Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio salonai ir soliariumai Klaipėdoje

Sveikutes, gal kas zinot kuriam grozio salone daro gerai makiaza, gal kazkada daretes ir galetumet rekomenduot? Is anksto dekoju!
Atsakyti
Na gali nueiti i grozio salona Monrida, ten apie 30 lt makiazas, ir labai labai graziai padaro ir laikesi labai ilgai... pamenu po baliaus neturejau jegu nusivalyt makiazo, tai ryte kai pabudau net seseliai buvo like smile.gif
Atsakyti
Man kai reikia darau tokioj mažoj kirpyklėlėj,bet kosmetologė labai gera,profesionali,savo darbą išmano. Mogiliovo gale,prie penkiolikto maršrutinio galo.
Atsakyti
O kurioj vietoj ta Monrida randasi, gal zinai telelefona tos kuri daro makiaza?
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2005 07 02, 16:18)
Man kai reikia darau tokioj mažoj kirpyklėlėj,bet kosmetologė labai gera,profesionali,savo darbą išmano. Mogiliovo gale,prie penkiolikto maršrutinio galo.



kurioj tiksliai vietoj? ir kokia kaina?
Atsakyti
Tikslaus adreso nepasakysiu schmoll.gif ,bet kai atvažiuoji iki galo Mogiliovo gatvės,važiuoja šeštas,penkioliktas,galinėj stotelėj išlipti,pereiti gatvę ir kakta atsitrenki į kirpyklą(penkiaaukščiam name) thumbup.gif .
Atsakyti
Monrida yra Bangu g. 9 (nesumaisykit ne 6 smile.gif ). nuo turgaus ziedo truputuka reikia paejeti ta bangu gatve ir kairej pusej bus... ten su labai gera kosmetika dirba, siaip as dariaus makiaza liktais pas Julija (tiksliai nepamenu vardo zinau kad rusishkas). o tel. internete galima rast to salono.
Atsakyti
mergaites, o kokios ten kainos? Gal telefona turit tos kuri daro?
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2005 07 04, 01:39)
Tikslaus adreso nepasakysiu schmoll.gif  ,bet kai atvažiuoji iki galo Mogiliovo gatvės,važiuoja šeštas,penkioliktas,galinėj stotelėj išlipti,pereiti gatvę ir kakta atsitrenki į kirpyklą(penkiaaukščiam name) thumbup.gif .



kokios kainos? blush2.gif
Atsakyti
auuuu, atsiliepkit!!!:)
Atsakyti
tai pasiskambink i informacija 118 ir pasiteirauk jų numerio, o paskambinusi sužinosi visas kainas
Atsakyti
aš prieš 4 metus dariausi makiažą Aidos studijoj. labai patiko, nes dariausi ir bandomą makiažą - nenorėjau per vestuves atrodyti bandomu triušiu, nes kai darė TĄ dieną makiažą aš jau žinojau ko reikalauti ir ko prašyti. bet tik vienas prašymas buvo - dėti šviesesnę krempudrą. o visa kita buvo tobula thumbup.gif
Atsakyti