Įkraunama...
Įkraunama...

o gal vietoj dovanu...smagi isvyka?

sveikos mamytes... Kaledos vis arciau ir arciau thumbup.gif sukasi mintys apie dovanas...gal kuri bandet vietoj dovanu tiesiog suorganizuot kazkokia svente, isvyka seimai ar draugam...
Apie vaikus as nekalbu...jiem dovanos butinos nuo Senelio salcio...tai neatsiejama Kaledu dalis wub.gif
bet mum suaugusiem... g.gif visai nesinori dar kalno statuleliu prisistatyt i lentynas... schmoll.gif
Atsakyti
Nebandziau g.gif
Man paciai labiau patiktu dovanos o ne isvyka ax.gif
Na jai vis gauciau statuleliu kalna tj aisku labiau patiktu isvyka, bet as gaunu daug idomiu fainu naudingu daiktu tj kaskaip labiau dovanos thumbup.gif tongue.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfija @ 2008 11 18, 19:54)
sveikos mamytes... Kaledos vis arciau ir arciau  thumbup.gif sukasi  mintys apie dovanas...gal kuri bandet vietoj dovanu tiesiog suorganizuot kazkokia svente, isvyka seimai ar draugam...
Apie vaikus as nekalbu...jiem dovanos butinos nuo Senelio salcio...tai neatsiejama Kaledu dalis  wub.gif
bet mum suaugusiem... g.gif visai nesinori dar kalno statuleliu prisistatyt i lentynas...  schmoll.gif

Įdomi idėja smile.gif Manau, atitaikius pagal pomėgius, patį žmogų tikrai galima rinktis ne dovaną, o išvyką, juolab, kai nėra idėjų smile.gif Tai ir pasibuvimas su mylimais žmonėm, ir išlieka ne dulkes kaupianti statulėlė, o atsiminimai... rolleyes.gif
Atsakyti

sveikos mamytes... Kaledos vis arciau ir arciau sukasi mintys apie dovanas...gal kuri bandet vietoj dovanu tiesiog suorganizuot kazkokia svente, isvyka seimai ar draugam...

Labai puiki ideja thumbup.gif Mano pussesere su savo uosviais kiekvienas Kaledas vaziuoja i miskeli kur yra pavesines. Issikepa saslyku isgeria karsto vynos, su vaikais paduksta su sniegu pasikeicia dovanelem ir grizta namo. biggrin.gif Manau labai orginali mintis
Atsakyti
asiku vaikams ta itikria butinos bet usausgusiems as irgi jau noreciau kakzokios kulturingos davanos.(tarkim ejimas dviems i teatra ar koky koncerta ar is vaziavimas i koky spa centra visai fainei butu) 4u.gif su savo mb sutarem, kad jis suraso ant lapuko ko jis pageidautu senelio salcio, ko vaikas pageidautu, ir ko as pageidauciua kaledoms dovanu. kazkaip jau reiketu sarasa pildyti aisku mano sarasas bus ilgas, bet va mano MB tai nz jauciu nieko nerasys . tai vat galvoju apie kazkokia tokia dovana. ka manot ? o man ta ideja neringa84 labai patiko thumbup.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 19 lapkričio 2008 - 09:10
Mano nuomonė tokia pati, jog vaikams dovanos būtinos, nes tame ir glūdi jų kalėdų suvokimas 4u.gif kaip būtina ir kalėdinė atributia bei puošyba 4u.gif o vat suaugusiems manau jau kitaip. ypač šeimoms, tėvams ir pan. mes pvz stengiamės tėvus palepinti kažkuom neįprastu, juk žmonės gyvenentys šeimoje, savuose namuose per 25 metus sukaupia visko, ko reikia,ko nereikia, ko norisi ir nesinori. o vat dažniausiai apie pramogas pamiršta, tad pvz preitias metais dovanojome išvyką į druskininkus, į baseinus,pirtis, keletą SPA procedūrų ( aišku, visada dedames kartu su brolių šeimomis, mes esame tryse). Tad dabar sukam galvas ką šiemet blush2.gif

