Įkraunama...
Įkraunama...

Skalbimo mašinos - 3

Planuoju pirkti deveta miele skalbimo masina, patarkit i ka atkreipti demesi, nes apie senus miele modelius visiskai neradau jokios info internete.
Ar cia mitas kad senesnes daugiau vandens ryja ir elektros, kaip suzinoti kuri ima maziau kuri daugiau, nes devetu pardavejai nesuteikia tokios info
Atsakyti
QUOTE(Pilotas @ 2008 03 13, 16:41)
Planuoju pirkti deveta miele skalbimo masina, patarkit i ka atkreipti demesi, nes apie senus miele modelius visiskai neradau jokios info internete.
Ar cia mitas kad senesnes daugiau vandens ryja ir elektros, kaip suzinoti kuri ima maziau kuri daugiau, nes devetu pardavejai nesuteikia tokios info

mes buvom motinai miele sena nupirke - 8 metus naudojo, kai grezdavo,tai net pro sali vonios einant nesigirdedavo thumbup.gif ir jokie daikteliai nenubarskedavo nuo virsaus thumbup.gif
veike super masiniukas - paskui i kaima iskeliavo, kiek zinau, tolaiu veikia thumbup.gif o buvo berods 1993 gamybos lotuliukas.gif pirkta buvo aisku su pazistamo meistro pagalba ir konsultacija mirksiukas.gif
a vat del ekonomiskumo tai pakonsultuot negaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pilotas @ 2008 03 13, 17:41)
Planuoju pirkti deveta miele skalbimo masina, patarkit i ka atkreipti demesi, nes apie senus miele modelius visiskai neradau jokios info internete.
Ar cia mitas kad senesnes daugiau vandens ryja ir elektros, kaip suzinoti kuri ima maziau kuri daugiau, nes devetu pardavejai nesuteikia tokios info

visa sena buitinė techika naudoja daugiau elekrtos ir vandens, tam žmonės ir perka naujesnę ,nes yra ekonomiškesnė ir t.t.
o pardavėjai devėtų girs prekę ,kad tik parduotų,deja verysad.gif
Atsakyti
bet man atrodo geriau sena miele , negu nauja papigiai.
Turi uosviai Miele. Pirko panaudota. Bet patenkinti nerealiai, veikia tyliai, gerai skalbia.
Atsakyti
Vyro brolis padeveta kiek zinau turi miele ir nieko kiek pati girdedadavau tai tyliai veikia ir elektroas ar vandens tikrai daug nenaudoja dar maziau nei nauja 4u.gif
Atsakyti
O aš ne per seniausiai pirkau dėvėta MIELE... taigi , kadangi neseniai pirkau tai nelabai ką galiu pasakyti, bet... skalbia tyliai ir gerai, skalauja gerai, tikrai esu labai patenkinta... Šiaip neįperku naujos MIELE, bet jei ir galėčiau įpirkti... dar nežinau ar naują ar dėvėtą būčiau prikus.... Gal naują, bet MIELE....

O kadangi pasirinkimas buvo toks dėvėta MIELE arba nauja ne MIELE.... Rinkausi vis tiktai MIELE, nes daug skalbiu.....

Taigi... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Aš už MIELE
Atsakyti
QUOTE(GABO @ 2008 03 17, 14:30)
O aš ne per seniausiai pirkau dėvėta MIELE... taigi , kadangi neseniai pirkau tai nelabai ką galiu pasakyti, bet... skalbia tyliai ir gerai, skalauja gerai, tikrai esu labai patenkinta... Šiaip neįperku naujos MIELE, bet jei ir galėčiau įpirkti... dar nežinau ar naują ar dėvėtą būčiau prikus.... Gal naują, bet MIELE....

O kadangi pasirinkimas buvo toks dėvėta MIELE arba nauja ne MIELE.... Rinkausi vis tiktai MIELE, nes daug skalbiu.....

Taigi...  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Aš už MIELE


Daug naudojant pirkti naudota daikta.... Logikos nera, bet jei pasiseke nupirkti gera varianta sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
pas mus naudota miele, na kad tyliai gręžia tai nepasakyčiau, daiktai nulaksto nuo jos greitai, kartais net neiškentus bėgu laikyt jos kad nedundėtų šitaip blink.gif dėl vandens ir elektros sąnaudų nežinau, bet šiaip normali skalbiankė... A tiesa, paskutiniu metu kažkas jai atsitiko - ties gręžimo pradžia sustoja ir neveikia toliau - neišpompuoja vandens. Aš tada rankiniu būdu sukinėju, nustatau pompavimą, tada jau gręžimą. Būtų elektroninė - ir amba, o čia dar galima pažaist..
Na matyt ne taip pasisekė kaip kitoms, bet aš nesiskundžiu - gi naudotą, ne naują pirkom, negaila bus ir išmest kai užsilenks biggrin.gif
Atsakyti
Pas mano mamą MIELE naudota. Pirkom kažkada naudotą, veikė be priekaištų 10 metų, tyliai gražiai, jei dabar reiktų rinktis kokią mašiną pirkti, tai pirkčiau geriau panaudotą mielę, nei kokią naują...
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2008 03 17, 18:09)
PAs mano mamą MIELE naudota. Pirkom kažkada naudotą, veikė be priekaištų 10 metų, tyliai gražiai, jei dabar reiktų rinktis kokią mašiną pirkti, tai pirkčiau geriau panaudotą mielę, nei kokią naują...


Pati naudoju BEKO pries 7metus pirkau nauja, nesigailiu, nes skalbiu daug ir daznai. Teta nusipirkusi naudota Miele, sako , kad gera bet ji skalbia dvigubai maziau nei as ir turi gera meistra, kuris jai sudo neikis. Manau, kad su skalbiankem kaip ir su automobiliais, panaudota yra panaudota...
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
Mes naudojame LG skalbimo masina. Mama mano irgi tokia pacia turi mirksiukas.gif Paprasta naudotis, yra ivairiu programu, tiek vilnai skalbti, tiek ploniems drabuziams, nu zodziu as ja patenkinta. Talpa - 5 kg. viska joje skalbiu ir deki isplove kuo puikiausiai. Retkarciais pilu CALGON labai kalketas vanduo mirksiukas.gif Turiu antri metai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki..
Mes dabar paieškose visos buit. technikos, tai žinoma ir skalbiankės...Vyro draugas su technika pradirbęs -n- metų, tai sakė skalbiankės geriausios mielle, paskui eina siemens-bosch..Kadangi mielle brangoka, tai žiūrėsim iš sekančių...Bandysim šiandien lėkti žiūrėtis, konsultuotis...Parašysiu po visko atsiliepimus...Aš žianau tik tai, kad ankščiau išties gamino LG ir Samsung geras skalbiankes, bet dabar tai... blink.gif Vyro tėvai turi Samsung'ą...4m berods jau...Bet jau keitė siurblį, su garantiniu aptarnavimu geriau patylėsiu...Žiauriai garsiai gręžia...O vat, kai nuomavomės butą, tai šeimininkų skalbiankė, jei neklystu tai Bosch, bet vos ne pati pirma iš išleistų, tai jei kažkur ~10m...nu, dirba dar, bet drabužiai visi užskalbiami, jei kokia dėmė, tai be šansų ją išskalbt, tai vaikiškų drabužių labai daug teko išmest...Tai sakau, kas iš to kad mašina dirba 10-15m, juk reikia kad ji ne tik dirbtų, o ir skalbtų gerai... rolleyes.gif
Atsakyti