Įkraunama...
Įkraunama...

visur vėluoju

Sveikutes, turiu baisu iproti visur veluoti, nezinau kaip su savim kovoti, laikrodzius pasisukus i prieki esu visur kur tik imanoma, atrodo zadintuva ryta uzsistatau anksciau, ir vistiek i darba paveluoju, is savo pazystamu nedaug zinau megeju megstanciu veluoti...Ar jusu draugu ar pazystamu tarpe yra veluojanciu? blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Mane tikrai gali prirašyti prie visur ir visada vėluojančių blush2.gif
Nu tikrai kartais net baisiai gėda, kur ten kartais jau beveik nuolat doh.gif
Kadangi esu tokia kaip tu, nelabai galiu patart, kaip šią ydą panaikint umn.gif
Atsakyti
Tai tu stipriai pasisuk laikrodį - kokiu pusvalandžiu lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif Aha- išbandyta biggrin.gif
Tuomet visada kirba galvoj mintis: "Aha jau reiktų eiti, bet kadangi laikrodis atsuktas, tai dar galiu auskarus įsivert" ir tada auskarų rinkimasis kaip tyčia trunka tą pusvalandį ir vis tiek pavėluoji doh.gif
Juokas pro ašaras lotuliukas.gif
Atsakyti
ir man tas pats, jei matau kad dar turiu laiko, tai sugalvoju kazka pasitvarkyti, ar pasidazyti, ir tada vel paveluoju doh.gif
Atsakyti
Tai čia mūsų liga ar nesugebėjimas su savim susitvarkyt? blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
labas,
tai ir as veluoju o gal tip top kartais speju, bet stresuoju .
Irgi galvoju kad esu neorganizuota o gal kurybine natura veikianti su ikvepimu.Na tai tapo iprociu nes pagal patirti suprantu kad vistiek suspesiu o jei nespesiu na galvos nenukirs...Savo elgesio shema aiskinuosi taip kad "ikvepimas" ruostis ateina kai laikas pradeda spausti, o kai laiko yra nera ikvepimo ruostis. Cia galioja visuose beveik gyvenimo sferose, ar tai butu mokslai ar vakariene ....gal i psichologa kreiptis?
Atsakyti
QUOTE(Ramoniukas @ 2008 11 20, 13:37)
....gal i psichologa kreiptis?


hihihi.gif
Atsakyti
Ką tas psichologas, nejaugi įtikins, kad pradėti rengtis galima be įkvėpimo lotuliukas.gif Man kažkada netgi komiška situacija šiuo klausimu buvo: skambina generalinis, sako, a ko tu dar ne darbe?, tai ir taip nervinausi, kad vėluoju, dar čia jis skambina, tai ir pasakiau tiesą "Nu, kad blyn nesugalvoju ką apsirengti" doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as visur visa gyvenima veluoju, i darba veluodavau bent 5min, i egzus velavau, i vestuves savo velavau ir net gimdyt velavau visa savaite biggrin.gif
esu chroniska veluotoja, o MB tai jau geriau per anksti visa valanda atvaziuos negu paveluos, aksciau pykdavo, dabar apsiprato, bet siaip nesu piktybiska, ir ruostis anksciau pradedu, bet va vis kazkaip mistiskai paveluoju tongue.gif
Atsakyti
mes tai su Mb vienodi abu, bet labai pasistenge esam keleta kartu i svecius nepavelave, kai labai nori tai gali neveluoti, vakar pas gydytoja turejau eiti , tai isvaziavau galvodama kad dar turiu marias laiko iki priemimo, ir kad teks lukuriuoti, bet pasirodo atvaziavau lygiai sutartu laiku. thumbup.gif
Atsakyti
as ir prisijungsiu prie nuolat veluojanciuju klubo ax.gif

per daug nesinervuoju, kai veluoju, nes galvoju, kad neuzmus nieks, jei pora min paveluosiu...

o siaip keleta zmoniu esu perspejusi del savo problemos, tai jie pasako susitikimo laika 10min anksciau, nei reikia ir visad laiku susitinkam biggrin.gif

dar buvo variantas, kad kazkada velavau su draugais pasimatyt... Kai atejau, aisku pavelavus 25min, jie man pasake, kad kada nors padarys taip, kad susitars su manim ziema kur susitikt mieste, ar parke ir veluos puse valandos, kai pasalsiu, tai nustosiu veluot biggrin.gif as taip issigandau, kad vienu metu susitvarkiau ...

o dar buvo, kad jau pasiryzau stipriai, kad tikrai daugiau neveluosiu.. is spekit... vis kur reikedavo atvaziuot, ateit, tai budavau 20min aksciau net ... po menesio nusprendziau, kad geriau paciai veluot, nei kito laukt doh.gif 4u.gif biggrin.gif

tai va.. tokios mano istorijos... biggrin.gif
Atsakyti