Įkraunama...
Įkraunama...

"Madam anyta!"

QUOTE(Aurėja @ 2005 07 13, 18:20)
O tavo vyras kartais nepavydi jums abiems tokio ryšio? biggrin.gif  mirksiukas.gif

Tfu, tfu, tfu dar nebuvo tokios situacijos smile.gif Jis kaip tik džiaugiasi, kad neprievartauju su manim vaikščiot po parduotuves ar važiuot į kelionę smile.gif

Tiesa, pasakius, gal ir liūdna pripažinti, bet anyta man iš tiesų artimesnė nei mano mama verysad.gif
Atsakyti
O čia manoji istorija, tiesiog laisvos formos esė apie mano uošvienę thumbup.gif

Cikadelės uošvienytė


Buvo birželis, tačiau nei mano siela, nei širdis to nejautė, nes akys po ilgos nemiegotos nakties įkyriai spoksojo į stiklą, kuriuo riedėjo lietaus stiklo karoliukai. Širdis plakėsi, mušėsi, dunksėjo, spurdėjo ir dar visaip -ėjo su lig kiekvieno elektrinio traukinio trinktelėjimu. Važiuoju traukiniu pas JĮ wub.gif savo mylimiausią, nubučiuotą, numyluotą. Užsimerkiu ir savo akyse regiu jo mažomis strazdanėlėmis saulės nubučiuotą veiduką, lininius plaukučius. Ek.... wub.gif atsileidžiu---> birželis, vasara, meilė, gera. Šie žodžiai beprasmiškai sukasi mano pavargusioje, bet beprotiškai įsimylėjusioje galvelėje. Sėdžiu susirietusi traukinio kupė, jaučiu kaip raumenys atsileidžia, atslenka Sapnukų fėja, mano žandikaulis atkąra iš to nerėgėto miego malonumo, net seilės ištįsta biggrin.gif Pamiegosiu, juk reikia prieš egzaminą pamiegoti......
________________
Stop user posted image Šiandien egzaminas??? koks egzaminas? kas kaip kur kada???Jaučiuosi kaip kokia balerina ražienų lauke doh.gif Atsibudusi nieko nesuvokiu, Juk dar vakar išsilaikiau paskutinį egzaminą, atsiveikinau su dėstytoja (kuri mane norėjo patampyti ir uždavinėjo beprasmius klausimus) iki rugsėjo ir išplazdenau iš tamsių u-tetinių rūmų į vasarišką pasaulį... Taigi, prie esmės, Cikadele, kas čia per egzaminas mirksiukas.gif Ak...didysis egzaminas- gyvenimo egzaminas, čia tau ne bendrinės kalbos klaidas tikrinti, ar semiotikos paskaitos egzą laikyti... Didysis susitikimas su uošviene
________________
Manasis pasitinka mane stotyje, apipila bučinukų lietumi. Mato, kad aš, būdama drąsi Zosė, vaidinu Marytę Melnikaitę ir stengiuosi būti drąsi. Nebijok, viskas bus gerai, juk neįkąs......gal ir neįkąs, bet grybštelėti gali. Aš, žinoma, skausmo nebijau, bet bijau, kad galiu kąsti atgal biggrin.gif Mano uošvienė ir uošvis abu su aukštaisiais, profesoriai, apsigynę disertacijas, ilgamečiai universiteto dėstytojaiuser posted image Kol mašina važiuojame link namų, mintyse pasikartoju- kas Ciceronas yra žinau (+), kas šiandien rašoma Lietuvos ryte- spėjau traukiny paskaityt (+), etiketo knygą pavarčiau namie (+)...eee.....kas dar....matematinę šaknį taip pat moku ištraukt (+)----fuuuu....atsipučiau....visgi ir aš nesu beviltiška su savo trijais baigtais bakalauro kursais unsure.gif Įeiname, prie durų mūsų laukia paprasta, nedidelio ūgio šviesių plaukų moteriškė- gryna, kaip iš akies luptas manasis JIS wub.gif Aš rankose sugniaužiu maišelį, kuriame atvežiau šiokių tokių lauktuvių. Manasis spaudžia savąja lepše mano liauną rankelę, o kita stengiasi atsimti iš manęs tą nelemtąjį (kad jį kur galas- traškantis) maišelį. Mama nusijuokia ir sako- nebūk toks CEKAVAS, einam ramiai pavalgykim, pasišnekėsim cool.gif mano galvoje suburzgia varikliukas, galvoje perkratau savo mokamas 5 užsienio kalbas, tarsi kompiuterio failai vis pypsi atsakymai- nežinau, ką reiškia žodis cekavas..... cry.gif taip ir galvojau, kad reikia pasiimti žodynus biggrin.gif ką aš žinau, pas mus Žemaitijoje išvis nėra tokio žodžio....ką jie nori iš manęs pasišaipyti??? tuoj aš žemaitiškai pavarysiu- visi iškris iš klumpių blink.gif
Įeinu į svetainę- dega žvakės, garuoja vištiena su slyvomis, šalia lėkščių- penkios šakutės, bijau, kad smeigdama bulvę galiu ja numušti vazą, toji vištą, višta..... verysad.gif .... Atsisėdu, pariečiu savo tatuiruotą koją, gal geriau šį kartą negąsdinsiu..............
_____________
Taip susipažinau su savo uošviene- super moteriškaite, kuri man padeda visur ir visada, kartais labiau nei mano tikroji mama. Tiesa, kad baimės akys didelės, ypač kai slegia nežinomybė. O juk nežinojau, ką sutiksiu....bet sutikau nuostabų, išsilavinusį, visose gyvenimo srityse išmanantį žmogų, kuris nepamiršta gimtadienių, vardadienių, Velykų, Kalėdų, ir dar visokiausių - adienių biggrin.gif dėkoju savo likimui, kad ilgai mėtęs kaip laivą po audringą jūrą, leido man inkarą išmesti šiame ramiame užutekyje, kur mane myli, gerbia ir saugo wub.gif Myliu savo nuostabiąją uošvienę user posted imagedabar ji laukia gandro......hm....gyvena daugiabutyje ir tikisi, kad jis pas ją atskris, kur gyvens? nebent ant antenos patupdys?ir kam jai tokio amžiaus tas gandras? biggrin.gif doh.gif ups...ji nori, kad gandras atskristų pas mus ir padovanotų mums vaikelį, o jiems antrąjį anūkėlį..... wub.gif taigi laukiam visi....vakar vyras mūsų sodyboje matė gandrą, jis nakvojo ir žiūrėjo pro langą....pakuždėjau jam į ausytę savo gimtadienio norą- gandre, neapvilk uošvienės ir mūsų wub.gif
Atsakyti
kokia galinga rašytinio žodžio jėga - privertei taip jaudintis ir nerimauti skaitant, lyg pati ruoščiausi susitikimui su uošviais mirksiukas.gif
O "cekavas" prajuokino - toks įprastas ir natūralus mums žodelis tongue.gif
Gaila, kad man kažkodėl iš atminties išdilo (vaje, o prabėjo tik 10 metų doh.gif reik nusipirkt Bilobilo...) pats pirmasis susitikimas su Jo tėvais verysad.gif nežinau kodėl...
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 13, 19:04)
O čia manoji istorija, tiesiog laisvos formos esė apie mano uošvienę thumbup.gif

