Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

sveikos,

ankstesneje temoje buvo ideta nuoroda apie organizuojamas savitarpio pagalbos grupes. vakar buvau susitikime su psichologe Sandra. pasirode simpatiska, ir pati grupes ideja man patiko. grupes dar tik formuojamos, norintys dalyvauti, kvieciami prisijungti smile.gif

pakartosiu nuoroda su informacija: http://www.vuoi.lt/i...php?-1184051069
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2008 11 25, 11:29)
vakar buvau susitikime su psichologe Sandra. pasirode simpatiska, ir pati grupes ideja man patiko. grupes dar tik formuojamos, norintys dalyvauti, kvieciami prisijungti smile.gif
1184051069]http://www.vuoi.lt/index.php?-1184051069[/url]

Jeigu tai Sandra Birbilaitė, man ji taip pat labai patiko, bent jos dėstomos mintys ir požiūris. Padėjo sustiprinti manąsias. smile.gif
Dalyvavau keliuose jos vedamuose psichologiniuose seminaruose-paskaitose. Sužinojau daug naujo ir buvo priminta labai primytyvūs, tačiau labai reikalingi dalykai, kurie yra savaime aiškūs, tik kažkodėl mano užmiršti ir nukišti į užkampy. Labai apgailestauju, kad gyvenu ne Vilniuje ir negaliu prisijungti.
Kas galit, labai rekomenduočiau, bent apsilankyti, susipažinti ir pasižiūrėti, gal tiks ir patiks, ir labai padės.
Psichologė jauna, tačiau turi didelę patirtį, dirbda su onkologiniais ligoniais jau eilę metų.
Atsakyti
taip, sandra birbilaite. kita grupiu vadove bus alma maculeviciute.
sandra man paliko tikrai labai malonu ispudi smile.gif
Atsakyti
sveikos, norejau paklausto, ar chemija yra mokama ar kompensuojama?
Atsakyti
Taip-Kompensuojama.

Lora++ Būtinai perskaityk ankstesnes temas.
Atsakyti

O Kaune savitarpio pagalbos grupes ar bus? ax.gif
Dar norejau nuomones apie Nimesili,ar galima mums vartoti?Kas geriau Paracetamolis ar Nimesilis?
Niekada jokiu vaistu nuo širdies nevartojau,net per chemija.Dabar jauciu širdį spaudžia,kvepuoti pasidaro sunku,ką vartoti?
Atsakyti
Paracetamolis saugesnis vaistas už nimesilį.
Atsakyti
Labas vakaras! 4u.gif Pabegau is ligonines iki ryto tongue.gif Gydytuoja leido vakar ir siandien.O ketvertadini prasides jau rimtas gydymas,nors ir dabar jau daug ka dare.Pradejo hormonoterapija gersiu prednizalona,paskui suleis mabthera,arba kitaip ritukimaba,o pirmadieni-antradieni chemija,dar leis i stubura kazkaip g.gif nepaklausiau del sito,supratau kad megsta tokia limfoma pereiti i stubura,tai kaip "profilaktiskai" leis,jeigu galima taip issireiksti rolleyes.gif Bet man vien nuo pasakojimo apie gydyma bloga darosi doh.gif Jau paeme kaulu ciulpus tyrymams,labai skaudziai,gerai kad trumpai skaudejo.O dar pas mane tragiskos vienos doh.gif Tai greiciausiai statis centrini kateteri (kol kas stovi rankoje),sito as bijau kazkodel labai unsure.gif Shema gydymo bus tokia 2dienas chemija,5 - prednizalonas,po 14 dienu nuo pirmos chemijos - vel.
Atsakyti
Laba visoms naujoje temoje 4u.gif

QUOTE(ypata @ 2008 11 25, 22:28)
Paracetamolis saugesnis vaistas už nimesilį.

O man kai buvo blogai ir skaudejo venas, skyriaus vedejas liepe Nimesil'a gert.
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 25, 23:30)
Labas vakaras! 4u.gif Pabegau is ligonines iki ryto tongue.gif Gydytuoja leido vakar ir siandien.O ketvertadini prasides jau rimtas gydymas,nors ir dabar jau daug ka dare.Pradejo hormonoterapija gersiu prednizalona,paskui suleis mabthera,arba kitaip ritukimaba,o pirmadieni-antradieni chemija,dar leis i stubura kazkaip g.gif nepaklausiau del sito,supratau kad megsta tokia limfoma pereiti i stubura,tai kaip "profilaktiskai" leis,jeigu galima taip issireiksti rolleyes.gif Bet man vien nuo pasakojimo apie gydyma bloga darosi doh.gif Jau paeme kaulu ciulpus tyrymams,labai skaudziai,gerai kad trumpai skaudejo.O dar pas mane tragiskos vienos doh.gif Tai greiciausiai statis centrini kateteri (kol kas stovi rankoje),sito as bijau kazkodel labai unsure.gif Shema gydymo bus tokia 2dienas chemija,5 - prednizalonas,po 14 dienu nuo pirmos chemijos - vel.

Sveikute, SVETA K., 4u.gif
Laikykitės. drinks_cheers.gif Žinoma, gydymas ilgas ir nelengvas, bet visa tai tam, kad pasveiktumėt. Dabar, kol dar jis neįsibėgėjo, atrodo doh.gif . Bet kai normaliai prasidės, viskas pasikeis. Jūs laiptelis po laiptelio, mažais žingsniukais žengsit į priekį - į TIKSLĄ, kuris yra tik vienas - PASVEIKTI. Labai gerai, kad įdės Jums centrinį kateterį. Atsikratysit daug dūrių ir baimės, kad gali nerasti venos. Esu turėjusi tokį, ir nežinau, kaip be jo man būtų buvę. O įvedant nuskausmina, todėl bijoti tikrai neverta. Atsiduokit gydymui ir gijimui. Viskas stos į savo vėžes ir BUS GERAI. 4u.gif group.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 25 lapkričio 2008 - 22:06
QUOTE(rasų lanka @ 2008 11 26, 00:05)
Sveikute, SVETA K., 4u.gif
Laikykitės.  drinks_cheers.gif  Žinoma, gydymas ilgas ir nelengvas, bet visa tai tam, kad pasveiktumėt. Dabar, kol dar jis neįsibėgėjo, atrodo  doh.gif . Bet kai normaliai prasidės, viskas pasikeis. Jūs laiptelis po laiptelio, mažais žingsniukais žengsit į priekį - į TIKSLĄ, kuris yra tik vienas - PASVEIKTI. Labai gerai, kad įdės Jums centrinį kateterį. Atsikratysit daug dūrių ir baimės, kad gali nerasti venos. Esu turėjusi tokį, ir nežinau, kaip be jo man būtų buvę. O įvedant nuskausmina, todėl bijoti tikrai neverta. Atsiduokit gydymui ir gijimui. Viskas stos į savo vėžes ir BUS GERAI. 4u.gif    group.gif

Rasu lanka,aciu 4u.gif Jus kaip visada mane nuraminote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2008 11 26, 00:16)
Rasu lanka,aciu 4u.gif Jus kaip visada mane nuraminote wub.gif

Na, ir puiku. Ir Jums ir man gerai. thumbup.gif
Atsakyti