Įkraunama...
Įkraunama...

Nagų problemos

Sveiki taigi mano sūnus susižeiddė piršta ir jam nuplyšo visas nykščio nagas. Gal ir kam nors iš jūsų taip yra buvę kaip gydėt kuo tepėt? ar nieko nedarėt ir pats ataugo? Dėkui už atsakymus.
Atsakyti
žaizdą reikia sutvarkyti, išplauti, apsaugoti (apvynioti), nagą nukirpti taip kad nebekliūtų ir laukti - nei tepti, nei mirkyti nereikia (jei nepradės pūliuoti). Nagas tikrai ataugs, iš pradžių gali būti negražus ar kiek kitos spalvos, bet veliau susitvarkys...
Atsakyti
O ką daryti jai pradėtu puliuoti?
Atsakyti
pradžioj galima bandyti plauti vandenilio peroksidu ar mirkyti silpname kalio permanganato tirpale, jei nepades - kreiptis pas gydytoja.
Atsakyti
QUOTE(Twixe @ 2008 05 11, 22:03)
Sveikutes, supermamos!  4u.gif

Vat turiu tokia problema. Pries kelis menesius as kazkaip netycia nulupinejau odele prie vieno rankos nago ir vietoj to, kad man ta oda ataugtu, pas mane toje vietoje, prie pat nago, atsirado lyg toks ir iskiles pulinukas, kuris yra kazkoks pabales. Kai paspaudi ta vieta, skauda. Taigi gal kas nors is Jusu buvote susidurusios su panasia problema? Gal zinote, kaip butu galima ja isspresti?  g.gif




Sveika. man yra kitoks atvejis. labai skaudziai pora kartu nusimusau prie nago pirsto gala. is pradziu paraudonavo, poto pradejo tinti. kita diena buvo istines .labai smarkiai, o ten buvo puliniu, prasiduriau ir kazkiek nuspaudziau. bet aisku buvo daug like. per nakti jie neisbego. tada nuvaziavau i ligonine, susiradau sese ir daktare. ji mane pagulde ant xirurginio stalo paeme mano pirsta ir su spec. zirklem iskarpe oda ir istrauke pulius. aisku as to net nemaciau, man buvo baisu ziureti ir ganetinai stipriai skaudejo. tad geriau nueiti pas gydytoja ir tegul atlieka jie savo darba.
Dabar net nezinau kas ten po bintu dedasi . teks vykti kita diena ten pat kad perristu binta. 4u.gif
Atsakyti
man irgi pre saknies uzpuliaves buvo nagas, tai kai nuvariau pas chirurga tai is karto pasalino naga, jau praejo daugiau kaip metai(nu greit 2metai bus), o nago taip ir neturiu - neatauga verysad.gif baisiai atrodo, neisivaizduoju ka daryt...
Atsakyti
Ziuriu cia daug kam su nagais problemu yra...
Na o mano istorija tokia - pries 4-5 metus prisiauginejau gelinius nagus pas viena tokia manikiurininke, tai vieno papildymo metu ji man pazeide nago sakni su freza ir nagas (nykstys) prasiziojo toj vietoj.
Na aciu dievui paskui jis ataugo, bet po nagu dabar visada auga tokia kaip linija, kaip dalis atsokusio nago.
Ir viena karta man supuliavo po nagu (iki puses nago, nuo isores puses).
Tuo metu irgi turejau geli ant nagu, tai net nesimate is virsaus, kad pulinys butu, tik skausmas ir tempimas buvo. Bet nudildzius geli pasimate. Gydziau ta naga 2 menesius betadinu, druskos tirpalu..vargau, bet aciu dievui ir vel nagas ataugo normalus ax.gif
Atsakyti
O gal yra taip buvę, kad pačios nusilupot nagą? blush2.gif Nes buvo stipriai sumuštas... M?

O traumatologas nulupa nagą be jokių nuskausminamųjų? Nes man šeimos gydytoja rekomendavo pas traumatologą nulupti nagą... Smarkiai sumuštas jis. Bet puse jo yra sveikas... Ir man net silpna daros, kai pagalvoju, jog jį luptų be jokių nuskausminamų.... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sviecia_saule: 12 gruodžio 2010 - 16:38
Chmmm... pas mane paauglystėje irgi buvo nago nuplėšimas, kiek pamenu nieko nenaudojau - savaime sugijo smile.gif
Atsakyti
Duosiu gerą patarimą: kai tik pradeda matytis, kad puliuot pradeda prie nago, užvirinkit puodą nedidelį vandens, kai užvirs- prisukit ugnį, kad vos virtų, ir kaišiokit tą pirštą į vandenį. smile.gif
Nebijokit, tai nėra taip baisu, nudegti nespėji ir nėra labai karšta, visai įmanoma iškęsti, bet verdantis vanduo nužudo visus virusus, ir pūliavimas baigiasi.
Pakartoti ryte- vakare. Senoviškas receptas, porą sykių išbandžiau, taip ir neišpūliavo pirštas, laiku sustabdžiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sviecia_saule @ 2010 12 12, 17:38)
O gal yra taip buvę, kad pačios nusilupot nagą?  blush2.gif Nes buvo stipriai sumuštas... M?

