Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų problemos

gal.... bet kad visas vasariniu batu poras jau antra sezona nesioju... o pernai nieko nebuvo.... g.gif velnias zino... blink.gif
Atsakyti
Grybas, kaip taisyklė prasideda nuo mažojo pirštelio nago ir 4-5 pirštų tarpupirštyje unsure.gif
Taip, kad tikriausiai ne grybas smile.gif
Atsakyti
tikrai ne nagu grybelis- patikek. nagu grybelis nera juodos spalvos, jis rusvas ir prasideda nuo nago krastelio, taip pat jis labai letai progresuoja. negali atsirasti staigiai ir dar juodas. garantija ne grybelis. gal nusimusei ar pan. palauk ir praeis mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai ne grybelis. Jeigu juoduotų vienos kojos pirštai, tai gal ką negero įtartum. Ar batai tikrai patogūs?
Atsakyti
Kreipkis greiciau pas chirurga. Mano vyrui teko visa naga nuimti ir kazkaip jo augimo dydi pasiaurinti. Kankinosi vargsas pora savaiciu sad.gif
Atsakyti
Sveikutes, supermamos! 4u.gif

Vat turiu tokia problema. Pries kelis menesius as kazkaip netycia nulupinejau odele prie vieno rankos nago ir vietoj to, kad man ta oda ataugtu, pas mane toje vietoje, prie pat nago, atsirado lyg toks ir iskiles pulinukas, kuris yra kazkoks pabales. Kai paspaudi ta vieta, skauda. Taigi gal kas nors is Jusu buvote susidurusios su panasia problema? Gal zinote, kaip butu galima ja isspresti? g.gif
Atsakyti
Tai gal uzsikrete nesvarumais tiesiog.. Kaip paprasta pulinuka pagydyk. Praplauk peroksidu, alijosium uzklijuok. O prie nagu - taip, jautresnes vieteles, todel ir skauda labiau nei kur kitur..
Atsakyti
Labutis! Man kazkada labai senai yra taip buve,kelis kartus per diena pamirkydavau kalio permagnato vonelej. Pats seniausias ir geriausias vaistas, nuo visu puliu ir nesvarumu! Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Man irgi porą kartų taip buvo. Pirmą kartą parodžiau tą reikaliuką vaistininkei, tai davė 3 antibiotikų mosties, kuri iš karto padėjo. Antrą kartą jau pati bandžiau ta mostimi gydyti, bet nepadėjo. Vėl nuėjau į vaistinę, nupasakojau problemą, tai davė pūlius traukiančios mosties, bet ir ji ne itin padėjo (dėjau pamainom su antibiotine). Galiausiai pradėjau pirštą mirkyti tai ramunėlių, tai medetkų arbatose - sugijo.
Atsakyti
Man buvo supuliaves nagas,tai labai padejo "Betadino" tepalas,kurio nusipirkau vaistineje.Persirisdavau viena karta dienoj.
Atsakyti
QUOTE(Twixe @ 2008 05 11, 22:03)
Sveikutes, supermamos!  4u.gif

Vat turiu tokia problema. Pries kelis menesius as kazkaip netycia nulupinejau odele prie vieno rankos nago ir vietoj to, kad man ta oda ataugtu, pas mane toje vietoje, prie pat nago, atsirado lyg toks ir iskiles pulinukas, kuris yra kazkoks pabales. Kai paspaudi ta vieta, skauda. Taigi gal kas nors is Jusu buvote susidurusios su panasia problema? Gal zinote, kaip butu galima ja isspresti?  g.gif

Savo serganti pirsta laikyk kiek imanoma karstesniame suriame vandenyje. Pamatysi,kaip suminkstes ta vieta ir bus lengviau puliams iseiti (jei ju ten yra)
Sekmes
Atsakyti
Sveiki, gal galite patarti. Buvo nuimtas visas kojos nykščio nagas. Kuo tepti, kad greičiau užgytų? Žaizda labai šlapiuoja, net nežinau ką daryti. verysad.gif

Atsakyti