Įkraunama...
Įkraunama...

Trifaziai kontraceptikai

Mane užvaldė smalsumas tongue.gif Kažkaip labai jau mažai visur šnekama apie trifazes KT. Ar jos tokios blogos, kad jų niekas nevartoja ir negiria g.gif
Gal kuri nors esate vartojusi ar tebevartojate Tri-minulet? Kokie šių tablečių pliusai ir minusai? huh.gif Papasakokit atsiliepimus apie jas smile.gif
Niekaip neapsisprendžiu kokias čia tabletikes išbandžius, nes dabartinėmis tikrai nesu patenkinta - geriu Mercilon, tai baisiausiai teplioja, o nuo prieš tai gerto Marvelono nežmoniškai pykindavo protest.gif
Atsakyti
Gėriau trifazį Tri-regol. Pirmas porą savaičių biški pykino, skrandis jautriai į maistą reagavo, lyg ir biški terliojo. Paskui pripratau ir viskas ok buvo. Bet jų gėriau ne kaip KT, o ciklui reguliuot - tris mėnesius gėriau, tris ne, paskui tris vėl. Po kokių trijų metų pradėjau jį vėl iš naujo gert, bet išvis nebetiko. Beveik į jokį maistą nebegalėjau žiūrėt, kažkaip prastai visa jaučiaus. Tai gydytoja pasiūlė keist į naujesnės kartos - Femoden, tai tas jau kaip ir gerai tiko.

Girdėjau, kad trifaziai labiau atitinka moters natūralų ciklą - nes geriamos tabletės su skirtingu hormonų kiekiu, o kai geri vienfazius KT, tai visąlaik gauni tokia pat hormonų dozę. Nežianu ar teisingą nuomonę susidariau, bet kažkodėl nusprendžiau, kad trifaziai būna stipresni...
Atsakyti
Apie 3 metus geriau Tri regol. Jis labai man tiko - ta prasme sureguliavo visiskai cikla, valandos tikslumu zinojau, kada prasides menesines, gerai jauciausi, oda pagrazejo - nebebuvo priesmenstruaciniu spuogu, bet... po dvieju meteliu pastebejau, kad veidas pradeda zelti juodais gyvaplaukiais. Po nepilnu metu teko mesti sias tabletes ir pereiti prie Diane 35 del padidejusio plaukuotumo problemos. Diane man irgi tiko, bet... siek tiek tepliodavo pries menesines. Po to geriau Jeanine - irgi tepliodavo. Taigi padariau isvada, kad trifaziai gal ir geresni ta prasme, kad neteplioja. Na bet Tri regolo daugiau gyvenime nevartosiu unsure.gif
Girdejau, kad yra toks Tri minulet, bet jo nebandziau...
Atsakyti
SiDo, o tavo mama, močiutė neturėjo problemų dėl padidėjusio plaukuotumo?
Pvz, mano mama tai turi, ir man tai pradėjo reikštis nu 19 metų tai tikrai. Nat smakro turiu tokį juodą gyvaplaukį (kaip bijau, kd jų nedaugėtų, tpfu tpfu tpfu), kuris jau buvo prieš geriant Tri-regol, o jį geriant tai sakyčiau, rečiau atsirasdavo po išrovimo.

O dėl mėnesinių tikslumo - tai su visom KT tabletėm, kurias gėriau, man būdavo labai tikslios ir lengvos mėnesinės.
Atsakyti
Is mamos puses plaukuotumo problemu nebuvo, o tevo motinos as niekad nemaciau, tai ir nezinau, gal is anos puses koks paveldejimas buvo g.gif Su hormonais pas mane viskas tvarkoje pasirode, tai buvo nuspresta, kad Tri regolo salutinis poveikis cia. O su vienfaziais pas mane menesines budavo laiku zinoma, bet ne taip tiksliai, kaip su tri regolu rolleyes.gif

As cia negiriu tu trifaziu - tiesiog parasiau savo patirti. As irgi pastebejau, kad trifaziu KT siuo metu kazkaip mazai reklamuoja...
Atsakyti
QUOTE (SiDo @ 2004 03 11, 22:47)
As cia negiriu tu trifaziu - tiesiog parasiau savo patirti. As irgi pastebejau, kad trifaziu KT siuo metu kazkaip mazai reklamuoja...

biggrin.gif Nu tai tipo tie trifaziai senesnės kartos, prikuriama ivs naujesnių, kuriuos reikia reklamuot biggrin.gif .

Ir dar - trifaziai yra pigesni, tai kam juos reklamuot, jei galima prakišt brangesnes tabletes?
Atsakyti