Cikadelės uošvienytė



thumbup.gif
Atsakyti
Ale dartės ir man jau cekava pasdarė, mislinu, kuran krašti dar cekavi žmonės gyvena. Ty kur man šaknys, tai nėr jokių universitetų, kad Tavo nubucuoto tėvukai galėtų mokyc, tai sakau kiba kokion auktaicijon ar suvalkijon irgi tep cekavumas populiarus.... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzin Budizmas @ 2005 07 13, 21:00)
Ale dartės ir man jau cekava pasdarė, mislinu, kuran krašti dar cekavi žmonės gyvena. Ty kur man šaknys, tai nėr jokių universitetų, kad Tavo nubucuoto tėvukai galėtų mokyc, tai sakau kiba kokion auktaicijon ar suvalkijon irgi tep cekavumas populiarus....  tongue.gif

jeje tamsta esi labą pastabi, važevau į aukštaitėje pas sava vyrą tievus, vo kon padarysi, ką reikiėjė pasirokouti, pakalbieti api vesele....vo susrokavuom kap tas....lietovišką- anei sąva, vo aš sąva.... pabovuom anū būdinkūs, paskiau važiavuom pas momis į Žemaitėje biggrin.gif važiavuom važiavuom i dainą traukiem- reid ratą reid ratelę, reid mažeiji tekėnelę biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif mirksiukas.gif biggrin.gif biggrin.gif
privažiavuom truobas, drobynas stuov, reikieje patraukt šalėn.... vo žiūram, gondrus bestuovis....ale y pradiejuom prašyt vąka 2.gif...

tep pasaka be gąla.... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 13 liepos 2005 - 20:08
QUOTE(Cikadelė @ 2005 07 13, 20:05)
jeje tamsta esi labą pastabi, važevau į aukštaitėje pas sava vyrą tievus, vo kon padarysi, ką reikiėjė pasirokouti, pakalbieti api vesele....vo susrokavuom kap tas....lietovišką- anei sąva, vo aš sąva.... pavobuom anū būdinkūs, paskiau važiavuom pas momis į Žemaitėje biggrin.gif važiavuom važiavuom i dainą traukiem- reid ratą reid ratelę, reid mažeiji tekėnelę  biggrin.gif  biggrin.gif  tongue.gif  mirksiukas.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

nu laba gražia žemaičiuoj šita mergikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzin Budizmas @ 2005 07 13, 21:07)
nu laba gražia žemaičiuoj šita mergikė smile.gif

labą diekou 4u.gif

ačiū, kam patiko mano istorija biggrin.gif tiesiog buvo atėjęs įkvėpimas ax.gif
Atsakyti
Cikadele, labai graži jūsų pažinties istorija wub.gif thumbup.gif 4u.gif bet dar gražesnis pats aprašymas thumbup.gif
Atsakyti
Tiesa pasakius, man visos istorijos labai labai thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif tik visi labai jau teigiami, įdomu kas nors apie anytą mostrą parašys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzin Budizmas @ 2005 07 15, 08:54)
smile.gif tik visi labai jau teigiami, įdomu kas nors apie anytą mostrą parašys  biggrin.gif


apie monstrus anonimiškai supermamos yra nemažai prirašę po straipsniais apie Anytų ir Marčių tipiškiausias daromas klaidas, komentaruose tituliniame supermama.lt puslapyje: va čia ir dar štai čia smile.gif
Atsakyti