Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštukės cukrinukės :-)

Sveikos esamos ir būsimos mamytės 4u.gif

Čia mes plepam ir dalinamės patirtimi apie viską, kas susiję su cukriniu diabetu ir nėštumu... Lai ligos debesėliai netemdo mūsų džiaugsmo ir nedaužo visų mūsų vilčių ir svajonių wub.gif
Už tai, kad visų mūsų svajonės išsipildytų ir kad palaikytume viena kitą, kai sunku ir neramu wub.gif


user posted image

Nuoroda į ankstesnę temą
Tik prieš persikraustydamos čia pirma damuškim senąją temutęmirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalissime: 30 lapkričio 2008 - 10:02
kraustomės čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kraustomės mirksiukas.gif

QUOTE(wowavyva @ 2008 12 02, 09:21)
ups, pasirodo nepasakiau tongue.gif pakeiciau nicka, egle_83 buvau tongue.gif


nu geras... maniau ir aš, kokia čia drąsuolė lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Beje... man daug davė šis skyrelis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 02 gruodžio 2008 - 09:59
QUOTE(madmuazele @ 2008 12 02, 10:58)
Beje... man daug davė šis skyrelis wub.gif  wub.gif


Na va, o dabar jau ir pati gali su kitom pasidalint tuo ką sužinojai mirksiukas.gif
Man irgi šis skyrelis jau daug davė, bet aš "apžora" lotuliukas.gif ir man dar negana. Todėl tikiuosi, kad ir toliau merginos dalinsis patirtim ir žiniom, kurių man dar tikrai labai prireiks blush2.gif
Atsakyti
Sveikos saldziosios 4u.gif biggrin.gif
Jau gryzau su mazuoju namo po kelioniu.Viskas labai liuks thumbup.gif Tik kosuliuka su savim Mantukas parsiveze,bet tikiuos,kad greitai isgys.
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 12 02, 15:22)
Sveikos saldziosios 4u.gif  biggrin.gif
Jau gryzau su mazuoju namo po kelioniu.Viskas labai liuks thumbup.gif Tik kosuliuka su savim Mantukas parsiveze,bet tikiuos,kad greitai isgys.


Sveika sugrįžus 4u.gif
O primink kur jūs buvot išlėkę? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2008 12 02, 14:40)
Sveika sugrįžus 4u.gif
O primink kur jūs buvot išlėkę? blush2.gif

I Londona draugu aplankyti ir pinigu isleisti biggrin.gif Apsipirkom nuo galvos iki koju doh.gif Dabar laukiu kol mano visa tase parsius i lt su autobusiuku biggrin.gif
Atsakyti
Pirmiausiai atsakau i praeitos temeles klausima, kodel toliau nesimatuoju cukraus, nes gydytojas sake, kad nereikia. tai gal kartais pasimatuosiu, bet turiu jau visai nedaug juosteliu. jis mane isleido ir aisku daugiau neisrase. g.gif
labai smagu, kad yra nauji namuciai ir toliau galesime plepeti thumbup.gif
Na man si tema labai labai padejo, kai tik suzinojau apie GD nieko nesupratau apie tai kas tai yra, ka man reikia daryti ir t.t. O dabar jau geriau suprantu ir zmones su CD. labai tuo dziaugiuosi! drinks_cheers.gif
Atsakyti
bigsmile.gif smagus mūsų skyrelis...

