Įkraunama...
Įkraunama...

"Madam anyta!"

Kaip as anytos egzaminą išlaikiau victory.gif

Pamačiau ja tą pačią dieną, kaip ir jį blink.gif taip, taip... Puikiai atsimenu tą dieną - atsitiktinai susipažinau su simpatišku vaikinu, vaikščiuojome po miestą ir... staiga sutikome jo tėvus, kurie taip pat tiesiog vaikščiojo po miestą... "Ups g.gif ," - pagalvojome visi ir ypač mano simpatiškas vaikinas tongue.gif Teko susipažinti mirksiukas.gif Jo mama mandagiai pasisveikino ir, neparodžiusi didelio entuziazmo, jau ketino keliauti toliau... Tačiau jos vyras turėjo kitų planų biggrin.gif jis labai plepus ir, nusprendęs, kad aš esu jo sūnaus mergina, pradėjo man pasakoti apie jo vaikystę, linksmus įvykius, kvailiojimus. Buvo labai juokinga, nes iš draugo ir jo mamos veidų mačiau, jog jie net nebandys sustabdyti savo vyrą / tėvą... toks jau jo charakteris... rolleyes.gif Mes prisėdome ant suoliuko ir po valandos man atrodė, kad vaikiną, su kuriuo susipažinau tik prieš kelias valandas, jau pažįstu visą gyvenimą... Turiu prisipažinti, tėvas pasistengė ir jo sūnus man patiko vis labiau! wub.gif
O kaip gi jo mama? Visą laiką ji tylėjo, įdėmiai mane stebėjo ir kai vyras pagaliau padarė petrauką, paklausė ką aš gyvenime veikiu. Tuo metu aš studijavau universitete ir, atrodo, jai tai patiko good.gif
"O gaminti valgyti moki?" - išgirdau jos griežtą balsą... Labai jau tiesmukiška mamytė, ar ne? mirksiukas.gif Prisipažinsiu, nemokėjau nieko!!! O įspūdį gerą padaryti labai jau norėjosi!!! Ką daryti??? fear.gif
Pasakiau: "Na, žinote, aš visada svajojau išmokti gaminti valgyti iš savo vyro mamos, kad gaminčiau tik tai, kas jam patinka“. Visiška nesąmonė... fool.gif daugiau klausimų ji man neturėjo, o ir vyras taip pat jau išsipasakojo. Tad jie palinkėjo mums sekmės ir atsisveikino. Kelias minutes draugas žvengė, o po to tarė: „Na, egzaminą išlaikei, dabar jau galėtume ir susituokti“. tongue.gif
- Kodėl?
- Todėl, kad dabar ji rado busimą savo "auką"!!! yahoo.gif
Paaiškėjo, kad jo mama yra maisto gaminimo meistrė, tokia virtuvės fanatikė ir mano atsakymas buvo žodžiai, kurių ji laukė visą gyvenimą! Draugas juokėsi: „Dabar ji lauks, kol mes susituoksime ir spaus mane“. Nepatikėsite, bet taip ir atsitiko thumbup.gif Ji vos sulaukė, kol galėjo pradėti mane mokinti. Ir aš mokiausi, mokiausi, mokiausi smartass.gif
Esu jai dėkinga – išmokau gaminti taip, kaip net nesisitikėjau, kad galiu essen.gif
Atsakyti
Fantastiškai pavykusi pradžių pradžia biggrin.gif thumb_yello.gif Pataikei į dešimtuką tongue.gif
Atsakyti
jo, ir pati vis stebiuosi tuo rolleyes.gif
Atsakyti
Susipažinau su anyta po kelių mėnesių draugavimo su jos sūnumi. Manę pakvietė į svečius ir apgyvendino pas anytos mama g.gif Kodėl? O pasirodo todėl kad, priprasčiau prie aplinkos, o tik paskui supažindins su anyta smile.gif
Na, gerai, ir man gerai ir visiem gerai thumbup.gif Po kelių dienų apsipratimo, mane , pagaliau, atvėdė į anytos namus ax.gif Namuose nieko nebuvo, tad vyras įjungė gana garsiai muziką ir davė vaikystės nuotraukų albumą. Sėdėjau ant grindų, kai staiga pajutau kažkieno žvilgsnį, o gi kieno? biggrin.gif Anytos smile.gif
Ji, ar iš susijaudinimo, ar iš ypročio pradėjo laaaaabai greitai kalbėt, kažko klausinėt, o aš nesuprantu nė vieno žodelio. Na, žinoma pagaunu esmę, bet ir dėl garsios muzikos ir dėl žemaitiško anytos akcento, na, atleiskit, bet beveik nieko nesupratau cry.gif Tai ir liko man tik šypsotis ir linkčiot galva smile.gif Bandžiau kažką atsakinėt ne "Į temą", vis labiau besijausdama durnelės vietoj smile.gif
O dabar, nors praėjo 5 metai, aš vistiek, kartais, nelabai suprantu ką sako mano anyta ax.gif Na, ta jos greitakalbystė jau pradeda man patikt, nes tie žodžiai įgauna tokį išskirtinį skambesį, kad jų su niekieno nesupainiosi thumbup.gif Dažnai pasikliaunu anytos mimika, gestais, ir taip man ją suprast daug lengviau smile.gif
O kas įdomiausia, tai kad pati pradėjau daug greičiau kalbėt tongue.gif Net mano giminės pastebi ir , gana, dažnai mane stabdo ir vis pakartoja: "Na, tu balbataika, ką tu ten pasakei?"
O taip va, ir išmokino mane anyta greitakalbystės meno thumbup.gif
Atsakyti