o mudu patys tai visada paplepame, kad dovanų belenkokių neperkalioti lotuliukas.gif stengiamės geriua į kokią kelionę išdumti, pvz šiemet po naujų į Tenerifę blush2.gif bet čia jau ne tiek Kalėdų dovana, kiek aplamai planas chuliganas lotuliukas.gif
Atsakyti
mano sesuo visada mamai dovanoja bilietus i teatra thumbup.gif labai faina ideja, nes tuolabiau, kad tikrai jeigu jau prikti siaip kzka geriau jau bilietus i koki rengini idomu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*gidryte* @ 2008 11 19, 15:35)
mano  sesuo visada mamai dovanoja bilietus i teatra  thumbup.gif  labai faina ideja, nes tuolabiau, kad tikrai jeigu jau prikti siaip kzka geriau jau bilietus i koki rengini idomu  smile.gif


kiek daug bendraminciu thumbup.gif tikiuosi iki kaledu sudeliosim ka nors labai idomaus...Neringa84 tikrai puiki mintis...kai musu mazoji paaugs butinai reikes isbandyti...nors jei nelabai salta ziema bus, galima ir siemet... wub.gif
Atsakyti
man kalėdos tai namai, šiluma, žvakių šviesa ir dovanos. į kokią išvyką galima nebent antrą kalėdų dieną išsiruošti.aš net į koncertą ar spektaklį tą dieną nenorėčiau. manau, kad tai šeimos diena, kurią turim praleisti kartu.
Atsakyti
O man irgi tokia mintis thumbup.gif Tik as gal organizuociau draugams ka nors ir ypac jeigu galimybes leidzia kur nors wisus susikwiesti - na jeigu daug sniego tai koki pasiciuozinejima nuo kalniuku su karstu wynu ir saslykais biggrin.gif Arba issinuomoti sniego roges ir pan. Paprasciausiu atweju pasiulyciau draugams 'sunestini' (kai kekwienas ka nors atsinesa walgomo) baliu daryti susirinkti su waikais su zaidimais su seneliu salciu ir pan. Na tai siektiek kainuoja bet nemanau kad draugams pakusdejus apie tokia minti atsisakytu prisideti 4u.gif Sekmes organizuojant thumbup.gif
Atsakyti
ax.gif
QUOTE(omny @ 2008 11 27, 01:17)
O man irgi tokia mintis  thumbup.gif  Tik as gal organizuociau draugams ka nors ir ypac jeigu galimybes leidzia kur nors wisus susikwiesti - na jeigu daug sniego tai koki pasiciuozinejima nuo kalniuku su karstu wynu ir saslykais  biggrin.gif Arba issinuomoti sniego roges ir pan. Paprasciausiu atweju pasiulyciau draugams 'sunestini' (kai kekwienas ka nors atsinesa walgomo) baliu daryti susirinkti su waikais su zaidimais su seneliu salciu ir pan. Na tai siektiek kainuoja bet nemanau kad draugams pakusdejus apie tokia minti atsisakytu prisideti  4u.gif Sekmes organizuojant  thumbup.gif


vat butent tuo ir zadu naudotis...susirinkisim kelios seimos su mazyciais vaikais...visi iki metuku...o gal kas kokiu zaidimu minciu turite...temoje nerandu, visi vaikiski ax.gif galvoju apie saslyku kepima kieme...ach kaip laukiu...kazkaip labai noriu nustebint draugus ax.gif
o jei butu sniego. mintis apie ciuozinejima nuo kalnu...pasakiska... wub.gif
Papildyta:
QUOTE(jolka1224 @ 2008 11 27, 00:54)
man kalėdos tai namai, šiluma, žvakių šviesa ir dovanos. į kokią išvyką galima nebent antrą kalėdų dieną išsiruošti.aš net į koncertą ar spektaklį tą dieną nenorėčiau. manau, kad tai šeimos diena, kurią turim praleisti kartu.

pas mus seimoj kazkaip kucios seimos svente...dovanu keitimasis....zvakes...siluma namuose...nuostabus kvapai is virtuves...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delfija: 01 gruodžio 2008 - 10:24
Sveikos mirksiukas.gif aš ir už dovanėles ir už išvyką,galima suderint ir tą ir aną. Šiemet mergaitėm turiu nupirkus bilietus, bijau suklyst,į spektaklį ar miuziklą ax.gif blush2.gif "Voro vestuvės"jos tą žino,bet dovanų gaus ir po eglute.
Pati labai noriu į baletą... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leliuga: 01 gruodžio 2008 - 11:07