Įkraunama...
Įkraunama...

"Madam anyta!"

"Madam Anyta!"

Apie Ją esame girdėję įvairiausių juokelių bei posakių: „Ne anyta, o monstras!”, „Anyta – velnio pramanyta“ ir t.t. Tačiau ji gali būti ir puiki draugė, patarėja, geradarė, šauni ir mylima jūsų vaikų močiutė.

Kviečiame į naują nuotaikingą istorijų konkursą – "Madam anyta!” Labiausiai laukiame „marti+anyta“ istorijų, kuriose jūs aprašote įdomius nuotykius ar tiesiog gražius gyvenimo įvykius, patirtus kartu su anyta (kokia ji bebūtų - monstras, madam ar geroji fėja mirksiukas.gif ;
taip pat galite rašyti apie jūsų anytos santykius su savo mylimiausiais anūkėliais ir pan. Deja, jau ne visos turime anytas, tad galite aprašyti mums įdomią istoriją apie jūsų vyro bei uošvienės santykius.

Tad iki liepos 22 dienos laukiame linksmų, įdomių, originalių pasakojimų bei šmaikščių pavadinimų!

Dalyvaukite ir laimėkite firminių originalių filmo "Ne anyta, o monstras" prizų sau arba savo brangiai anytai! smile.gif Laimėtojus rinks konkurso administratoriai.

Pasakojimus rašykite tiesiog čia, šioje temoje, jei norite, galite prie pasakojimo prikabinti ir nuotrauką, tačiau ji nebūtina.

Romantinę komediją - “NE ANYTA, O MONSTRAS” – žiūrėkite kinuose nuo 2005 07 22!


[attachmentid=25059]
Atsakyti
O kodėl būtinai anyta? Vyro uošvė netinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 07 07, 19:28)
Va, Erszebeth vyras irgi galėtų prisiregistruoti ir savo uošvę mums parodyti biggrin.gif


Kaip tik labai velnišką nuotrauką su vyro uošve turim thumbup.gif biggrin.gif Ir ji pati sutiktų ją parodyti (aišku, reikėtų "paspausti") mirksiukas.gif O su anyta (amžiną atilsį) nuotraukų beveik nėra sad.gif Puikus žmogus buvo, aš ją labai gerbiau ir mylėjau, o ji mane - patys šilčiausi atsiminimai... Visiškai netiktų prie temos idėjos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 07 liepos 2005 - 21:52
Aš už pasakojimus apie anytą thumbup.gif
Atsakyti
Konkursas gi vadinasi ne "Mano anyta monstras". Nereikia siaurinti konkurso temos iki filmo pavadinimo. Niekas nereikalauja intrigų ir negražių neskanių pasakojimų apie tai kokios tos anytos būna. Kaip tik tokios istorijos nepageidaujamos.

Manau kiekvieno mūsų gyvenime galima kažką papasakoti įdomaus apie anytą.
Aš pvz. papasakočiau apie tai kaip Kleo mano anytai išbandymą surengė ir kaip anyta į visą tai reagavo. 4u.gif
Atsakyti
Kaip mano anyta norėjo savo sūnų išmesti per langą biggrin.gif ir dabar džiaugiasi jo atsikračiusi mirksiukas.gif

Seniai seniai, prieš 10 metų, viename miestelyje gyveno...

Jis - užsispyręs, kartais despotiškas, uždaras, vadovauti mėgstantis, į kompromisus nelinkęs, didelių ambicijų turintis, nelabai romantiškas, beveik neturintis draugų žmogus...
----------------------------------
Ji (aš) - romantikė, didelių planų nekurianti ir karjeros nesiekianti, dar nelabai tvirtai žinanti, ko nori iš gyvenimo, nekonfliktuojanti su niekuo ir nusileisti linkusi, daugybės draugų ir draugių apsupta, bendrauti mėgstanti mergina...
----------------------------------
Anyta - Jo mama.
----------------------------------

Kai Jis ir Ji susitiko, lyg kas žaibu trinktelėjo abiems - širdis apsąlo, stogas iš meilės nuvažiavo wub.gif wub.gif Prasidėjo baisus "adaptacijos" periodas, gludinant kampus. Pirmus 5 metus draugystės liejosi ašarų upeliai, nes Jis ir Ji buvo visiškai skirtingi, kaip daug kam atrodė - tiesiog niekaip nesuderinami žmonės.

