Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų galiukai

turbut sita tema jau isgvildenta, bet su sia problema susiduriau visai nesenai, todel dabar ir as pradejau ieskoti geros priemones laaabai skilinejantiems savo plauku galiukams sad.gif gal galite ka nors pasiulyti? smile.gif
Atsakyti
Pabandyk galiukus pakirpti. Dar gai naudoti kokia nors specialia priemone galiukams. Nueik i sarma, rasi ka nors...
Atsakyti
LABAI NORĖČIAU KAD KAS PATARTŲ KĄ NAUDOTI KAD GALAI NELŪŽINĖTŲ, NES KAI ŠUKUOJU PLAUKUS TAI PRIBYRA DAUG PLAUKŲ GALIUKŲ.
Atsakyti
mane irgi kankina ta pati problema, plaukai ne tiek skilineja, kiek luzineja sad.gif pasisukavus randu ant peciu daug poros cm ilgio plaukeliu ir nezinau ka daryt, nes plaukai jau pakankamai nukirpti...
Atsakyti
Naudokit ampules plauku galiukams. Man jos labai padejo.
Atsakyti
neseniai įsigyjau wellos iš system professional serijos priemonę būtent skirtą pazeistų plaukų galiukų gydymui "ends express" man patinka,tik tiek kad brangi,bet šiaip tikrai thumbup.gif
Atsakyti
prie temos cheminis susukavimas esu paminejusi priemone is firmos shwarsfkop(nepamenu kaip rasosi doh.gif ).Tai labai geras aliejus-balzamas, skirtas plaukams, kurie yra labai neteke dregmes, luzinejantys, skilinejantys, o taip kurie labai krenta.tikrai siulau pamegint thumbup.gif
Atsakyti
Labai padeda pašildytas alyvuogių aliejus biggrin.gif Pašildyt dubenėlyje ir su kempinėle ištepti plaukus, tada aprišt juos kokiu maišeliu, o po to dar šiltą rankšluostį ir kokią valandžiukę pabūti. Patikėkit, ne ką prasčiau už ampuoles. Man taip rekomendavo kirpėja ir tikrai efektas liuks, o ir labai pigiai išeina thumbup.gif
Atsakyti
o kiek to aliejaus reikia???
Atsakyti
Aš jau kokius 3 metukus naudoju AVON plaukų galiuku serumą ir man jis labai patinka nail.gif
Atsakyti
Na, aš pilu iš akies, žiūrint kiek tų plaukų yra smile.gif Na, gal kokie 2 šaukštai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fanda @ 2005 07 10, 15:34)
neseniai įsigyjau wellos iš system professional serijos priemonę būtent skirtą pazeistų plaukų galiukų gydymui "ends express" man patinka,tik tiek kad brangi,bet šiaip tikrai  thumbup.gif

o kur tu sita priemone pirkai? ir kiek mokejai jei ne paslaptis? ax.gif
Atsakyti