Įkraunama...
Įkraunama...

Keistas elgesys

Sveikos, mamytes, mano 9,5 menesiu mergyte pries uzmigdama sukioja i sonus galvyte, tarsi uzsupa save, uzmigdo. Prasidejo tai, kai ji buvo 3 menesiu ir tesiasi iki siol. Gal kas esate susidure su panasia situacija? Labai nerimauju...
Atsakyti
labas, manau kad be reikalo nerimauji. Mano taip pat sukioja, tiesiog kuiciasi kuiciasi ir taip uzmiega.... smile.gif nemanau, kad cia kazkoks sutrikimas. gali pasitarti su gydytoja, gal bus ramiau.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaikiukas @ 2008 11 21, 19:56)
labas, manau kad be reikalo nerimauji. Mano taip pat sukioja, tiesiog kuiciasi kuiciasi ir taip uzmiega.... smile.gif  nemanau, kad cia kazkoks sutrikimas. gali pasitarti su gydytoja, gal bus ramiau.
4u.gif

Kalbejau su neurologu, sake iki 3 metu toks elgesys normalus, bet nelabai as tais gydytojais pasitikiu...tai vat ir ieskau informacijos pas kitas mamytes
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2008 11 21, 20:48)
Kalbejau su neurologu, sake iki 3 metu toks elgesys normalus, bet nelabai as tais gydytojais pasitikiu...tai vat ir ieskau informacijos pas kitas mamytes

Zinau kad kai D vitamino truksta vaikuciams jie trina galvyte atsigule,tik nezinau ar cia tas atvejis.
Atsakyti
QUOTE(liepuze @ 2008 11 22, 02:06)
Zinau kad kai D vitamino truksta vaikuciams jie trina galvyte atsigule,tik nezinau ar cia tas atvejis.


mano mazius buvo pradejes trinti galvyte, ir pakausiukas plikt pradejo, truko vitamino D. daktare pastebejo, kad suminkstejes pakausiukas...
jei per tiek laiko tavo lele neplinka ir pakausiukas neprakaituoja, tai manau cia taip migdosi ir raminasi! 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Silwwerija: 26 lapkričio 2008 - 07:21
maniske taip pat darydavo...iki kokiu metuku,vitamino D jai netruko niekada,bet sukiodavo galvyte kartais pries uzmigdama,taip ir juokingai atrodydavo lotuliukas.gif , o kartais ir as pagalvodavau,kad gal kas negerai,bet isaugo.Tai vadinasi viskas cia gerai,taip buna,ir pasirodo ne pas mane viena buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tvini @ 2008 11 28, 19:03)
maniske taip pat darydavo...iki kokiu metuku,vitamino D jai netruko niekada,bet sukiodavo galvyte kartais pries uzmigdama,taip ir juokingai atrodydavo lotuliukas.gif , o kartais ir as pagalvodavau,kad gal kas negerai,bet isaugo.Tai vadinasi viskas cia gerai,taip buna,ir pasirodo ne pas mane viena buvo  smile.gif

Oi, kaip mane pradziuginote mamytes, vadinasi ne as viena su tuo susiduriau smile.gif reiskia ir mes isaugsime, aciu visoms pasisakiusoms 4u.gif
Atsakyti
Mano taip pat elgėsi kokį mėnesį, o paskui išaugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgina @ 2008 11 21, 18:47)
Sveikos, mamytes, mano 9,5 menesiu mergyte pries uzmigdama sukioja i sonus galvyte, tarsi uzsupa save, uzmigdo. Prasidejo tai, kai ji buvo 3 menesiu ir tesiasi iki siol. Gal kas esate susidure su panasia situacija? Labai nerimauju...

nezinau ar normalus toks elgesys ar ne bet mano beveik 3m vaikas ja tebepurto ir nesvarbu ar eina miegoti ar ne o prasidejo mazdaug nuo 4men g.gif
Atsakyti
mano abu vaikai pries uzmigdami galvyte sukiodavo tol, kol vitamino D duoti nepradejau. Kaip paaiskino gydytoja, trukstant vit D, vaikas prakaituoja, prakaitas erzina galvos oda, o sukiodamas galvyte vaikutis taip pasikaso. Stai ir visa keisto elgesio priezastis. biggrin.gif
Atsakyti
Galvytę sukioti gali ir šiaip sau vaikutis,tik dėl to,kad jis taip nusiramina,lengviau užmiega arba jam tieisog tai įdomu.Taippat galima įtarti vit.D stygių.Dar galvytės sukiojimas kartais būna Autizmo požymis,bet tada kartu su galvytės sukiojimu būna ir kiti požymiai kaip pvz nereagavimas į kalbinimą,akių kontakto nebuvimas ir tt.
Atsakyti
nezinau mate ir daktare tik kraipo peciais ir tiek o maniskis pradzioj purtydavo i pagalve bet poto pradejo ir atsistojas ir atsisedes pvz valgom visi o jis valgo ir pradeda purtyti, jam nesvarbu kur, nors dabar siektiek apsiramino maziau bepurto o vitamino D netruko daviau nuo gimimo smile.gif
Atsakyti