FAINIAI PASKAITYTI JUSU SANTYKIUS SU ANYTOM.GAILA KAD AS JOS NETURIU. NESPEJAU GERAIU JA PAZINT. cry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmike: 18 liepos 2005 - 22:31
QUOTE(Julena @ 2005 07 18, 23:02)

O kas įdomiausia, tai kad pati pradėjau daug greičiau kalbėt tongue.gif Net mano giminės pastebi ir , gana, dažnai mane stabdo ir vis pakartoja: "Na, tu balbataika, ką tu ten pasakei?" 
  O taip va, ir išmokino  mane anyta greitakalbystės meno  thumbup.gif


megalol.gif prisijuokiau iš istorijos pabaigos! Labai linksma istorija thumbup.gif
Atsakyti
paskaičius jūsų istorijas apie anytas, savų net pasakoti nesinori, nors jos labiau juokingos. Ir tokių diterambų niekaip negalėčiau jai sugiedoti. Nu gal prisikaupsiu ir parašysiu ..
Atsakyti
Džiugu, kad turite ką gero apie savo anytas parašyti. Aš, deja, ne - manoji - "klasikinė" blink.gif biggrin.gif O taip norėčiau bendrauti kaip su drauge, bet... Nesipjauname, bet bendravimas - "be ryšio"... Todėl labai dažnai pagalvoju, kokia aš būsiu anyta g.gif Tiksliau, kokia nenorėčiau būti... Gal iki tol, kol sūnūs užaugs, sugebėsiu pasiruošti tobulam anytos vaidmeniui biggrin.gif Dar laiko turiu... tongue.gif
Atsakyti
Sveiki,

Labai ačiū pasakojimo konkurso "Madam anyta" dalyvėms - jurgitai b, spygliui2, GRAIKIJAI, Dzin Budizmui, Cikadelei, sunny, Tatjanai.S ir Julenai - jūsų istorijos tikrai labai šaunios thumbup.gif Keletą dienų konkurso administratoriai turės balsuoti už geriausias istorijas ir išrinkti nugalėtojas. Kitą savaitę paskelbsime laimėtojas. Iki!


Nors konkursas ir eina į pabaigą, tačiau ir toliau lauksime įdomių linksmų įsimintinų jūsų pasakojimų apie anytas smile.gif Rašykite šioje temoje, ačiū!
Atsakyti
MEILĖ PO MIRTIES


Vieną kartą pasakiau savo anytai,kad ji labai mažai dėmesio skiria savo sūnui ( mano vyrui) ir savo anūkėlei. Tuo labiau,kad gyvena vos per 15 min. kelio nuo mūsų. Ji atsakė : bet vaikeli,testamentu mes tiek turto jums užrašėm. Jūs gausit viską.

Moralė : kartais reikia laukti net 20-30 metų (nu aš čia apytiksliai) ,kad pajaustum anytos meilę blink.gif blink.gif blink.gif Nors man ne keista,kad būtent ji taip meilę matuoja. Tiesiog mano anyta - velnio pramanyta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(DiDiDu @ 2005 07 22, 18:58)
MEILĖ PO MIRTIES

Moralė : kartais reikia laukti net 20-30  metų ,kad pajausti tikrąją anytos meilę doh.gif


g.gif
Atsakyti
QUOTE(Julena @ 2005 07 18, 22:02)
  Manę pakvietė į svečius ir apgyvendino pas anytos mama  g.gif Kodėl? O pasirodo todėl kad, priprasčiau prie aplinkos, o tik paskui supažindins su anyta smile.gif
Na, gerai, ir man gerai ir visiem gerai  thumbup.gif Po kelių dienų apsipratimo, mane , pagaliau, atvėdė į anytos namus  ax.gif

na del to apgyvendinimo mes su mama laaabai isizeidem ir supykom ant mindes cry.gif atskaitem jam pamoksla verysad.gif negraziai jis cia pasielge cry.gif prie ko cia pratintis as nesuprantu g.gif na bet tas jau pasimirse ir saunu kad visi neblogai surariam blush2.gif
Atsakyti