O aš sergu verysad.gif bet turiu eiti į darbą, nes labai svarbūs reikaliukai dabar... tad jei nepasveiksiu iki penktadienio-nors kitą savaitę paimsiu biuletenį, nes cukriukai išsibalansavo visiškai doh.gif verysad.gif - vakar vakare 17 buvo, ryte vėl 17 blink.gif tad padidinau ryte leidžiamo ilgojo insulino dozę nuo 10 iki 14 vnt. tikiuosi pakaks... gal dar ką galit patarti 4u.gif
Dziaugiuosi, kad nesilaukiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aister @ 2008 12 02, 15:59)
I Londona draugu aplankyti ir pinigu isleisti biggrin.gif Apsipirkom nuo galvos iki koju doh.gif Dabar laukiu kol mano visa tase parsius i lt su autobusiuku biggrin.gif


OI, kaip smagu blush2.gif Priminei senus laikus, tai taip vėl norisi sugrįžti į UK parduotuves doh.gif lotuliukas.gif Tai dabar kuriamlakui su pirkiniais bus ramu mirksiukas.gif

QUOTE(Aurosoma @ 2008 12 02, 16:20)
Pirmiausiai atsakau i praeitos temeles klausima, kodel toliau nesimatuoju cukraus, nes gydytojas sake, kad nereikia. tai gal kartais pasimatuosiu, bet turiu jau visai nedaug juosteliu. jis mane isleido ir aisku daugiau neisrase.  g.gif
labai smagu, kad yra nauji namuciai ir toliau galesime plepeti  thumbup.gif


Aurosoma, tu tik nesupyk, aš gero norėdama paklausiu: na negi taip jau daug yra tie 70 kiek ten tų litų (nežinau, koks tavo aparatas tai ir nežinau kiek kainuoja juostelės tavajam) g.gif Juk ramybė ir mažylio sveikata šiuo atveju yra svarbiausia. Aš tai tikrai jau geriau nusipirkčiau tų juostelių ir pasimatuočiau - jei bus geras (ko nuoširdžiai ir linkiu), tai bus visiškai ramu ir neliks jokios nežinomybės, kuri graužtų iš vidaus. O jei kas - žinosi kaip elgtis toliau. Bet labiausiai tai aišku linkiu, pamiršti visam laikui šį skyrelį ir čia aptarinėjamas problemas, ir niekada pas mus nesugrįžti, o laimingai ir sveikai auginti savo zuikį blush2.gif

QUOTE(madmuazele @ 2008 12 02, 16:24)
bigsmile.gif  smagus mūsų skyrelis...

O aš sergu verysad.gif bet turiu eiti į darbą, nes labai svarbūs reikaliukai dabar... tad jei nepasveiksiu iki penktadienio-nors kitą savaitę paimsiu biuletenį, nes cukriukai išsibalansavo visiškai doh.gif  verysad.gif  - vakar vakare 17 buvo, ryte vėl 17 blink.gif  tad padidinau ryte leidžiamo ilgojo insulino dozę nuo 10 iki 14 vnt. tikiuosi pakaks... gal dar ką galit patarti 4u.gif
Dziaugiuosi, kad nesilaukiu doh.gif


Pasižiūrėk šitą nuorodą. Baziniai dalykai ten yra.
Atsakyti
QUOTE(Dalissime @ 2008 12 02, 18:20)
Pasižiūrėk  šitą nuorodą. Baziniai dalykai ten yra.


Aciu 4u.gif bet as tu juosteliu neturiu ketonam matuoti-atsimenu klausiau vaistineje-sako nera g.gif gal Vilnietes zino kur jas rasti?
Atsakyti
labas merginos. jau man atostogos, tai namie mazai kada atsisedu prie komp. mokslai prasidejo, negalejau pagalvoti kad taip pavargsiu, siandien grizau, tai taip pilva skaudejo. pagulejau praejo. bet kad taip pavargsiu tikrai nesitikejau.
cukriukai diena geri, bet vakare iskyla ir nakti auksti.
Dalissime kaip tau jau susitvarke cukriukai. skaiciau apie tavo +++ svarbu kad susitvarke.
buvau siandien pas edokr, tai pagal Birziecio patarimus gultis 23 sav.nestumo ir ji rekomendavo, tat labai nuliudau, guluosi i endokr. gruodzio 15d. aisku gaila mokslu liks savaite nenueita, bet sveikata svarbiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aitiii: 02 gruodžio 2008 - 18:42