Įkraunama...
Įkraunama...

Greitai užgims mūsų mielieji meškiukai....

Apklausa: Ar norėtumėtė Meškiukinio projekto pratęsimo? (45 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Įkvepimui 4u.gif

Autorius - Marija Ivanova
user posted image

Autorius - Anastasija Kupcova
user posted image

Autorius - Marija Ivanova
user posted image

Autorius - Anastasija Kupcova
user posted image

Autorius - Anastasija Kupcova
user posted image

Autorius - Marija Murtazina
user posted image

Konkurso dalyvių sarašas:

1. white tea
2. frederica
3. Misty
4. daite
5. vazaza
6. Zydryne
7. Naktibalda
8. AIRA
9. Zhuvycia
10. rulle
11. pilka
12. NKriste
13. ievuschka
14. saulyte2
15. saullute
16. laimikas
17. eMAr
18. Zemugne ir mama
19. milka@
20. Žiurbutis
21. norali
22. jurginelis
23. dydo
24. Springlet su dukra
25. BabyGrite
26. gerapanycka
27. vasarėja
28. paukščiukas
29. Coccinela
30. Rhealife
31. gugile
32. Labutuliukas
33. prijauc
34. fukuotukaf
35. ausriuks
36. net_nzn

Skelbiamos 3 prizines vietos

I vieta - rinkinukas meškiukui vardu Bas pasiuti, kur įeina viskas ko reikia - iškarpa, mohero gabaliukas, zomšos gabaliukas padukams, stiklines akys, sujungimų komplektukas.

II vieta (dekojame prisijungusiai uups ) rinkinukas katinukui vardu Puding pasiuti, kur įeina viskas ko reikia - iškarpa, mohero gabaliukas, zomšos gabaliukas padukams, stiklines akys, sujungimų komplektukas.

III vieta - stiklines akys ir sintetinio kailio gabaliukas meškiukui pasiuti

Skelbiu dar vieną nominaciją - Mano pačiausias meškutis

Kadangi prizines vietas skirsiu ne aš, o forumo SM dalyves, tai nusprendžiau padaryti atskira nominacija. Meškutis, kuris labiausiai patiks man ir mano sūnums (o jie patys rimčiausi mano meškiukų vertintojai ) irgi bus apdovanotas
O prizu taps mano siutas meškutis -

IneSa
mirksiukas.gif



Paskutinio etapo užbaigimo ir nuotraukų atsiuntimo terminas - gruodžio 1 diena.

Kiekviena dalyvė turi atsiusti VIENO meškiuko 2 nuotraukas (didžiausio šono išmatavimai 500 pikselių)


Mūsų I-oji tema
Mūsų II-oji tema

ŽIŪRĖTI ČIA - ten sudėjau nemažai meškiukų iškarpų, o taip pat visas nuotraukas iš visų darbo etapų )))) Vėliau sudėsiu ir daugiau iškarpų cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Im-bear: 19 lapkričio 2008 - 10:24
Ačiū Im-bear už kantrybę, už nesibaigiančius meškiukų viliotinius wub.gif , kurie užburia ir nenori paleisti, daugiausiai čia esančių yra užsikasusios savo darbais ir vis tiek negali atsispirti meškiams wub.gif , nors man pačiai iš savęs karstias ima juokas ir vis pagalvoju , kad tokia didelė ir žaidžia su šitais gražuoliais , bet kaip pamatau, kad čia mūsų tokių daug tai visai smagu thumbup.gif , gražaus konkurso visoms biggrin.gif , čia tau Im-bear
user posted image
Atsakyti
Sveikos,jau naujoj temoje 4u.gif
Labai grazius ikeliai bigsmile.gif
Apie pirma noriu paklausti ax.gif padukai ir snukutis tonuoti?
Dar nedaziau savo,reiks pasidairyti,kad nesugadinus smile.gif
Atsakyti
Valio, valio - finiško tiesioji matosi thumbup.gif

Ale kokių yra gražių meškiukų doh.gif doh.gif doh.gif Ypač man svarbu visos detalės, aksesuarai ir kūnelio padėtis. Jau noriu greičiau bandyti pasiūti meškiuką su sąnariukais.
Atsakyti
QUOTE(Im-bear @ 2008 11 19, 09:35)

