant biggrin.gif Tai buvo kalyte ir suniukas, vardai Raki ir Tekila, o po savaiteles pasirodysiancius suniukus sake pavadins Vodka, Brendi, Viski biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 07 30, 11:14)
Turkijoj buvau viesbuty, kuriame grieztai draudziama atsivezti naminius gyvunus, bet paciam viesbuty gyveno du spanieliai, kurie istikimai sededavo prie sveciu lauke jiems pusryciaujant ir vakarieniaujant biggrin.gif Tai buvo kalyte ir suniukas, vardai Raki ir Tekila, o po savaiteles pasirodysiancius suniukus sake pavadins Vodka, Brendi, Viski biggrin.gif



gal čia buvo kokie ypatingi šunys? Na, taip sakant VIP g.gif

bet vardai tai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki,

Kaip zinia arteja didziulis savaitgalis (4 laisvos dienos).
Kilo klausimas, kur galima Lietuvoje pavaziuoti pailseti kartu su savo augintiniu.
Augintinis 7men. vokieciu aviganis.
Butu gerai isgirsti nuomones ir pasiulymus, kad pailsetu ir augintinis ir seimininkai:)

Atsakyti
Sveikas. Na nežinau , koks tavo Lordo išprusimo laipsnis, aš tai su savo mažaja negalėčiau dar niekur atostogaut, Jinai dar kaip velnias lotuliukas.gif
Atsakyti
Lietuvoj su ciucka atostogauti sunku.... Mus vienakart kaimo bobute net "asocialais" apsauke ir pagrasino policija iskviesti, kai musu suo pro ja prabego... Nuo tada visada vezames ilga 3 m. pavadi, kad butu galima suni priristi. Ir siaip renkames labiau negyvenamas vietas....
Aisku, cia priklauso nuo suns paklusnumo. Musiske zbytkininke+neklauso komandu, tai su ja sunkoka susitvarkyti. Bet jei suo gerai isdresiruotas, manau, daug maziau problemu.
Atsakyti
Atostogauti su šuniu geriausia vasarą. Tada gali bet kur išsinuomoti poilsinį namuką prie ežero arba jūros. Aš pavyzdžiui dažnai su savo šuniu (beje ir vokiečių aviganis) važiuoju į Molėtus. Ir Palangoje esam buvę.
Žinau, kad yra Druskininkuose viešbutis, kur galima apsistoti su šuniu. Tik nepamenu kaip vadinasi blush2.gif . Aišku apsieis pakankamai nepigiai. Bet savaitgalis turbūt butų to vertas - šuo Dzūkijos miškus aplakstytų, o pats sveikatos pasisemtum druskų voniose rolleyes.gif
O jei linksmai ir pigiai...tai susirenki draugus ir trauki į svečius pas kurį nors į vienkiemio sodybą mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu su savo vilku problemu tikrai netureciau, nes jis gyvena namie, jau naujus metus vaziavome svesti pas draugus i sodyba Moletuose ir visai sauniai pasibuvome, tik paprastas kaimas mane gazdina, paskui suni nuo blusu reikia gydyti ir t.t. Kazkaip Druskininkai labiau zavi, bet jau jokiu sansu didziajam savaitgaliui gauti kambari.
Va tik gal kas zinote kur Palangoje galima butu su sunimi apsistoti?
Atsakyti
Dėl Palangos tai nelabai ką žinau. Aš tai vienai dienai buvau su draugais nulėkus. Naktiniu traukiniu nuvažiavom, pasivoliojom pliaže ir naktiniu grįžom ax.gif
Bet manau per internetą įmanoma susirasti, kas butus ar kambarius nuomoja. Dabar ne sezonas, tai turbūt nuominiko kad ir su šuniu neišbrokytų g.gif
Atsakyti
Druskininkuose man atrodo situose viesbuciuose priima su sunukais, tiksliai nezinau, reikia pasiskambinti.

Spa-Vilnius
Druskonis
Surutis
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2005 07 30, 11:14)
žinau Kaune vieną vienintelę kavinę - Presto Laisvės al. Ten ant durų toks ženklas - nupieštas šuniukas ir parašyta "pets are welcome". O viduj prie durų stovi toks didelis bliūdas su šunų ėdalu. Ar tikrai šunis įleidžia, tai nežinau, dar nesivedžiau saviškės.
Mano mama su drauge ir šunimis buvo Kačerginės kainėj Kačerga, tai sėdėjo sau lauke su šuniukais ir nieko.

Nu va galima tik pasveikinti kauniškius, o gal kas kartais ir Vilniuj žinot? Ir Valentiną su augintiniu būtų galima kartu švęsti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*VICI* @ 2006 02 13, 00:48)
Nu va galima tik pasveikinti kauniškius, o gal kas kartais ir Vilniuj žinot? Ir Valentiną su augintiniu būtų galima kartu švęsti ax.gif

Vilniuje "Skonis ir kvapas' buvo svetingi mano labradorui...
Atsakyti