Vienu labai sudėtingu Jai ir Jam gyvenimo tarpsniu Anyta, gerdama kavutę, lyg tarp kitko ėmė Jai pasakoti: "žinai, mes Jo neauklėjom, visiškai. Augo ir užaugo toks, koks yra. Ligotas labai buvo, visą laiką irzlus ir bjaurus. Nuo pat kūdikystės toks. Būdavo kiauras paras supu supu vežimėlyje, o jis klykia, vos tik vežimukas sustoja; numindavau ištisus kilometrus jį bevežiodama aplink miestą. Buvo toks momentas, kai su mama (Jo močiute) jau nebeturėjom kantrybės - norėjosi griebt ir šveist per langą doh.gif bet gi savas... neišmetėm smile.gif Ji padarė pauzę ir tęsė toliau: "Dabar mes dažnai pasikalbam visi - Jo sesė, močiutė ir aš (mama) - kaip gerai, kad nebereikia su juo gyvent, bet kokia vargšė ta, kuri turi jį pakęsti dieną ir naktį doh.gif Kas su juo gali gyvent?.. Kad kokia šustresnė ir panašesnė į jį, tai pliektųsi abu iki užsimušimo... bash.gif O vat kaip gera, kai Jis atvažiuoja tik savaitgaliais keletui valandėlių - toks gražus ir geras dabar iš tolo... biggrin.gif Bet jei kažkas su Juo gyvena savo noru, vadinasi tai - begalinė meilė wub.gif "

Abi smagiai pasijuokė, ir Ji pasijuto tokia ypatinga tongue.gif Kartais, kai Jis per daug sau leidžia, Ji jam primena: "Žinai, brangusis, man nenuostabu, kad tave dar kūdikį mama norėjo išmesti per langą..." ax.gif biggrin.gif

Anyta kažkokiu stebuklingu būdu nujaučia, kada Jai reikia tokių moteriškų pokalbių prie kavutės, nors Ji nesiskundžia ir nesiguodžia. Bet anyta pati pirma, užbėgdama už akių, ima ir prabyla tinkamoje vietoje, tinkamu laiku tongue.gif
Atsakyti


Aš noriu dalyvaut!!!!!! O nuotrauka būtina? Ir kur siųsti pasakojimą? Tik bėda, kad nemoku gražiai rašyt sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kakalialia @ 2005 07 11, 11:52)
Aš noriu dalyvaut!!!!!! O nuotrauka būtina? Ir kur siųsti pasakojimą? Tik bėda, kad nemoku gražiai rašyt sad.gif


Laukiam tavo pasakojimo, jį rašyk tiesiog šioje temoje, kaip naują komentarą. Nuotrauka nebūtina, tačiau jei kas nori ir turi tokią nuotrauką, gali pridėti prie pasakojimo smile.gif
Atsakyti
Na aš galiu pripasakoti, kad mus draugėmis išvadino ir panašiai... žinoma buvo tokia labai juokigna situacija... bet reikia viską kažkaip gražiai sudėliot..... iki kurios dienos galiu dėlioti sakinukus?

P.S. Atsiprašau, kad klausinėju kaip pirmokė.
Atsakyti
QUOTE(Dzin Budizmas @ 2005 07 11, 12:35)
iki kurios dienos galiu dėlioti sakinukus?


Iki liepos 22 dienos lauksime jūsų pasakojimų. Po to keletą dienų vertinsime istorijas ir skelbsime 3 laimėtojas smile.gif Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2005 07 07, 17:22)
O kodėl būtinai anyta? Vyro uošvė netinka?  g.gif


Tinka. Kadangi ne visos (deja) turime anytas, galima pasakoti istorijas apie vyro bei uošvienės santykius.
Atsakyti
Visai neseniai, berods pries ketverius metelius, pirma karta turejau akis i aki susitikti su JA. Buvau katik girzus is keliones ir issiilgusi savo mylimojo lekiau pas ji i namus. O ten... jau lauke manes ANYTA. Vaje, galvoju, kaip ir ka as jai sakysiu, apie ka kalbesim, juk as nemoku ju kalbos doh.gif Kad tik gera ispudi palikciau blush2.gif Bet kaip g.gif
Priejau namus, o is balkono jau mojuoja JO sesuo ir... ne, JI nepasirode, o lauke namuose, paruosus vakariene. Maniskis triuse, dirbo, state nauja ka tik nusipirkta spinta, taigi vakarelis turejo prabegti JOS draugijoj.
Lipu laiptais i trecia auksta, va ir durys, jau beveik atsidare, o siaube, kaip cia pasirodyti kuo geresnei ir grazesnei, sukosi tik tokios mintys. Iejau i buta, uf, sesuo lyg ir nieko, labai jau lengvai su ja isejo persimesti keliais zodeliais visokiom kalbom blink.gif O stai ir JI- nedidele, liekna, simpatiska moterele, svytinti meile ir dziaugsmu, pagaliau pamaciusi savo busima marcia rolleyes.gif
Na ka, ta vakara daug nekalbejau, nes neokejau...tos kalbos. Jauciausi kaip darzelinuke, bandziau is gerai padaryti geriausia, bet, kaip po keleto menesiu suzinojau, "parodziau" save visai ne tokia, kokia esu doh.gif Reikejo dar keliu "pasimatymu", kad "atstatyciau" savo tikraji AS biggrin.gif
O dabar nebereikia vaidinti ir tyleti, anyta mane vadina dukra. O kas pradzioje atrode neimanoma, dabar yra vienas juokas, imu telefono rageli, ir skambinu pati JAI, nes jau moku jos kalba...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgita_b: 11 liepos 2005 - 14:06