O traumatologas nulupa nagą be jokių nuskausminamųjų? Nes man šeimos gydytoja rekomendavo pas traumatologą nulupti nagą...  Smarkiai sumuštas jis. Bet puse jo yra sveikas... Ir man net silpna daros, kai pagalvoju, jog jį luptų be jokių nuskausminamų....  unsure.gif


Aš buvau prisivėrusi pirštą... Naga pamėlynavo. Tada jis atšoko ir pradėjo nuauginėti man o po apačia jau dengėsi naujojo plonas sluoksniukas. Ir viskas, jis man taip nuauginėjo kažkiek laiko (neilgai, pas mane greit auga nagučiai smile.gif ) ir viskas, po to jau ant galo aš kažkaip nukirpau jį, kur dar prisikabinęs laikėsi. Žodžiu esmė tokia, kad negyvas pats nuaugo, po apačia naujas jau buvo, tai be nago tikrai neįmanoma likti biggrin.gif
Kitas atvejis buvo kai labai ilgus turėjau ir užkliuvau ir įskilo man žemiau nei ties viduriu. Buvau tuo metu prie jūros, nubėgau pas med. seselę...Tai ji atlupo man jį ir nuplėšė blush2.gif Skaudėjo, vos nenualpau aš ten. Tada jodo užpylė, aprišo ir viskas. Grįžus namo alpau kai reikėjo perrišti, bet nieko, po kelių dienų pastebėjau, kad vėl kaip plėvelė kokia dengiasi...ir greit naujas nagas užsitraukė smile.gif Neklijavau jokių pleistriukų, leidau kvėpuoti odai aplink ir viskas savaime susitvarkė smile.gif

Beje, jeigu jums jis pamuštas, privertas ar t.t ar pan. Palikit jį ramybėje..jeigu mėlynuoja tegul...jis tiesiog nuaugs smile.gif 4u.gif nebus jokių lupimų ir skausmų...
Atsakyti
QUOTE(ANIL30 @ 2012 03 29, 00:53)
SVEIKOS MERGINOS, MAMYTES 4u.gif
Viliuos atsiras cia mano problema turinciu merginu...man pernai vasara pasizeide rankos pirsto nagas, ji susitrenkaiu  ir teko naga salint, as ilgai delsiau, nesikreipiau, bet nagas pagelto, tad teko nueit pas chirurgus, tad ji pasalino, operacija nebuvo ilga gal 5 min pats procesas truko... jau praejo gal 7 menesiai, ataugineja nagelis, bet jis toks gelsvai tamsus, na ir atkeres, atrodo nuimciau ji pati, nepatogu, bijau,kad kur uzkliuvus nenusiplesciau, o taip jau buvo, dalis buvo nuplysus, o sis ir vel ataugo toks pat atkeres..net nezinau ka daryt, tepu aliejukais, jis dar ir banguotas, as uzlakuoju tamsiu laku, tad taip nekrenta i akis, bet visumoje labai nepatogu, saugau ji ir dar estetiskai neatrodo graziai...kazin ar kada uzugs grazus nagas, o gal kreiptis vel i chirurgus, bet ka jie bepadarys, man pries operacija sake gali ataukt negrazus  m  schmoll.gif  doh.gif
Tad laukiu nekantriai patarimu, gal kas susidure su tokia beda ir rado iseiti.



man kiek kitaip buvo.mazasis pirstelis buvo nutrektas su slankiojanciom mikroautobuso durimis.nagam nuskrido tiesiog.pradziai autaugo negrazios spalvos,banguotas,kaip kazin kas,taip pat pradziai buvo atsokes,tai as visad pleistriuku ji paklijuodavau,kad neuzkabinciau.dabar nagas normalios spalvos,lygus,tik kai paauga,vienas krastelis nago truputi palinksta link delno,bet visumok,nagas,kaip nagas smile.gif tiesa,pilnas ataugimas iki normalaus nago,jei gerai pamenu,truko netoli poros metu...
Atsakyti