Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living kosmetika

Ar girdejote apie tokius Forever Living products? Na, tai ne tik kosmetika, bet ir vitaminai, maisto papildai ir pan. Siulo pas mane namuose padaryti prezentacija. Kazin, ar verti demesio produktai? g.gif
Atsakyti
4u.gif aš jau keli mėnesiai naudoju šios firmos gaminius: Dantų pastą, dezodorantą, skystą muilą, pieštuką lūpoms, alavijo gelį, dar nusipirkau sulčių, vitaminų vaikams ir vitaminoC. Kiek domėjausi, tai visai nieko produktai. Tie kurie naudoja, giria ir dekoratyviąją kosmetiką bei lieknejimui skirtą alijošių su garsinia.
O rinktis ,be abejo, visuomet reikia pačiam. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pirma karta girdziu. Kur tu dalyku isigyti galima?
Atsakyti
QUOTE
Linda Paskelbta 2005 08 06, 16:28    Mano namuose Seskineje pirmadieni 18 val. bus pristatymas siu produktu. Kam idomu - galite apsilankyti.

na ir kaip gi tie produktai,kur gi visos dingote?
Ką sužinojote per pristatymą? Ar tikrai tokie jau geri tie gaminiai?
Man tai atrodo kaip verslo piramidė nauja,kaip Amway,Vision ir kt.
kažkodėl nepatikima.Gal klystu.
Atsakyti
QUOTE(airise @ 2006 01 26, 10:53)
na ir kaip gi tie produktai,kur gi visos dingote?
Ką sužinojote per pristatymą? Ar tikrai tokie jau geri tie gaminiai?
Man tai atrodo kaip verslo piramidė nauja,kaip Amway,Vision ir kt.
kažkodėl nepatikima.Gal klystu.


Ju marketingas tikrai piramides principu organizuotas, bet produktai, kiek isbandziau as ir drauges - nepriekaistingi. Labai visoms patiko piestukai lupoms - pas ka buvo herpiai, nuo to laiko, kai pradejo naudot - nebeatsirado. As jau antra buteliuka ju raminamojo losjono naudoju - neitiketinai greitai uzgydo zaizdas, nudegimus, issutimus ir pan., labai esu patenkinta kremais, duso zele, skystu muilu, sampunu, tik va kondicionierius plaukams nepatiko - kazkokie labai slidus plaukai ir neklusnus pasidare man nuo jo. Kainos nemazos, bet kokybe gera thumbup.gif
Ir dar - bijau prisigirt - nuo tada, kai pradejom su vyru vartoti ju vitaminus ir alavijo sultis - dar nesirgome tfu tfu tfu.
Atsakyti
O kaip pasta,ar ji skirta kažkokiai priežiūrai,ar šiaip higieninė.Kokia kaina jos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airise: 26 sausio 2006 - 20:31
QUOTE(airise @ 2006 01 26, 18:30)
O kaip pasta,ar ji skirta kažkokiai priežiūrai,ar šiaip higieninė.Kokia kaina jos?


Tinka vaikams, nes nera fluoro; tinka turintiems jautrius dantis ir dantenas (net ant zaizdotu dantenu galima tepti - pastoje esantis biciu pikis dezinfekuoja). Pastebeta, kad balina dantis. Kainuoja 25 Lt su centais. Ka as galiu pasakyti - kai baigesi si pasta ir pabanciau issivalyti su blend-a-med vos neapsivemiau atsiprasant unsure.gif
Atsakyti
sveikos,
buvau Kaune vienoj prezentacijoj, tokia ponia Aldona pristatė ta kosmetiką(draugė, ačiū jai, rekomedavo gun_bandana.gif ), tai dabar ta ponia neatstoja. Šiaip ta kosmetika įdomi buvo. kaina labai didelė (kremo, toniko ir kaukės ~ 520 lt). sakė užtenka ilgam jos. bet taip įkyriai siūlė, kad dingo noras ją pirkti ir naudoti. Ir ta pati prezentacija labai keista buvo. Reikėjo sumokėti už veido kaukę ir rankų pilingą 35 lt. kažkaip dar neteko niekur dalyvaut prezentacijoj ir sumokėt už produktų demonstraciją hihihi.gif
Pasakiau kad nedomina ta produkcija, bet ji vistiek skambina ir siūlo visokius susitikimus ir t.t. nemėgstu tokių žmonių,kurie taip elgiasi. Dėl tokių net nesonori po to tokių produktų naudoti
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 03 15, 12:56)
sveikos,
buvau Kaune vienoj prezentacijoj, tokia ponia Aldona pristatė ta kosmetiką(draugė, ačiū jai, rekomedavo  gun_bandana.gif ), tai dabar ta ponia neatstoja. Šiaip ta kosmetika įdomi buvo. kaina labai didelė (kremo, toniko ir kaukės ~ 520 lt). sakė užtenka ilgam jos. bet taip įkyriai siūlė, kad dingo noras ją pirkti ir naudoti. Ir ta pati prezentacija labai keista buvo. Reikėjo sumokėti už veido kaukę ir rankų pilingą 35 lt. kažkaip dar neteko niekur dalyvaut prezentacijoj ir sumokėt už produktų demonstraciją  hihihi.gif
Pasakiau kad nedomina ta produkcija, bet ji vistiek skambina ir siūlo visokius susitikimus ir t.t. nemėgstu tokių žmonių,kurie taip elgiasi. Dėl tokių net nesonori po to tokių produktų naudoti


