Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 11

QUOTE(Poema @ 2008 11 30, 23:48)
Ir vel as pas jus su klausimu 4u.gif Operavo mama rugseji (kruties vezys 2st.) treciadieni laukia trecia chemoterapija verysad.gif Bet dabar pradejo skaudeti operuotos puses pazastis ir mentis labai neramu verysad.gif
Bukit gerutes pasidalinkit savo patirtim 4u.gif


Patarciau prasyt echoskopijos. Maza kas gali but. Man neskauda, operuota vasara. Kaip sako gydytojai iki metu laiko nuo operacijos skausmai yra normalu. Gali but reakcija i ora, o gali but ir kas kita.
Papildyta:
QUOTE(Ugn*Ine @ 2008 12 01, 19:42)
Mane domina, kaip po operacijos jautėtės, ir kaip prieš...aš tai labai bijau operacijos, nors gi skausmas turbūt bus tik po jos  unsure.gif aišku baisu ir dėl rezultatų...


ir as bijojau.... nors pries pacia operacija jau nebe, buvau psichologiskai pasiruosus ir nusiteikus. Didesne baime buvo bent menesi pries. Aisku operacija operacijai nelygi. As po dvieju valandu, kai parveze i palata, jau atsistojau, tuo isgasdindama personala, kitos atsikelia kita diena, kitos ta pacia. Skausmas nestiprus, be to suleidzia vaistu nuo skausmo pagal pageidavima mirksiukas.gif Sakyciau baisiau yra chemija, nei operacija. Sekmes! 4u.gif Vilniuj geras ir rupestingas medicinos personalas, taigi pasirupins ir neskriaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(adis @ 2008 12 01, 22:52)
Dar siūloma susitelkti ties gyvenimu, negailėt sau malonumų, užsiimti ir daryti, kai sustiprėji ir gali tai, kas tau malonu: gal nebuvo anksčiau tam laiko ar noro, tiesiog toks laikas dabar atėjo, toks savęs palepinimas.


P. s. Visoms, kas dar šiandien liūdi, yra pasimetusios ir bijo. Susitelkti ties gyvenimu . Būtent taip ir padarė daugelis mūsų mergaičių. Pvz. Gabija domisi joga, pradėjo tapyti, Adis atsidavė kelionėms su mylimiausiais. Šaunuolės. thumbup.gif 4u.gif Pinaceos mamytė aplankė Vatikaną ir susitiko su Popiežiumi. Tikrai tikiu, kad tai ne veltui. Neatsimenu, kieno mamytė pradėjo verti akmenukus ir karoliukus. O kiek dar yra , kurios tyli ir nepasisako. Tad linkiu susirasti sau malonumų, kurių pirma net nebūtumėt sau leidę, ar net pagalvoję apie juos. Ir tai prisidės prie sveikimo. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 01 gruodžio 2008 - 21:51
QUOTE(Ugn*Ine @ 2008 12 01, 19:42)
Na tai laba mergytės  wub.gif
šiandien aš jau pirma diena kaip Vilniaus onkolog. Nusprendė mane operuoti arba ketvirtadienį arba penktadienį, sakė operacija bus sudėtinga ir pjūvis bus didelis  unsure.gif  baisu man, nors ir narkozėbus, ale vistiek  blush2.gif  Auglys pagal tas nuotraukas tai apie 20 cm dydžio, jis piktybinis, na vnž pas mane tupi skersaruožių raumenų vėžys. Sakė stadiją ir jo tipą sužinos, tik tada kai išoperuos. Norėčiau žinoti viską iš anskto, dabar labiausiai baugina ta nežinomybė  unsure.gif

Mane domina, kaip po operacijos jautėtės, ir kaip prieš...aš tai labai bijau operacijos, nors gi skausmas turbūt bus tik po jos  unsure.gif aišku baisu ir dėl rezultatų...


