Įkraunama...
Įkraunama...

Ar jūs sportuojate, kai metate svorį?

Sveikos mergaites smile.gif ,
Noriu paklausti jusu nuomones. Visados kur tik perskaitysi kokia dieta, kaip neatskiriamas dalykas saukiama- SPORTAS!!! Taip, norint netekti svorio energijos reikia iseikvoti daugiau nei jos gaunama su maistu, visiskai sutinku. Esu druckyte, kaskart i metus "sesdavau ant dietos", taciau niekada nesportuodavau ir daugiau maziau, man pavykdavo atsikratyti susikaupusius riebaliukus. Si pavasari nusprendziau suderinti ir aerobika. Patikekit, mano slaunu raumenys tikrai nemazejo, ko as labai labai norejau sad.gif( nors ir laikiausi dietos, koju apimtis nesikeite menesi laiko. Gal sakysit svarbu kad riebalus deginau, bet.... per viena treniruote (1 val.laiko) sudeginama iki 300kcal, nusprendziau kad geriau as su nesuvalgysiu ju per diena, bet geriau paplaukiosiu ezere, vakare su vyru iseisiu pasivaikscioti, nueisiu i pirti. Jokiu budu nesakau kad galima kulturiste patapti, bet as ir taip pakankamai turiu raumenu, nebenoriu ju tonuso didinti, ypac ant koju, kurios aerobikos metu dirba daugiausiai. Neimu uz griozio etalona manekeniu, bet ar jos sportuoja? Labai retai, nes reikalingas grakstus, liaunas kunas. Parasykit prasau, ar jus bandete laikytis dietos su sportu ir be jo, koks buvo skirtumas? Gal cia as isprotejau?smile.gif) Aciu.
Atsakyti
Nesusilaikiau nereplikavusi apie manekenes: kur ten riebalas, ten jau net raumens nerasta, kaulai ir skūra- fu, biaka...Teisingai liaudis sako- pakabos... wink.gif

O šiaip aš sportuoju, kai metu svorį, o kaip gi be to...Vasarą- namų sąlygom, kitu laiku- sporto salės sąlygom... biggrin.gif Manau, viens be kito niekaip negali būti. schmoll.gif Gal tu labai jauna, gal tavo oda guminė, gal tavo svoris nuo raumenų- nežinau. Gal tai tau neaktualu? Bet man svarbiau, kaip aš atrodau, o ne kiek sveriu. Kas iš tų 55-60 kg, jei viskas liula dreba? unsure.gif Man tai reikia stangraus kūno, kas, numetus daug svorio, be sporto yr neįmanoma. schmoll.gif

