Įkraunama...
Įkraunama...

Ebay "auksiukai"

Dabar ypač išpopuliarėjo pirkimas ebay aukcione, tačiau dažnai susiduriam su problema, jog pasiklystam tarp gausybės prekių ir prekeivių. Taigi, pamaniau, kad visai neblogai būtų turėti temelę, kur užtikusios gera daiktą ar seller'į ebay pasidalytume nuorodomis. Taip sutaupytume laiko tiek sau tiek kitam ;}
bene labiausiai mano mėgstamas seller'is yra čgoldenshop bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, čia ne į temą, bet gal žinote, kaip reikia pašalinti pardavėjus iš ebay išsaugotų mėgstamiausių selerių sąrašo? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Lauksim daugiau 'perliuku'
As pati dar tik pradedu sia liga sirgti blush2.gif
Atsakyti
ooo kokia tema bigsmile.gif
iš kur dažniau siunčiatės - usa ar uk? aš kažkaip tik uk, greičiau ateina, jokių vargų su muitinėm unsure.gif
aš ligonė, labai ligonė, bet... išeidžiu mažiau nei palikčiau parduotuvėj, o rūbai nematyti mūsų parduotuvėse rolleyes.gif
yra keli rūbai, neprigiję mano spintoj ar nepataikiau su dydžiu. kaip tik šiandien parsinešiau nerealius Monsoon džinsus, būklė ideali, kaip man siūti, bet trūksta 3 cm kokių cry.gif cry.gif
mano lobiai (neprilipę/netikę, ką domina - až)
user posted image

user posted image
va dar knygą parsisiunčiau
user posted image





Atsakyti


kai pradejau pirkti ebay, siusdavausi dazniau ish amerikos, paskui labiau ish UK, nes avalynes tarkim ir atsiuntimas pigiau kainuoja ir greiciau ateina.Labai sirgau ebay liga, dabar kazkaip persirgau, korteles galiojimas pasibaige, pasidariau ish naujo tai jau kokia 4-5 men. neprisiruosiu prie paypal prijungti smile.gif

AR gera Goko knyga? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2008 12 03, 02:22)


AR gera Goko knyga? smile.gif

teorija gerai išdėstyta,kas tinka/netinka pagal figūros tipus. nuotraukose rūbai pobaisiai parinkti. t.y. tinka, bet negražūs tongue.gif
gale yra skyrius, kaip pasirinkti apatinius/maudymosi kostiumėlius visokiems figūros tipams.
taip, kad sakyčiau, nebloga ax.gif
Atsakyti
nu pasirodykit ax.gif
Atsakyti
Gal kas zini ta psl,kur parduodami kiniski halatukai,sukneles??Is tikro hilko?? g.gif
Is ebay esu pirkusi keleta kartu,nesenai pirkom vaikui zaisliuka Farby,nauja versija,naujas su dezute ,tai su siuntimo kainavo 70 lt (labai jau mums patiko nors pradizai tikejomes gauti uz 45 lt)
Pirkau drabuziu is Vokietijos kaip ne keista is vienos siuntos (pirkau pas viena pardaveja,parduotuve isparduoda) pora drabuziu laabai kokybiski,o pora drabuziuku isskalbiau ranku plovimo rezime ir ismeciau,nes palaidinuke buvo papuosta piesinukais tai nieko neliko,ir pirkau labai grazu sport.kostiumeli ant uzpakaliuko labai grazus piesinukas buvo ir ant nugaros,isskalbus liko tik juodas sport.kostiumelis,tai dabar po namus nesioju lotuliukas.gif o kainavo nemazai.
KIta palaidinuke skalbiu jau 5 karta ir piskas vietoj g.gif
Atsakyti
Pakelsiu gera tema, gaila, kad prigeso 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2008 12 03, 00:10)

user posted image



Oi, koks sijonas wub.gif
Na tas e-bay'us tikras lobių kalnas.... Teks matyt prisiruošt kortelę pasidaryt.... Bet bijau užsikrėst pirkimo manija, ką daryt g.gif doh.gif
Atsakyti
gal zinot ar idejus pardavimui i ebay. galima apsigalvojus isimti ir kaip tai padaryti?
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2008 12 15, 19:30)
gal zinot ar idejus pardavimui i ebay. galima apsigalvojus isimti ir kaip tai padaryti?

tikrai tikrai galima, man yra buve, kad pardavejo preke dingo. bet kaip ta padaryti as nzn smile.gif
Atsakyti