mano vyra operavo onkologiniam. Dare pjuvi per krutines lasta link nugaros. Nu toki ilgoka. Pastume plaucius, kad galetu prieiti prie auglio. Ispjove bet ne visa. Likusia auglio dali naikino su chemija. Ar sunaikino dar nezinom. Siandien dare kompiuterine tomografija. Ryt rezultatai ir zinosim ka darys su vyru toliau...
Po operacijos jautesi kaip ir visi manau po operaciju... Ir skauda ir negera ir siaip lauzo visur. Dar ir dabar tas pjuvis jam skauda, nors jau praejo puse metu. O kurioj vietoj tau auglys?
Atsakyti
Buvau siandien pas mama nuraminti nepavyko verysad.gif
Po chemo laukia 25 spinduliavimai,zodziu ji nusivylusi visai o as net artyn neprisileidziu blogu minciu.
Prasau kad cia pasiskaitinetu kaip jus gyvenat,bet jai neidomu.Liudna.
Atsakyti
QUOTE(Poema @ 2008 12 02, 00:11)
Buvau siandien pas mama nuraminti nepavyko  verysad.gif
Po chemo laukia 25 spinduliavimai,zodziu ji nusivylusi visai o as net artyn neprisileidziu blogu minciu.
Prasau kad cia pasiskaitinetu kaip jus gyvenat,bet jai neidomu.Liudna.

Poema.Ar nebandėte atsargiai su mamyte šnekėti apie antidepresantus ar šiaip raminančius. Tikrai sunku patarti Jums šioje situacijoje. Apie psichologo konsultaciją tikriausiai mamytė nė girdėti nenorėtų? g.gif Gabija juk minėjo, kad antidepresantai šiek tiek sudėlioja jausmus į savo vietas. Nežinau, kiek Jūs su savo mamyte atviraujate ir reiškiate savo jausmus. Gal Jums pasakyti, kad ji jums reikalinga, ir kai jai liūdna - liūdna ir Jums? Kai ji kankinasi - kankinatės ir Jūs. Bet ,aišku, čia tik atsargūs pasamprotavimai. Tai yra baimė ir neviltis. Švitinimų nereikia bijoti, palyginus su chemija - tai juokas. Todėl labai svarbu, kad Jūsų mamytė atgautų dvasinę pusiausvyrą. Gal reiktų apie tai pasikalbėti Jums su chemoterapeutu. Gal galėtų prieš chemiją ar po suleisti kokių raminančių ar duoti tablečių nesąkant, kad tai raminantys. Pasakant, kad tai gydymo tikslais? Laikykitės . Tikiuosi, kad kaip nors pavyks pakelti mamytės dvasią. console.gif 4u.gif

Saulėlydi. Taip smagu skaityti ir jausti, kad nepasiduodate. Tikiuosi ir Vyras laikosi tvirtai. Būtinai pasveiksit. victory.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 01 gruodžio 2008 - 22:35
rasų lanka taip teisingai mama raminanciu negeria apie psichologa net girdeti nenori doh.gif Nebezinau kaip kalbeti verysad.gif O mintis po chemo duoti raminanciu gera,pasinaudosiu 4u.gif
Aciu visoms 4u.gif
Idomu kaip emuxxx mama laikosi?
Atsakyti
Šiąnakt kankino nemiga. Galvojau, kiek daug tų, kuriuos palietė liga, kiek daug tų, kurie gyvena šalia onkologinėmis ligomis sergančių, „serga“ kartu su jais, kartu kenčia, kartu liūdi, kartu džiaugiasi pasiekimais.....
Turiu pasiūlymą – naujos temos pradžioje padaryti sąrašą čia besilankančių, nurodant kokia liga juos ar jų artimuosius užpuolė. Naujai prisijungusiems (duok Dieve, kad tik mažiau tokių būtų) ar šiaip užėjusiems paskaitinėti, būtų paprasčiau orientuotis, rinktis informaciją...Čia tik mano pasiūlymas, o pritarti ar nepritarti – Jūsų valia.

KALĖDINIAI STEBUKLAI PRASIDEDA – TIKITE?Patikėkite.
Šiandien patvirtino, kad mano vyro ir jo sesers kaulų čiulpai identiški thumbup.gif .
Šiandien tai prilygsta stebuklui
clap.gif

TIKĖKITE ir LAUKITE - JIS BŪTINAI APLANKYS VISUS 4u.gif



Papildyta:
QUOTE(rasų lanka @ 2008 12 01, 23:28)


Saulėlydi. Taip smagu skaityti ir jausti, kad nepasiduodate. Tikiuosi ir Vyras laikosi tvirtai. Būtinai pasveiksit.  victory.gif


