Įkraunama...
Įkraunama...

Poilsis su šuniu

QUOTE(delecta @ 2014 11 03, 17:17)
Gal kam teko važiuoti slidintėti į Alpes (Austrijoj ar Prancuzijoj) su šuniu ir apartamentuose kieme buvo koks voljeras šuniui laikyti? Turiu nemažą šunį ir norėtųsi vežtis kartu, bet paliktas vienas kambaryje graužia baldus  verysad.gif

o jus nenorit Lietuvoj sunu viesbuty palikti? man rodos butu maziau problemu... as kai turejau dideli suni tai gelbedavausi viesbuciu...
Atsakyti
QUOTE(Liusii @ 2014 11 04, 09:04)
o jus nenorit Lietuvoj sunu viesbuty palikti? man rodos butu maziau problemu... as kai turejau dideli suni tai gelbedavausi viesbuciu...


Liudna palikti, o ir norisi kartu pasiimti. Suo siaurietis tai norisi nusivezti kur daug sniego. Pernai uzmaciau, kaip kiti po kalnus su savo sunim vaiksto, tai ir uzpavydejau smile.gif bet kiek bandziau ieskoti, nieko neradau
Atsakyti
o narvas netiktų?
Atsakyti
QUOTE(inga321 @ 2014 11 05, 20:44)
o narvas netiktų?

Nemegsta baisiai narvo ☺ parodose vos valanda sugeba isbuti. Tai teks ciucikui tevynej pasilikti
Atsakyti
QUOTE(Anka @ 2012 08 16, 14:22)
Gal ne visai i tema, bet as siais metais likau maloniai nustebinta. Kadangi uzsidarius sunu kaimui geresnio viesbucio neradome, tai tiek i Palanga, tiek i Druskininkus vaziavome su sunimi.Be problemu issinuomavome ten butus ir visi gerai pailsejome. Suo musu didelis,bet tai nuomotojams problemu nekele. I pliazus nesivedeme, pilnai pakako aplinkiniu miskeliu.

Gal galite koordinates, kur gyvenote?
Atsakyti
Sveiki, atostogų metas įsibėgėja, tai gal ne mums vieniems aktualu. Gal žinot gal jau yra Palangoj paplūdimys į kurį leidžiama vestis šunis? Nakvynę su žvėrim nesunkiai radom, bet taip norėtųsi ir pajūriu pasivaikščiot smile.gif Paliks mus be mašinos, tai atokiau pavažiuot nelabai pavyks. Googl čia man nepadėjo, tai bijau, kad gal ir nėra, bet.. Straipsnių apie planus tokį įrengt radau tai gal stebuklas įvyko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo it's not me: 20 birželio 2016 - 16:45
Gal žinot, ar įleidžia su šunimi į Europos parką (Vilniaus raj)? Nes jų svetainėje apie tai nieko nerašo.
Atsakyti
labai truksta informacijos ar galima lankytis pajury su suniu ar ne. kaip suprantu galima lankytis, tik ne viesuosiuose papludimiuose? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Female @ 2016 06 21, 10:33)
labai truksta informacijos ar galima lankytis pajury su suniu ar ne. kaip suprantu galima lankytis, tik ne viesuosiuose papludimiuose?  g.gif

Ne maudymosi sezono metu galima vesti kur nori.
Nidoje, pvz.,pernai buvo galima vesti šunį nuo kokių 21 h. Gelbėtojai nevydavo.
Dar draugiški gyvūnams laukiniai paplūdimiai. Tokios nelabai tvarkytos pakrantės. Karklės, tarkime.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiuljenas: 21 birželio 2016 - 10:09
Aš esu gavus iš Nidos savivaldybės tokį atsakymą:

„Nidoje, kaip ir kitose gyvenvietėse yra nustatytos paplūdimio ribos, kurios pažymėtos ženklais. Nidoje turbūt patogiausia su šuniuku būtų už paplūdimio ribos link Klaipėdos. Neringos paplūdimių lankymo taisykles pridedu. Jose nenumatytas laikas, kada jų galima nesilaikyti.“

Man atrodo, kai oficialiai nebedirba paplūdimys, nebebudi gelbėtojai, tada ir galima ateiti su šuniu į ženklais pažymėtą paplūdimį.
Atsakyti
QUOTE(Justesea @ 2016 06 21, 12:25)
Aš esu gavus iš Nidos savivaldybės tokį atsakymą:

„Nidoje, kaip ir kitose gyvenvietėse yra nustatytos paplūdimio ribos, kurios pažymėtos ženklais. Nidoje turbūt patogiausia su šuniuku būtų už paplūdimio ribos link Klaipėdos. Neringos paplūdimių lankymo taisykles pridedu. Jose nenumatytas laikas, kada jų galima nesilaikyti.“

Man atrodo, kai oficialiai nebedirba paplūdimys, nebebudi gelbėtojai, tada ir galima ateiti su šuniu į ženklais pažymėtą paplūdimį.

niekur internete nerandu tu taisykliu, gal galetumet pasidalinti arba jeigu nera labai jau jos ilgos, gal galetumet nukopijuoti cia aktualia informacija del papludimiu lankymo su sunimis? smile.gif
Atsakyti
Bandau prisegti wordą, nežinau, ar išeis. Gana ilgos taisyklės, labai nesigilinau, bet permetus akim neradau konkrečiai to laiko. [attachmentid=235672]
Atsakyti