Jei tavo kojos raumeningos- keisk treniruočių pobūdį, eik į treniruoklius ar rinkis aerobiką, kur tiek nedirbama kojomis. Išeitis visada yra, o pasivaikščiojimas su vyru už parankės- tai ne sporto rūšis, o tik lengvas poilsis. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meškutė_Nida: 09 liepos 2005 - 18:42
aha, as irgi manau, kad dieta efektyviausiai veikia tik su sportu. nors, as del fnansu stygiaus siuo metu nesilankau sporto klubuose, bet namuose stengiuosi pasportuoti, be to, auginat vaka, kuris jau vaiksto, tai irgi ne ka prastenis sportas smile.gif jegu aisku veikas ne flegmatika,s o labai judrus, toks pvz. kaip mano, ta jau su isejus i lauka tikrai neliudna, namuose taip pat smile.gif
vakar kaip tik skaiciau kazkokiame zurnale toki straipsni apie tai, kad sportas butina norint numesti svorio. ten raso: ateina moteris i sporto kluba, atrodo gan liekna, o kai nusirengia, tai kunas atrodo ne kaip, nes viskas nukare, oda nestangri, isglebusi. o pritaikyta sporto rusis kievienam zmogiui butent ir sustangrina kuna, ir aisku, tuo paciu padeda numesti nereikalingus riebaliukus nuo tu vietu, nuo kuriu reikia labiausiai. ir dar tena raso, kad jeigu per greitai meta svori moterys, pvz. 10kg per savaite, tai is viso yra blogai, ne gali kristi ne butinai riebalai, o raumenys, kadangi gauna nepilnaverti maista ir t.t. tikuosi, aiskaii parasiau smile.gif
siaip tai, Barbara siuo momentu, kai vasara, as tau pritariu, nes judejimo ir taip daugiau musu gyvenime. man irgi lengviau dabar yra susilaikyti nevalgius ir svoris krenta... uztenka kartais ir nevalgyti po 18val. ir jau gerai...... o kai karsta ir vaikas pavaiko, tai tada visai thumbup.gif
Atsakyti
Na ir aš pasisakysiu UŽ sportą smile.gif . Sportuoju ne tik tada, kai liekninuosi, stengiuosi sportuoti nuolat. Jei padarau ilgesnę pertrauką, pirmiausia ima kabėti pilvas, o ir laikysena darosi kažkokia apsunkusi, negraži... Net mano mama, kuriai jau virš 60 metų, pradėjusi sportuoti, numetė lašinukus nuo visur: klubų, šlaunų, net rankų, tiesiog atjaunėjo - ir tai tik per 3 mėnesius.
O sporto rūšių yra begalės, tikrai galima kažką pasirinkti. Joga, baseinas, Pilatesas, dance aerobika, jėgos aerobika, dviračiai...
Atsakyti
As zinau gera pratimuka po vakarienės, aišku vakarienės laiks turi būti 18 val veliausiai. Paimat pilna dezute degtuku, ispilate juos ant zemes, padedat dezute ant stalo ir lenkdamasi sudedat visus dektukus po viena i dezute, ir taip pora kartu, efektas patikekit didelis. Jei jus naudosite tik dieta, svoris aišku nukris, bet tuo paciu nukris ir oda, tai nelabai grazu, o truputi pasportavus ir kuno formos grazesnes.
Atsakyti
Iškart galiu pasakyti, kad po trečio degtuko mano nugara užkauktų... sad.gif Geriau jau tūpiant juos rinkti. smile.gif
Atsakyti
O aš tai tik su sportu bandysiu numesti nereikalingaus kilogramus. Jau trys savaitės lankausi treniruoklių salėje. Per tas tris savaites kokias 3-4 dienas nebuvau nuėjusi, o taip diena iš dienos 1.2-1.5 val. prakaituoju. Žinoma ir valgau mažiau, stengiuosi derinti produktus ir pan. Na ką galiu pasakyti, po kokių 10 kartų elektroninės svarstyklės pradėjo rodyti keliais šimtais gramų mažiau, būna dienų kai parodo daugiau. Dabar jaučiu, kad truputėlį palaisvėjo kelnės ir vos vos sumažėjo pilvas (mano pagrindinis sportavimo tikslas - sumažinti pilvą ir klubus). Matosi mano bicai, pasirodo ir aš raumenų turiu. Tai tikiuosi, kad sporto pagalba galėsiu numesti man nereikalingus 10 kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo XMamaX: 13 liepos 2005 - 12:34
Na dabar mano dienos racionas: pusryčiams obuolys ir persikas, arba kukurūzų dribsniai su pienu. Iki pietų Sali mišinio 3-4 v.šaukštai, kava. Pietums tunas su šv. daržovėms ir aliejaus užpilu, vaisių salotos su jogurtu (jogurtas Smilga 3.5 proc. riebumo), po pietų kava ir dar Sali. Grįžusi po darbo suvalgau at tai kiaušinį ar mėsos liesos griežinėlį arba du, pora agurkėlių. Duona - 4 grūdų, rupi. Obuolių arba braškių. Ir suvirškinusi, vakarop į sporto klubą. Po visų prakaitavimų ir vandens procedūrų, grįžusi namo stengiuosi apsiriboti tik obuoliu. Ką manot apie mano tokį "režimą". Alkana tai tikrai nesijaučiu, tačiau ar tos apimtys ims mažėti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(XMamaX @ 2005 07 14, 10:50)
Na dabar mano dienos racionas: pusryčiams obuolys ir persikas, arba kukurūzų dribsniai su pienu. Iki pietų Sali mišinio 3-4 v.šaukštai, kava. Pietums tunas su šv. daržovėms ir aliejaus užpilu, vaisių salotos su jogurtu (jogurtas Smilga 3.5 proc. riebumo), po pietų kava ir dar Sali. Grįžusi po darbo suvalgau at tai kiaušinį ar mėsos liesos griežinėlį arba du, pora agurkėlių. Duona - 4 grūdų, rupi. Obuolių arba braškių. Ir suvirškinusi, vakarop į sporto klubą. Po visų prakaitavimų ir vandens procedūrų, grįžusi namo stengiuosi apsiriboti tik obuoliu. Ką manot apie mano tokį "režimą". Alkana tai tikrai nesijaučiu, tačiau ar tos apimtys ims mažėti? g.gif

Na, mano racione dabar visiška sumaištis, bet...Vien ant Sali "padarai" apie 500 kcal. Vaisių salotos, kurias pati ir paleidau į pasaulį kažkurioje temoje- bliūdelis su 2v.š. Sali ir 200g 1,5% jogurto- TIK 600 kcal doh.gif
O šiaip tavo vartojamas maistas yra sveikas, ypač kartu su treniruotėmis. thumbup.gif
Atsakyti
Ar sportuojate, kad išlaikytumėte pasiektus rezultatus?
Aš žadu sau, brangiausiajai, kad takas į sporto klubą neužžels, net kai viršsvoris „išeis”...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @ktyvi: 13 spalio 2006 - 15:33
Sutinku kad sporto klubai ne visiems ikandami piniginiu atzvilgiu.Todel sau ieskau pigesniu sportavimo budu.Mat mano organizmas be sporto niekaip nenori atiduot lasiniuku.
Taigi daug vaikstau,Kartais pasportuoju namie uzsidejus Sindi Krouford kompaktine plokstele,ir dar radau sau ciuozykla.Ten pasportuoju tik uz 2litus.
Atsakyti
Yra Latvijoj kazkoks garsus dietologas, daznai per tv rodo... Tai va, teko girdet, kad jis visus kvailiais isvadina, kurie sportuoja ir laikosi dietos. Jo manymu sportas issekina zmogu, ir organizmas tada reikalauja energijos - maisto. Todel jauciamas didelis sipnumas, jei mazai valgai. Blogiausiu atveju - prisivalgai be proto... Tad jo manymu geriau yra pirma numest svory dietos pagalba, o pasiekus norima rezultata - stangrinti kuna sportu.

na cia tikrai ne mano nuomone, cia sito dietologo. Siaip logiska...taciau per daug laiko reikalaujanti g.gif . Geriau vienu suviu 2 zuikiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ajnootia: 20 lapkričio 2006 - 15:06