Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiškos technikos gedimai

Sulužo mūsų vežimįlio rateliai, teisingiau jie nesulūžo, bet tos gumos sudilo gerokai ir nusmunka bevažiuojant. Vežimaitis paprastas sketukas, bet gal dar kartais naudotumeme, tad gal matėt kas nors kur nors ratelius pirkti. Man užpakalinių reik. Įdomu, kiek kainuotų
Atsakyti
Banandyk Jonelio kieme paklaust. Jie ten man atrodo turetu turet atsarginiu daliu. Tik butinai nusivezk vezima, kad tiksliai vietoj meistrai pritaikyt galetu.
Atsakyti
ir aš apie jonelį galvojau - skambinsiu pirmadienį
Atsakyti
Vakar buvau Aleksoto turguj, tai mačiau ratų nuo didesnių vežimėlių. Siūlyčiau ten pasidairyti tarp sendaikčių,nes visokių velnių jie iš Vokietijos prisiveža doh.gif smile.gif
Atsakyti
kaune urme kur vaikiskais vezimėliais prekiauja turėtu būti.nes kai as pirkau vežimuka,tai galejau rinktis ratus:minkštesnius,kietesnius ir pagal protektoriaus gylį. mirksiukas.gif
Atsakyti
gal žinot, kur remontuoja vežimukus? geriausia - Kaune.
mano - Kotryna.

4u.gif
Atsakyti
Kotrynas remontuoja pati kotryna pabandyk nuvezti paklausti
Atsakyti
gal kam pravers - "Kotrynas" remontuoja Vilniuje, Dariaus ir Girėno 99 (už oro uosto), meistras Valdas, tel. 2336044.
4u.gif
Atsakyti
Kazin, o kur galeciau susiremontuot kojyciu pasidejima Tututyje, nes nesdami uz kazko uzkliuvom, isbyrejo keletas detaliu ir pametem spyruoklyte, kur kojyciu auksti reguliuoja g.gif Ja tereikia idet ir vel bus ok, bet va nzn kur kreiptis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(u.o.g.y.t.e @ 2005 10 28, 11:54)
Kazin, o kur galeciau susiremontuot kojyciu pasidejima Tututyje, nes nesdami uz kazko uzkliuvom, isbyrejo keletas detaliu ir pametem spyruoklyte, kur kojyciu auksti reguliuoja g.gif Ja tereikia idet ir vel bus ok, bet va nzn kur kreiptis schmoll.gif

Tututyje, Kaune.
Atsakyti
na, jau is Vln i Kauna tikrai nevaziuosiu del spyruoklytes... doh.gif
Atsakyti
o Hauckus tvarko Jonelio kieme,jei kam prireiktu mirksiukas.gif
Atsakyti