Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnio vaiko žindymas,

http://www.supermama...howtopic=307980 SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 18 lapkričio 2008 - 10:27
ačiū, Pingvinuk 4u.gif


Atsakyti
Ačiū už naują temelę 4u.gif
Registruojuos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Jungiuos ir naujoj temoj.

Vakar žiūrėjau pradžią filmo "Paskutinis imperatorius" - jį žindė iki 10m.
Tai su Mb dar pasikalbėjom, papasakojo jis kai pirmą kartą šitą filmą žiūrėjo, ir abu su dėde nustebę svarstė "O tai ką, reik suprast, akd jį visą laiką ir maitino? O tai įmanoma?"

Kažin, kokie yra ilgo žindymo rekordai?
LT tai viena moteris virš 5m berniuką žindė (žurnale skaičiau).
Atsakyti
Atsimenu ir aš, kad stebėjaus, kaip ilgai buvo žindytas tas kinų imperatoriukas rolleyes.gif
O kalbant apie filmus, tai sekmadienį vakare TV3 rodė "Saulės ašaras" apie pilietinį karą Nigerijoj. Tai prisiblioviau juodai, nes ten tokie baisumai vyko verysad.gif Ten žindančioms motinoms sukilėliai nupjaudavo krūtis, kad jos nebegalėtų maitinti verysad.gif
Atsakyti
Čia dar senojoj temoj kalusimukas buvo
QUOTE(lialka @ 2008 11 17, 19:42)
Aš labai gal keistą klausimą turiu. O ką daryt kai mamai labai didelis stresas dėl kokių nors aplinkybių? Maitint vaikutį tokiu metu? Jaučiu turint didelį ilgalaikį stresą ir atpratinant labai sunku, bet ar galima maitint tokiu pienu, kai mama vos ne raminančiųjų griebiasi?  g.gif 

Šiaip klausimas va iškilo, tai sumaniau paklaust jūsų..


Manau, jei nutrauksi maitinimą staigiai vaikas dar ne tokį stresą patirs. Bet vaikučio žindymas galėtų būti didelė paskata stengtis nugalėti stresą. Juk mamos irsemiasi stiprybės iš meilės savo vaikiukams.
Atsakyti
Atsiprašau, kad lendu ne į savo daržą, bet paklausiu - o kokią įtaką maitinimui turi mano emocijos. Buvau susistresavus, bet vaiką vistiek maitinau. Esu girdėjus, kad negalima nervuotis, bet niekas nepaaiškino kodėl. Kas būna tokiai atvejais?
Jūs ilgai maitinat tai žinot gal 4u.gif
Atsakyti
Pingvinukui 4u.gif už naują temą. biggrin.gif

Man va smalsu - jūs esat kokią tai ribą nustatę iki kiek savo pumpurėlius maitinsit?

O dėl mamos stresų ir maitinimo. Juk maitinamas MP jis ar ne, amos emocijas vis tiek jaučia. Gi dar neseniai buvo 2in1. smile.gif O tas galima/negalima nervintis tai... nu neįmanoma gi visų gyvenimo aplinkybių/savęs suharmonizuot. Gyvenam ne užsidarę kur pasakų šalyje. Gal tokiu atveju kaip ir besilaukiant reikia paaiškint savo vaikyčiui, kad mamai blogai, bet ji susitvarkys su viskuo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuikių_dainos @ 2008 11 18, 12:40)
Atsiprašau, kad lendu ne į savo daržą, bet paklausiu - o kokią įtaką maitinimui turi mano emocijos. Buvau susistresavus, bet vaiką vistiek maitinau. Esu girdėjus, kad negalima nervuotis, bet niekas nepaaiškino kodėl. Kas būna tokiai atvejais?
Jūs ilgai maitinat tai žinot gal  4u.gif

Patyrus didelį stresą gali užsiblokuoti pieno atleidimo refleksas - pienas netekės iš krūtų. Vienas iš būdų stresą nuslopinti - duoti vaikui žįsti krūtį. Patyrusios stresą mamos pienas kūdikiui yra toks pat geras kaip ir nepatyrusios streso.
Atsakyti
Jungiuos ir as bigsmile.gif , Taip laukiau kol vel kas naujus namucius atidarys flirt.gif
Atsakyti
Registruojamės 4u.gif
Aš žindyčiau (ir žindžiau) streso metu, juk tikrai nėštumo metu visko būna, pvz. mano beveik visą laiką stresinis buvo verysad.gif Mergytė nerami, bet deja tokios aplinkybės, būtų idealu kaip vienoj knygoj rašoma, gyventi oazėje nėščioms ir auginančioms vaikus, bet tai tik literatūra.
Dėl to antros krūties minkymo kita rankute: aš irgi visada stengiuosi laikyti rankutes toliau nuo krūties, pvz. paimu į savo delną arba prisidengiu kuo nors. Bet dabar nauja mada, kadangi pas mus antras paauglystės etapas cool.gif , su klyksmu "Paaaaaati" krūtis lupama iš liemenėlės doh.gif Tai tas bangų reguliavimas jau man nebeatrodo toks baubas...
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2008 11 18, 16:48)
Registruojamės  4u.gif
Aš žindyčiau (ir žindžiau) streso metu, juk tikrai nėštumo metu visko būna, pvz. mano beveik visą laiką stresinis buvo  verysad.gif Mergytė nerami, bet deja tokios aplinkybės, būtų idealu kaip vienoj knygoj rašoma, gyventi oazėje nėščioms ir auginančioms vaikus, bet tai tik literatūra.
Dėl to antros krūties minkymo kita rankute: aš irgi visada stengiuosi laikyti rankutes toliau nuo krūties, pvz. paimu į savo delną arba prisidengiu kuo nors. Bet dabar nauja mada, kadangi pas mus antras paauglystės etapas  cool.gif , su klyksmu "Paaaaaati" krūtis lupama iš liemenėlės  doh.gif Tai tas bangų reguliavimas jau man nebeatrodo toks baubas...

Na, maniškis kol kas elgiasi mandagiai ir sako "duo duo" (duok duok blush2.gif ), meiliai glaudžiasi, myluoja, bučkį duoda wub.gif Jei ilgai tempiu, tai imasi iniciatyvos - sagas atseginėti. Iš tiesų tas jų sąmoningas (pagal amžių) džiaugsmas prie krūties man toks nuostabus ax.gif
Atsakyti