QUOTE (mamulia @ 2004 01 11, 11:10) |
Gal galit pasakyti ka uzrasant vaika i mokykla reikia nesti,kokius dokumentus? |
Mes nesem pasa (kas neturi - gimimo lioudijimas), nuotrauka, israsa is poliklinikos (reikia prasyti poliklinikoj, tiesa, dar skiepas yra pries mokykla), mamos pasa. Bet gal vertetu paskambinti i mokykla ir paklausti. Gal jie patys kokiu papildomu pageidavimu tures? Gal nuotrauku daugiau, gal dar ko?
Aciu

QUOTE (Rusne @ 2004 01 10, 21:05) |
gal zhinai kokia mokytojos pavarde? jei neklystu ten dirba mano drauge ![]() |
Neklausiau


o dokumentu reikejo tik gimimo liudijimo ( padare jo kopija) ir uzpildyti prasyma, ten nurodyti ka etika ar tikyba mokysis vaikas ir nuo kokios klases ir kokia uzsienio kalba. dar sake kada nors uznesti 2 nuotraukas ir med.pazyma pries rugseji.
QUOTE (Iva @ 2004 01 11, 17:03) |
dar sake kada nors uznesti 2 nuotraukas |
Tokais tipo pasines,dokumentines?
Jezau kaip as del tos mokyklos nervuojuos

mamulia ar irgi sienomis laipiojau kol nenuejau uzregistruoti, dabar taip gera

Iva, tu teisi
uzregistravus tarsi akmuo nuo sirdies nukrito


QUOTE (mamulia @ 2004 01 11, 17:11) |
Jezau kaip as del tos mokyklos nervuojuos ![]() |
Aš irgi naktim nemiegu, nežinau, ką reikės daryti. Mat, kur gera mokykla, darželio patalpose, susisiekimas tragiškas, ta prasme, kad tik su mašina galim nuvežti ir parvežti. O juk būna dienų, kad sugenda ar kažkas panašaus. O kur viešojo transporto susisiekimas geras, tai mokykla vidurinė didele - kas mane gasdina.
Ir dar. Parašėt, kad prailgintos grupės iki 16-17 val. Juk žmonės dirba iki 17 val. Tai kaip tuos vaikus pasiimti iš mokyklos? Neįsivaizduoju, nes pareiti iš tos mokyklos viena nepareis per toli..... Ką žmonės daro, kurie dirba? Patarkit.
QUOTE (Lisa @ 2004 01 14, 12:40) |
Ir dar. Parašėt, kad prailgintos grupės iki 16-17 val. Juk žmonės dirba iki 17 val. Tai kaip tuos vaikus pasiimti iš mokyklos? Neįsivaizduoju, nes pareiti iš tos mokyklos viena nepareis per toli..... Ką žmonės daro, kurie dirba? Patarkit. |
Tai va ir as neisivaizduoju ka daryt. Darba baigiu 17val. Per kamscius kol iki mokyklos nuvaziuosiu bus minimum 17.30 ai nu kosmaras kazkoks...
O aš dirbu išvis iki 18, tai gerai, kai darželiai dirba iki 19 val.
Jau visai man susisuko smegenai
Kiek skambinau i tas minetas jusu pradines,tai visi man aiskina,kad as turiu vesti vaika i vidurine mokykla kuri man priklauso pagal gyvenamaja vieta.
Nu ennoriu as tos vidurines,tai ka man daryt? Ar cia taip akivaizdziai duoda suprasti,kad be kysiu nepriima? ("kai lieka laisvu vietu-priimam;) ") Hrrrr





Mamulia, zinai as kai klausiau man irgi ta pati aiskino, o nebandei i svietima skambinti, kazin ka jie situo klausimu pasakyti gali, ta prasme jeigu nenori pagal gyv. vieta, o kitur nepriima, nemanau kad tai normalu.

Na man irgi panasiai sake, o as kaip mazas vaikas paaiskinau, kad noriu kur mieliau, tai ir uzregistravo
:
