Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų problemos

Gal kuri buvte nusiplėšusi nagą, ką darėte, kiek laiko gijo, kokius vaistus naudojote. 4u.gif
Atsakyti
Kažkada vaikystėj buvo... Nieko nesigydžiau, tiesiog palikta buvo nuplėšta nago dalis ir visas nagas apvyniotas pleistru, tiesiog laukiau kol augs nagas. O dėl augimo, tai ne visiem auga vienodai nagai, pažiūrėk, per kiek laiko paauga kiti nagai, pvz., man per porą savaičių paauga nagas tiek, kad iš visai trumpo jau turiu tokį apyilgį nagą.
Atsakyti
QUOTE(liepsnelė @ 2005 07 08, 12:13)
Kažkada vaikystėj buvo... Nieko nesigydžiau, tiesiog palikta buvo nuplėšta nago dalis ir visas nagas apvyniotas pleistru, tiesiog laukiau kol augs nagas. O dėl augimo, tai ne visiem auga vienodai nagai, pažiūrėk, per kiek laiko paauga kiti nagai, pvz., man per porą savaičių paauga nagas tiek, kad iš visai trumpo jau turiu tokį apyilgį nagą.


aš ir taip padariau, lyg priaugo jau, skausmas dingo, tikiuos jua viskas bus ok
Atsakyti
Oi žinau šitą skausmą, man buvo atplyšę puse nago, tai kol nukirpau kitą pusę taip skaudėjo kad ojojoj. O gydyti tai beveik negydžiau, kažkaip savime praėjo.
Atsakyti
Ajopš**** gun_bandana.gif apturėjau tą laimę daugiau nei prieš savaitę. Ir dar ne bet kokio piršto, o dešinės smiliaus nagas įplyšo, taip lygiai per pusę cry.gif Pradžioj buvau su pleistru, bet labai nepatogu buvo, tai dabar būnu su tokiu, nusilakuoju, kad būtų švelnesnis ir mažiau kabintųsi (o šiaip nemėgstu lakuoti nagų). Ir laukiu, kada ataugs - nes jei nukirpčiau iki įplyšimo vietos, yra rizika, kad ataugs nebetiesus, įaugs į pirštą, neuždengs viso piršto galo, kaip senų diedų būna cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 16, 19:02)
Ajopš****  gun_bandana.gif apturėjau tą laimę daugiau nei prieš savaitę. Ir dar ne bet kokio piršto, o dešinės smiliaus nagas įplyšo, taip lygiai per pusę  cry.gif  Pradžioj buvau su pleistru, bet labai nepatogu buvo, tai dabar būnu su tokiu, nusilakuoju, kad būtų švelnesnis ir mažiau kabintųsi (o šiaip nemėgstu lakuoti nagų). Ir laukiu, kada ataugs - nes jei nukirpčiau iki įplyšimo vietos, yra rizika, kad ataugs nebetiesus, įaugs į pirštą, neuždengs viso piršto galo, kaip senų diedų būna  cry.gif  cry.gif




Brrr, net silpna pasidare. Apturejau ir as toki malonuma pries kelis menesius - skaumas ojojoj koks buvo, tai taip ir vaiksciojau, kol ataugo.... fear.gif
Atsakyti
jau taip džiaugiausi galvojau jau suaugo tas mano nagas, bet še tau per anksti pradėjau darbuotis su juo žiuriu vėl nuplyšo iki pusės cry.gif , ta kur ataugo liko sveikute, tai dabar suprantu turiu laukti kol nuaugs, nes kaip supratau nagas nepriauga, o nuauga, tai vėl sėdžiu ir darbuojuos viena ranka cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2005 07 15, 11:55)
Oi žinau šitą skausmą, man buvo atplyšę puse nago, tai kol nukirpau kitą pusę taip skaudėjo kad ojojoj. O gydyti tai beveik negydžiau, kažkaip savime praėjo.


o būtina nukirpti tiek kiek atplyšo, na aš tai užsiklijavau, bijau taip draskyti nagutį savo, o dar vestuvės, ir dar tas pirštas ant kurio žiedeą turės mauti cry.gif
Atsakyti
Noriu pasiguosti... Ir tikiuosi, kas kas nors gales paaiskinti, kas atsitiko...

Viena diena pastebejau, kad pajuodavo kojos didziojo pirsto nagas (ne visas, o kampas tos puses, kuri yra salia kito pirsto, tikiuosi aiskiai parasiau...). sad.gif Nesupratau, kodel, bet galvojau gal kur nusimusiau, nors man neskaudejo. Po kiek laiko nusilakavau nagus ir to juodumo nebuvo matyti. Vakar (kazkur po 2 svaiciu) nusivalau laka, o tas juodumas nei kiek nesumazejes!!!! verysad.gif Maza to, kitos kojos didziojo pirsto nagas pajuodavo toje pacioje vietoje. blink.gif verysad.gif

Nesuprantu, kas atsitiko ir ka daryti!!!!!! cry.gif Tikiuosi, kas nors galesit man ka nors patarti!
Aciu visiems uz atsakymus.
Atsakyti
Arba buvai kada nusimušus tą vietą ir tiesiog neatkreipei dėmesio, gal kažkas užmynė arba spaudžia batai tose vietose, per siauri. Kitas variantas - gali būti grybelis. Čia jau pas gydytoją reikia kreiptis.
Atsakyti
o gali butu grybelis grynai juodas? unsure.gif
Eina sau, jei grybelis!!! blink.gif blink.gif blink.gif Taigi sakes!!!! blink.gif blink.gif blink.gif

Nu, dar truputi palukesiu. Bet kiek laukti?......? blink.gif
Atsakyti
Man buvo pajuodavęs bevardis (nežinau, ar kojų taip vadinasi). Grįžau po atostogų ir po kokių 2 savaičių pajuodavo. Paskui prisiminiau, kad laipiojant po kalnus, batas šiek tiek spaudė tą pirštą, bet visai nesmarkiai. Nuaugo tas nagas ir viskas ok. Gal ir tau kažkas panašaus g.gif
Atsakyti