Suprantu tave, man taip su Amway buvo - labai ikyriai bruko savo produkcija, tai po to is principo nesinorejo pirkti, nes bjaurus zmogus buvo.
FLP tai man laaabai maloni moteriske p.Nijole pristate - net susizavejau ja - tokia grazi, nors ir amziuje, taip fainai bendrauja ir neikyriai thumbup.gif
Uz mazmenine kaina tai brangoka pirkti, todel pasirasiau sutarti tapti platintoja ir dabar perkuosi sau ir draugems pigiau, o kokybe tai vis stebina ir stebina mane geraja prasme, neseniai buvau pas savo kosmetologe, tai ji nesuprato niekaip, kaip mano oda tokia grazi pasidare, kai tiek vargo su ja budavo visada (spuogai visokie kamavo, o dabar pamirsau, kas tai yra).
Atsakyti
QUOTE(Linda @ 2006 03 15, 16:04)
Suprantu tave, man taip su Amway buvo - labai ikyriai bruko savo produkcija, tai po to is principo nesinorejo pirkti, nes bjaurus zmogus buvo.
FLP tai man laaabai maloni moteriske p.Nijole pristate - net susizavejau ja - tokia grazi, nors ir amziuje, taip fainai bendrauja ir neikyriai  thumbup.gif
Uz mazmenine kaina tai brangoka pirkti, todel pasirasiau sutarti tapti platintoja ir dabar perkuosi sau ir draugems pigiau, o kokybe tai vis stebina ir stebina mane geraja prasme, neseniai buvau pas savo kosmetologe, tai ji nesuprato niekaip, kaip mano oda tokia grazi pasidare, kai tiek vargo su ja budavo visada (spuogai visokie kamavo, o dabar pamirsau, kas tai yra).

man ta kaukė, kur sutraukė odą, tai labai patiko, atrodžiau su ja kaip mumija hah.gif O ten ta sutartį pasirašyti kokios sąlygos? ar čia kaip TW? biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Įkišiu savo trigrašį ir aš biggrin.gif Man tai po visų Avon ir Oriflame atradimas buvo Mary Kay,bet ten tik kosmetika,o čia dar ir maisto papildai thumbup.gif Man tai labai patinka Forever Living produkcija,aš irgi pasidariau fanė ir tapau platintoja,kad sau pačiai pirkti pigiau. Mano nuomone tai geriau mokėti daugiau,bet ir rezultatai matosi ir pačiai smagiau žiūrėti į veidrodį tongue.gif
O kad platinama per žmones,o ne parduotuvėje man tik pliusas. Gali išbandyti,pasitarti ir jei netiks (išbers ar pan....) grąžinti net per 30d. Į kurią parduotuvę ar vaistinę galėsit grąžinti jums netikusią priemonę? Mano nuomone kosmetiką reikia išbandyti ir atsitaikyti. O su FLP gerai yra tai,kad jinai yra adaptogeniška,t.y. tinka,bet kuriai odai.Jei reikia drėkinti-drėkina ir t.t...Ir niekas pristatymo būdu jos įkyriai siūlo, nes tai prekė,kuri kalba pati už save biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ravser @ 2006 03 15, 15:56)
<...kaina kremo, toniko ir kaukės ~ 520 lt.>


penki šimtai dvidešimt???
dar 300 Lt pataupai ir "Botox"injekcijas darai... bigsmile.gif
Atsakyti