Taip, taip - laikomės tvirtai abu 4u.gif Tikime, kad tikėjimas, kantrybė, vidinė ramybė PRIVALO duoti rezultatų.
Šiandieninė naujiena - jau laaaabai gera pradžia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulėlydis*: 02 gruodžio 2008 - 09:40
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 02, 10:40)
Šiąnakt kankino nemiga. Galvojau, kiek daug tų, kuriuos palietė liga, kiek daug tų, kurie gyvena šalia onkologinėmis ligomis sergančių, „serga“ kartu su jais, kartu kenčia, kartu liūdi, kartu džiaugiasi pasiekimais.....
Turiu pasiūlymą – naujos temos pradžioje padaryti sąrašą čia besilankančių, nurodant kokia liga juos ar jų artimuosius užpuolė. Naujai prisijungusiems (duok Dieve, kad tik mažiau tokių būtų) ar šiaip užėjusiems paskaitinėti, būtų paprasčiau orientuotis, rinktis informaciją...Čia tik mano pasiūlymas, o pritarti ar nepritarti – Jūsų valia.

pritariu thumbup.gif


QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 02, 10:40)
KALĖDINIAI STEBUKLAI PRASIDEDA – TIKITE?Patikėkite.
Šiandien patvirtino, kad mano vyro ir jo sesers kaulų čiulpai identiški  thumbup.gif .
Šiandien tai prilygsta stebuklui
clap.gif


labai dziugu girdeti tokias naujienas thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(V.Z. @ 2008 12 02, 11:45)
labai dziugu girdeti tokias naujienas  thumbup.gif  4u.gif



O kaip Jūsų reikalai? Ar tomografijos atsakymai jau yra? Vyras namie ar ligoninėje?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 02, 11:52)
O kaip Jūsų reikalai? Ar tomografijos atsakymai jau yra? Vyras namie ar ligoninėje?


vyras namie. Dar rezultatu nezinom. Jei ciulpai bus geri, tai sake bandys daryti transplantacija su jo paties ciulpais. Kadangi buvo nedaug pazeista tai tikisi kad tokia transplantacija pavyks blush2.gif jei taip bus tai po keletos savaiciu jau prades visa tai daryti. Kaip su vyru juokaujam: per sventes dievas duos antra gyvenima thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Jei galima prisijungsiu prie jūsų ir aš... Man diagnozuota melanoma verysad.gif Vakar darė operaciją. Atsakymo reiks laukt gerą savaitę. Labai bijau... Kadangi tai viena iš piktybiškiausių vėžio formų, tai siaubo užtektinai... Net nežinsu ką parašyti, kaip pasiguosti... Vakar buvo visai nebloga nuotaika, o šiandien vėl siaubingai jaučiuosi, negaliu sustot verkti verysad.gif Žinau, kad negalima stresuot, bet tai nėra paprasta. Mano močiutei prieš keletą metų buvo vėžys. Nuo to laiko vis galvodavau, kad jau jei man teks išgirst tokią diagnozę, tai tikrai nepulsiu į paniką, būsiu kovotoja ir optimistė. Bet kai tai išgirdau ištežau visai... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 02, 11:40)
Turiu pasiūlymą – naujos temos pradžioje padaryti sąrašą čia besilankančių, nurodant kokia liga juos ar jų artimuosius užpuolė. Naujai prisijungusiems (duok Dieve, kad tik mažiau tokių būtų) ar šiaip užėjusiems paskaitinėti, būtų paprasčiau orientuotis, rinktis informaciją...Čia tik mano pasiūlymas, o pritarti ar nepritarti – Jūsų valia.

Ir aš sutinku. drinks_cheers.gif Bet tai turėtų padaryti vienas žmogus. Pvz. kad jam į a. ž. atsiūstų tą trumpą informaciją ligoniukai ar jų artimieji, o po to jis įkeltų.

Papildyta:
QUOTE(saulėlydis* @ 2008 12 02, 11:40)
Šiandien patvirtino, kad mano vyro ir jo sesers kaulų čiulpai identiški  thumbup.gif .
Šiandien tai prilygsta stebuklui
clap.gif
Taip, taip - laikomės tvirtai abu  4u.gif Tikime, kad tikėjimas, kantrybė, vidinė ramybė PRIVALO duoti rezultatų.
Šiandieninė naujiena - jau laaaabai gera pradžia  biggrin.gif

Sveikinu, sveikinu, sveikinu. clap_1.gif Viskas į gerą ir tik į gerą.
Atsakyti