Dėkui, paukščiukas  drinks_cheers.gif  Galvoju keletą mezgimo schemučių prie iškarpų sudėti  g.gif


bigsmile.gif Labai norėčiau nėrimo schemučių ax.gif 4u.gif

Ačiū už nuostabius namučius, prieš kelis mėn negalėjau įsivaizduoti, kad tokį grožį galima savom rankom sukurti 4u.gif
Papildyta:
Man vis knieti paklausti, tavo meškiukai su vašeliu nerti, ar virbalais megzti? Nes kiek matau, kad nerti mastau.gif
Atsakyti
Jėga! Kokie gražūs meškiukai wub.gif
Man antras-pats pačiausias wub.gif wub.gif wub.gif
O tie du išsišiepėliai-irgi labai stilingi thumbup.gif
Man atrodo, kad jie visi šiek tiek tonuoti, bent jau prie nosyčių, akyčių, o kai kurie-ir ties letenėlėmis. Dar neprisiruošiau šio darbo nudirbti, laukiu ramaus laiko, kad niekas aplink nešmirinėtų ir dėmesio nenukreipinėtų smile.gif

Prabalsavau ir aš. Galiu paatvirauti-rinkausi 3-ą variantą. Patinka man su tais meškiukais cackintis, tik pratęsime iškart nedalyvaučiau, reikia kitus darbus nudirbti. Va, po naujųjų metų-kitas reikalas, atsipūtę po visų švenčių namuose, vaikų darželiuose, mokyklose. Sausio visdury bent jau man užeina tokia ramybė-niekur skubėt nereikia, už lango žiema, tamsūs vakarai, į gamtą netraukia, va tada-ir meškiukų naujų gimti galėtų... rolleyes.gif
Atsakyti
Čia tom, kurioms dar nepraėjo meilė meškiukam - nuostabus rusaičių puslapis čia tiek daug daug visko blink.gif
Atsakyti
Kažkam sausį sesija prasideda doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Coccinela @ 2008 11 19, 14:39)
Kažkam sausį sesija prasideda doh.gif biggrin.gif

aha aš irgi prie tų "laimingųjų" doh.gif
Atsakyti
O aš norėčiau toliau mokytis siūti meškas...nerti meškas....
Suprantu, kažkam nepriimtinas lėtas tempas, bet manau, Im-Bear parinko gerai laiką. Dabar visos spėja, nežiūrint to, kad turime rūpesčių ir darbų, kad artėja Kalėdos... Aš tik vakar gavau ilgąją adatą, per šį mėnesį sužinojau labai daug apie žaislų siuvimą, ir manau, kad toks užsiėmimas - puikus laisvalaikis po dienos darbų.
Ačiū visoms už kompaniją.
Atsakyti
Man irgi artėja sausio sesija ax.gif Kaip pagalvoji netiek daug to laiko ir sunaudoja meškutis smile.gif

Pagaliau sujungiau dalis, tai neatsižiūriu į savo pukuotuką wub.gif Ir tos rankos nebeatrodo tokios ilgos. Ir joks ne sniego žmogus, o mažutis gražutis meškutis yahoo.gif Nežinau kaip jums, bet aš jau susirgau meškiukų liga bigsmile.gif
Atsakyti
Registruojuos ir as naujoje temeleje su didziausiu dziaugsmu sirkdama meskomanija ir su begaliniu dekingumu paciai paciausiai ligoniai kuri mus visas dideles draugen subure tokius grozius kurti.
Im-Bear sis balionelis 4u.gif ir dar sis 4u.gif vien tik tau. Lai neisblesta entuziazmas ir lai meskiukams laiko vis buna daugiau ir daugiau.

Aij, tiek tos, dar daugiau balioneliu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ...

Tai va, kol manasis meskiukas minkstai guledamas laukia dienos sviesos dazymams (greiciausiai tiku sestadieni tokia svente isaus), skubu pagirti isimylejaliu poras (du meskucius ir du egliukus) wub.gif darbelis tiesiog thumbup.gif thumbup.gif ir ne kitaip.

Ir dar dovanele mums visoms thumbup.gif thumbup.gif , na po tokiu groziu ir organizatores pastangu negalima nepamilti minkstuteliu, grazuteliu, pukuotuku meskuciu ax.gif
Atsakyti